Verejný dotazník EÚ ohľadom strelných zbraní

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

Verejný dotazník EÚ ohľadom strelných zbraní

Poslaťod Ondro AK47 » 12 Apr 2013, 23:18

Zdravím :camp:

Viem, že to priamo nesúvisí so zameraním fóra, preto ak by to tu niekomu prekážalo, prosím o zmazanie :)

Ako som tak surfoval na internete, tak som zistil (ak to nie je nejaká sranda), že EÚ vypustila medzi ľudí dotazník ktorého účelom je zistiť - v prenesenom význame - či sa ľudia veľmi naštvú, keby EÚ plošne zaviedla viaceré obmedzenia držby zbraní a ktovie čo ešte... Môže ho vyplniť prakticky hocikto, na vek sa nepýtajú (ale podľa mňa aspoň 15+, chcú tam občanov), tu je link:

http://bit.ly/11rUbMQ

Vpravo hore sa dá nastaviť jazyk v prípade potreby. Je potrebné začať pri introduction (úvod, ak Vás tam nehodí automaticky treba kliknúť na Introduction príp. úvod v tom rámčeku vľavo pod nadpisom a začať vyplňovať tam). Pri vyplňovaní mi to viackrát seklo, stačilo aby som sa vrátil šípkou naspäť a dal znova odoslať.
Naozaj neviem či je to pravé alebo nie, ale objavilo sa to na viacerých serveroch vrátane špecializovaných "zbraňových" fór, a zatiaľ to všetci berú naozaj vážne. V tejto veci sa už nadviazala aj medzinárodná spolupráca streleckých združení. Každopádne ak by to prešlo, nad dôsledkami radšej ani nepremýšľam :( Ak môžete, prosím, šírte ďalej, každý "správne" vyplnený dotazník sa hodí.
Ondro AK47
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 04 Jún 2011, 15:25
Bydlisko: Topoľčany
Dal Ďakujem: 23 x
Dostal Ďakujem: 7 x

Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 10 hostia


cron