Odporúčame najlacnejšie PZP online - uzavripzp.sk a Peniazomat

Dachstein Super Ferrata LTH EU45

Dachstein Super Ferrata LTH EU45

Poslaťod Gondil » 30 Nov 2017, 21:34

Predam tieto approach body rakuskej znacky Dachstein. Ide o tvrdu obuv, vhodnu do tazsich skalnych terenov, najma na ferraty.

Ide o celokozu (zvonku aj zvnutra koza, bez membrany), podrazka Vibram, gumena obsadzka okolo spicky, jazyk vkuse teda nezatekaju.

Topanky boli pouzite na 2 lahkych turach (Piecky - Sl.raj a Velky Inovec). Kupoval som ich na blind z nemeckeho eshopu niekedy okolo velkej noci. Bol som uz unaveny zo skusania v obchodoch, tak som to riskol. Velkostne mi sadli na 1.
Problem ale je, ze mi nevyhovuju tvrdostou. Hladal som topanky, polovicky vhodne na lahsiu turistiku po Slovensku, hrebene a pod. (Mam totizto Hanwag Alaska a potom uz len barefoot Merrell no nic medzi tym).

Topanky su naozaj ako nove a podla mojho nazoru su to fakt kvalitne boty. Navyse vyzeraju spomedzi tohto typu topanok dizajnovo "najslusnejsie" - ziadne vystrelky ci tuctovy dizajn.
Bezna cena novych cca 170€. Na cene sa vieme pri slusnom jednani dohodnut. Topanky sa momentalne nachadzaju v BA (do konca decembra). Po dohode viem doniest do NR, TO, PE, TT.

Predstavujem si cenu 110€.
ODP_1624.JPG
ODP_1625 - Copy.JPG
ODP_1627.JPG
ODP_1628.JPG
ODP_1633.JPG
Obrázok užívateľa
Gondil

Dal Ďakujem: 190 x
Dostal Ďakujem: 181 x

Re: Dachstein Super Ferrata LTH EU45

Poslaťod Gondil » 11 Dec 2017, 08:55

100€
Boty su nerozchodene, ako z obchodu.
Obrázok užívateľa
Gondil

Re: Dachstein Super Ferrata LTH EU45

Poslaťod Gondil » 26 Dec 2017, 13:08

Stale aktualne. Na cene som ochotny sa dohodnut ak to bude nieco rozumne :) Topanky su ako nove, jediny skrabancek na nich nie je. Stoja mi v skrini :/
Obrázok užívateľa
Gondil

Späť na Predám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť