Viktoriánska farma

Knihy, TV seriály, elektronické dokumenty...

Viktoriánska farma

Poslaťod macmatej » 06 Okt 2014, 11:27

Britský seriál, v ktorom skupina ľudí reálne žije dlhší čas podľa zvykov určitého obdobia. Pestujú si vlastné obilie, chovajú zvieratá a veci vyrábajú tradičným remeslom. Je viacej sérií z rôznych období. Napr. Eduardovská farma, medzivojnová Británia ...

Na internete sa to dá stiahnuť väčšinou v angličtine. Ja to pozerávam v českom dabingu na History Chanel. Ak má niekto dobré linky na ten český dabing, sem s nimi.

Obrázok užívateľa
macmatej
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 02 Apr 2011, 22:00
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 412 x
Dostal Ďakujem: 673 x

Re: Viktoriánska farma

Poslaťod Ondro AK47 » 06 Okt 2014, 13:41

Je to jedna z mojich najobľúbenejších relácií na Viasat History. Človek sa aj niečo dozvie, aj sa zabaví a navyše sa na to výborne pozerá... :) Je celý cyklus týchto "fariem" - okrem Macmatejom menovaných ešte aj farma za 2. svetovej vojny, Tudorovská farma + Viktoriánska lekáreň, tiež zaujímavý cyklus :) Na Viasat History (nie History Channel) tieto seriály pravidelne opakujú.

K dostupnosti - ja som na uložto našiel na stiahnutie Viktoriánsku lekáreň a Farmu za války v češtine. Možno niekto nájde na uložiskách aj iné série :yees:
Ondro AK47
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 04 Jún 2011, 15:25
Bydlisko: Topoľčany
Dal Ďakujem: 23 x
Dostal Ďakujem: 7 x

Re: Viktoriánska farma

Poslaťod macmatej » 06 Okt 2014, 19:13

Tak Ondro to uviedol na pravú mieru, v skutočnosti to vysielajú teda na Viasat History.
Obrázok užívateľa
macmatej
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 02 Apr 2011, 22:00
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 412 x
Dostal Ďakujem: 673 x


Späť na Informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron