Odporúčame najlacnejšie PZP online - uzavripzp.sk a Peniazomat

Lezenie

Vaše praktické poznatky z praxe, tipy, skúsenosti, zaujímavé výlety...

Re: Lezenie

Poslaťod Elév » 18 Dec 2015, 16:00

Podľa mojej zatiaľ jedinej skúsenosti, ak zájdeš na preglejku do K2 a dáš sa s niekým do reči, tak do desiatich minút získaš všetky potrebné informácie aj spolulezcov... :wink:

Ja som momentálne celkom dosť prepadol liepaniu po balvanoch (bouldering). Je to skvele zlučiteľné s týmto kríkokraftom... výborný tréning, ale aj uspokojujúci cieľ, človek nemusí ťahať kilá železa a špagátu, stačia lezečky a matrac na ktorom sa dá navyše vyspať jak doma v posteli, balvanov je u nás po lesoch hafo, netreba ističa, zabiť sa dá len veľmi ťažko, v skalách je krásne a má to v tom lese čarovnú atmosféru a na takej Končitej sa dá na niektorých miestach celkom dobre liepať aj za dažďa... a keď sa nájde patrične spolunadšený parťák, s ktorým môžte hodiny špekulovať nad trojkrokovým problémom, tak je to čisté blaho na duši, oddych a pekné spomienky. No výborná zábava... 8)
(foto šlohnuté od Olivera)

Obrázok
"All we need here, God, is one little precision earthquake."
SeldomSeen Smith

groundgear
Obrázok užívateľa
Elév

Dal Ďakujem: 195 x
Dostal Ďakujem: 1345 x

Re: Lezenie

Poslaťod Bic0 » 14 Feb 2016, 23:58

Ked sa vyskytujes v BA, pozri si FB stranku LezBa kde si mozes splasit partakov na lezenie v okoli BA.
Bic0

Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Predchádzajúci

Späť na Z praxe

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia