Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Predstavte sa

Poslaťod Adno » 15 Jún 2010, 00:05

Ako som si vsimol, registrovalo sa tu mnozstvo novych ludi. V tejto teme mate moznost sa kratko predstavit, ako ste sa dostali k tejto stranke, bushcraftu a tak :) . Kludne aj taki, co velmi neplanujete pisat, skor citat, ale aspon aby sme vedeli, ze sa nam to tu oplati pisat a ti novi registrovani nie su len nejaki boti :D
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 15 Jún 2010, 14:09

Hoj Hombrés...Ja som vlastne tramp s nádychom woodcraftu a survivalu-tak som sa dostal aj na túto stránku-nasávam informácie,lebo čo sa hôr týka,tak ma to láka ,ako pero vtáka ohniváka...:-)
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Jekub » 15 Jún 2010, 15:16

Jakub, o bushcraft se zajímám už dlouho, ale vzhledem k mojí hlavní zálibě - military a Britská armáda - mám největší zkušenosti s vojenským vybavením. Proto mějte trpělivost s mojí omezenou znalostí mimo věci mající odstíny zelené, černé a hnědé. Díky za zajímavý portál, věřim že se uchytí a bude se rozrůstat.

No a dozvěděl jsem se od vás z specialunits.sk, odkud pochází zdá se velká část uživatelů :wink:
Obrázok užívateľa
Jekub
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 13 Jún 2010, 12:28
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod v.v.l.a.a.d.o.o » 21 Jún 2010, 21:16

Ja sa venujem skôr takej klasickej poznávacej turistike. Ak je možnosť, dávam prednosť viacdňovým prechodom s nocľahom na salašoch, či len voľne v teréne. Neznášam hromadné akcie s účasťou desiatok ľudí, naopak rád si vyjdem do hôr aj sám. Predpokladám, že toto fórum bude zamerané trochu viac pre ľudí, ktorí majú bližší vzťah k armáde, alebo sa chcú hrať na vojakov. Napriek tomu som tu už za krátku existenciu fóra našiel kopu zaujímavých informácií.
v.v.l.a.a.d.o.o
 
Príspevky: 102
Registrovaný: 10 Jún 2010, 20:13
Bydlisko: mesto pri Dunaji
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 20 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod HikerBiker » 24 Jún 2010, 19:47

Zdravím, tak ja som sem zavítal vďaka jednému odkazu, ktorý odkazoval na iný a ten zas na nejaký... Viedla ma túžba dozvedieť sa niečo, čo vôbec nie je na zahodenie... a tak som tu. Vidím v tomto fóre slušný potenciál a ďakujem za jeho realizáciu.
Osobne patrím k turistom-"explorerom" , čudákom dnešnej doby, ktorým je milšia divočina než prematerializovaná spoločnosť...
Nápadov je veľa, ide sa realizovať !
Obrázok užívateľa
HikerBiker
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 24 Jún 2010, 18:46
Bydlisko: Prešov
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pepe » 26 Jún 2010, 17:44

servus všetci tak v prvom rade ma strašne potešilo že je tu takéto forum, v dnesnych casoch nenajde vela ludi ktori su takpovediac "zalesaci"...v podstate podla mojho nazoru vsak hlavne ide o to milovat prirodu, spoznavat a chranit...Pred nie dlhym casom mozno dvoma rokmi som sa dostal ku airsoftu, poňevač armáda ako taká ma zaujíma už od destva kedze moj otec je bývalý profesionál...S bushcraftom som ale zelenáč, je toho este hodne co sa musim naucit a pochodit akcie => ziskat nejake tie skills, tuzba je obrovska ....verim ze nejake tie akcie budu a ze sa ich budem moct zucastnit...tak lovu zdar :mrgreen:
*You have to lose to know, how to win.*
Pepe
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 07 Dec 2009, 21:07
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Michal » 26 Jún 2010, 19:14

Zdravím, ja som sa s bushcraftom stretaval od malička prostredníctvom knih a rôznych filmov. Praktických skusenosti mám pomerne dosť, ale mám ešte čo dobiehať. :)
"Do not mess with the forces of Nature , for thou art small and biodegradable!"

Archery lover Obrázok
Obrázok užívateľa
Michal
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 26 Jún 2010, 19:05
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 170 x
Dostal Ďakujem: 259 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Jaren » 05 Júl 2010, 15:57

Ahoj

Tak som sa asi dočkal :D

Od trampingu, cez akýkoľvek pobyt v prírode až po prežitie v extrémnych podmienkach, len aby namiesto strechy bola obloha.

Ďakujem autorom fóra za jeho vznik, moderátorom trpezlivosť s nami a všetkým veľa pohody vonku a aj tu na fóre

Jaren
Obrázok užívateľa
Jaren
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 05 Júl 2010, 15:43
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 6 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod spartan » 05 Júl 2010, 16:34

Nazdar bushcrafteri, survajvlisti, zalesaci... som velmi rad ze toto forum vzniklo!
K bushcraftu som sa viacmenej dostal cez vodactvo a skauting, ktoremu som sa venoval asi 12rokov a taktiez cez rozne noziarske fora, kedze som tak trochu "postihnuty" noziarskou uchylkou :D. Dufam ze pocet clenov na tomto mediu bude nadalej narastat.
Adminom, moderatorom a zakladatelom fora zelam vela zdaru, kvalitnych prispevkov a trpezlivosti!

ahoj
http://www.knife-life.sk - Diskusné fórum o nožoch a všetkom čo s nimi súvisí.
Obrázok užívateľa
spartan
 
Príspevky: 57
Registrovaný: 05 Júl 2010, 16:17
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod fremen » 06 Júl 2010, 21:45

Ahojte vsetci milovnici prirody!
Takze ja som sa pretlkal skautingom, co mi dalo asi najviac, military, okrajovo trochu spoznavam tramping a zaujimam sa najma o armadne vybavenie, ktore mi ulahcuje pobyt a pohyb po prirode. K tomuto foru som sa dostal cez jedno noziarske forum a som vdacny autorom, ze nieco take spravili- tymto im, aj vsetkym prispievatelom vrucne dakujem a dufam, ze sa to tu bude rozrastat a naplnat informaciami...
Obrázok užívateľa
fremen
 
Príspevky: 176
Registrovaný: 05 Júl 2010, 18:07
Bydlisko: cold mountain
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 11 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Adno » 06 Júl 2010, 22:03

Vitam tu vsetkych novych ludi =D> link na knife.cz mal dost uspech, co som sledoval statistiku navstevnosti fora :wink: . Som rad, ze sa vam tu paci, bez vasich prispevkov by toto forum nemalo zmysel, takze dakujem aj ja vam. Kludne sirte adresu na nas dalej, nikdy nie je dostatok ludi :twisted:
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod bertold8 » 06 Júl 2010, 22:47

Ahoj, taky jsem sem zavital pres sousedni nozomilne forum. Jsem panelakove dite, trempovanim a skautem nedotcene. K prirode me to ale vzdycky tahlo (tata je myslivec), takze ted se to vsechno promeskane snazim dohnat. Military mi nic nerika, touzim po klidu prirody a sem tam si neco uvarit na ohni, ci vyrezat ze dreva. Doufam, ze se to zde bude rozrustat a ja si osvezim alespon pasivni znalost slovenstiny :). At se nam zde vsem dari
bertold8
 
Príspevky: 88
Registrovaný: 05 Júl 2010, 21:54
Bydlisko: Brno/Blansko
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 10 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod medved » 15 Júl 2010, 15:33

:D
Naposledy upravil medved dňa 11 Máj 2011, 21:12, celkovo upravené 1
Obrázok užívateľa
medved
 
Príspevky: 90
Registrovaný: 12 Júl 2010, 11:59
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 16 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod stelli » 19 Júl 2010, 22:49

caute, objavil som to cez specialunits.sk som panelakove dieta ale od malicka ma tiahne military,lesy,priroda,vsetko co stym suvisi preto som rad za toto forum :)
stelli
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 19 Júl 2010, 16:49
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Trenkinen » 20 Júl 2010, 14:31

Zdravim. Som z Trencina. Dostal som sa sem z knife.cz . Do lesa chodim rad. Skoda ze s ludmi co obcas vyrazim na "stanovacku" sa tato takmer vzdy zvrhne na ukrutnu chlastacku (nikoho ineho do lesa dostat neviem :mrgreen: ) ... tak si aspon obcas pozrem nejake forum. Dufam ze sa to tu pekne rozrastie a o prispevky nebude nudza.
Najlepsie vino je PIVO
Obrázok užívateľa
Trenkinen
 
Príspevky: 64
Registrovaný: 14 Júl 2010, 16:17
Bydlisko: Trenčín
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Ďalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia