Opravy obuvi

Opravy obuvi

Poslaťod atti.hombre » 18 Aug 2017, 13:54

Tak po rokoch nosenia sa mi rozlepila jedna vrstva podrážky od druhej na mojich Asolo Power Matic 100 GV na oboch topánkach naraz... Zvršok je v skvelej kondícii a tak isto Goratex membrána.
Preto som sa rozhodol dať obuv opraviť. Poslal som ich podľa inštrukcií na stránkach opravovne : http://restday.cz/sk/opravy-trekingovyc ... h-topanok/
Trvalo to cca 3 týždne ,ale dnes mi topánky prišli s vymenenými Vibram podrážkami - oprava vykonaná na úrovni! ... odolnosť v teréne musím otestovať. Cena opravy mojich topánok vyšla na 52 € aj s poštou...
Prílohy
ATTI-6448.jpg
ATTI-6460.jpg
ATTI-6459.jpg
ATTI-6457.jpg
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Opravy obuvi

Poslaťod Gondil » 21 Aug 2017, 08:47

Ja som si v Restday daval podlepit moje lezecky uz 2x. Zakazdym su super spravene, poholdne na nosenie (maju original kopyta a teda nedeformuju povodny tvar topanky). Prvykrat som ich na spicke predral. V dielni mi to prelepili. Neskor som bol trochu sklamany, lebo sa mi to na tom istom mieste predralo zasa do diery v spicke. Cakal som, ze to trochu lepsie vyplnia. Ale vydrzali nejake 2 roky. Teraz ich mam podlepene znovu. Za tie peniazky (16€) uplne super. Hlavne ked nove lezecky mojho modelu stoja cca 110€.
Gondil
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 06 Aug 2015, 17:08
Bydlisko: Bošany
Dal Ďakujem: 249 x
Dostal Ďakujem: 296 x


Späť na Obuv

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia