Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod ZZ13 » 03 Júl 2012, 15:58

Ciao ľudkovia, som jeden z tých čo milujú prírodu a veria, že je to ich domov. Verím v kolobeh života a moc prírody.
Zaujali ma na tomto fore mnohé články a určite niečo využijem, bo sa stále snažím niečo vylepšovať a vyrábať aby
to bolo čo najpoužitelnejšie. :idea:
ZZ13
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 03 Júl 2012, 15:31
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod jupos23 » 03 Júl 2012, 17:21

caute. som chalan z pod tatier, ale prevanze byvam v BA. ano, dalasi vychodniar v BA :D ale milujem hory a ked som doma, tak tam rad zajdem. k stranke som sa dostal cistou nahodou, ked som hladal nieco o hodinkach. som rad, ze take nieco existuje. aspon cerpam inspiraciu a hlavne skusenosti, kedze nie som nejaky horolezec :) skor rekreacny turista. dufam, ze tu medzi vami najdem odpovede na moje otazky.
jupos23
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 02 Júl 2012, 16:49
Bydlisko: BA, poprad
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 03 Júl 2012, 17:49

jupos23 a ZZ13 - buďťe vítaný pri našom ohni.Tešíme sa na vaše príspevky...keby ste niečo nevedeli tak sa stačí opýtať niekoho na fore či už moderátorov,alebo radových členov-isto dostanete odpoved. Najrýchlejšia cesta k odpovediam na otázky je napísať ich do portálového Mini-Chatu na hornej lište.
:camp:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod jupos23 » 03 Júl 2012, 19:02

dakujem za privitanie. ako som uz stihol precitat par prispevkov, tak sa mam na co tesit :D rady, odpovede, skusenosti,...... co viac mozem chciet :D parada uz sa tesim
jupos23
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 02 Júl 2012, 16:49
Bydlisko: BA, poprad
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Tomcat » 23 Júl 2012, 08:56

Ahojte, som úplný nováčik, resp. "navrátilec", keďže takmer celú ZŠ som bol členom skautského oddielu, ale to bolo dávno. Potom som sa na to vykašľal a uprednostnil rock n roll a v prostredí hlučných klubov sa pohybujem intenzívne doteraz, či už pracovne alebo súkromne. Preto ma to začalo opäť ťahať do ticha a tak som sa nejako pregooglil až sem, no a už tretí deň bez prestávky nečítam nič iné :D perfektná stránka, kopec zaujímavých info a tipov a tak som sa rozhodol zaregistrovať. Som z Bratislavy a keďže moji kamoši sú skôr na tú mestskú zábavu, maximálne tak skočiť na chatu či nejakú poobednú opekačku na Kolibu, tak zároveň hľadám aj partičku ku ktorej by som sa mohol z času na čas pripojiť a niečo sa priučiť. Tak všetkým pekný deň, ja idem čítať ďalej :)
Tomcat
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 23 Júl 2012, 08:35
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 23 Júl 2012, 09:07

Tak mi dovol aby som ta tu privital a poprial ti aby si sa tu citil ako v lese.... :camp: Nasavaj infosky a ak by si mal nejaky problem tak pridi na Mini-Chat alebo oslov ludi cez SS(sukromne spravy)
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Hadus » 05 Aug 2012, 22:58

Zravim vsetkych pritomnych aj nepritomnych.Som z Blavy.Mam za sebou uz 38 zim.Les ma vzdy fascinoval.Mam ho rad.Som fanusikom Ray Maersa aj Bear Gryllsa.Kazdy je iny ale nieco maju spolocne.To je asi tak v skratke nieco o mne.
Príroda bez človeka prežije ale človek bez prírody nie.Obrázok
Obrázok užívateľa
Hadus
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 23 Júl 2012, 09:01
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 28 x
Dostal Ďakujem: 26 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod matus » 06 Aug 2012, 12:44

vitaj cit sa tu ako v lese a prid niekedy pozriet na chat :camp:
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod fogym » 19 Aug 2012, 12:20

Ahojte, do lesa som chodil a chodím veľmi rád mám to tam na pár krokov, takže to nieje problém a na tento portál som sa dostal cez jedného môjho kamaráta, teším sa že sa tu naučím veľa zaujímavých veci.
Obrázok užívateľa
fogym
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 19 Aug 2012, 11:45
Bydlisko: Oravský Podzámok
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod matus » 19 Aug 2012, 12:24

vitaj fogym urcite sa ti tu zapači a najdeš tu super ludi a velmi vela informácií lesu zdar :camp:
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Baldur » 25 Aug 2012, 15:59

Všetkých na fore srdečne pozdravujem.
Zatiaľ si tu trocha počítam,keďže som toto forum len nedávno objavil.Myslím,že ako milovníkovi lesa a prírody sa mi tu bude páčiť...V lese som takmer denne,väčšinou pracovne,ale aj na potulkách.
Medzi moje hlavné koníčky patrí okrem potuliek prírodou aj streľba zo vzduchoviek.
Obrázok užívateľa
Baldur
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 25 Aug 2012, 15:33
Bydlisko: Zlaté Moravce
Dal Ďakujem: 24 x
Dostal Ďakujem: 22 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 26 Aug 2012, 09:10

Baldur píše:Všetkých na fore srdečne pozdravujem.
Zatiaľ si tu trocha počítam,keďže som toto forum len nedávno objavil.Myslím,že ako milovníkovi lesa a prírody sa mi tu bude páčiť...V lese som takmer denne,väčšinou pracovne,ale aj na potulkách.
Medzi moje hlavné koníčky patrí okrem potuliek prírodou aj streľba zo vzduchoviek.



Dovol byvaly krajan aby som ta aj ja v mene tohoto kolektivu privital na tonto fore. Nasavaj infosky a cit sa dobre... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod manek2364 » 27 Aug 2012, 21:22

Ahoj ja som z Nitry,teraz zijem na Orave v Trstenej uz 12 rokov.Na zimu sa stahujem spat do Nitry,peknu Oravu vymenim za dolnacke lesy Zobor,Žibrica,Tribeč kde som v 14 rokoch začinal prvy krat spanie pod hviezdamy pri ohniku.Ale ma to jedno plus neni tam tolko tabuliek chranene uzemie a tie zelene teritorium medvedov . :camp:
Marian
Obrázok užívateľa
manek2364
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 07 Okt 2011, 21:40
Bydlisko: Nitra ,Kamenna 94
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 9 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod rudo1ix » 11 Sep 2012, 12:16

lesu zdar buškrafteri :)

papierovo Oravak, srdcom Liptak hlasi nastup do zakladneho tabora. kvazi turistike holdujem od mala ( kazdorocny kupelny pobyt v tatrach necha jazvy :) ), asi rok dozadu sa ku mne dostal p. Gryll, odvtedy sa zaujimam o moznosti naucit sa sebestacnosti v zivote. Cez kresadlo sa pomaly dostavam k ostanym znalostiam spolu s mojim trojrocnym nasledovnikom ktory uz tiez zistuje ze so zapalovacom nie je tolko srandy ako s firesteelom :) Zatial rozmaznany stanovy kemper uvazuje nad tym ako zo seba spravit horskeho chlapa a preto uz dlhsie hltam vsetky Vase prispevky. Sem som sa dostal postupne cez postapo.cz nasledne ikonkou na bushcraft.cz az k Vam pani, za co dakujem Gaji - maticke prirode. Tesim sa na nase pokecy a mudrosti. Portalu zdar ...
rudolix.wordpress.com
rudo1ix
 
Príspevky: 27
Registrovaný: 11 Sep 2012, 11:35
Bydlisko: ORAVkA
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 6 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 11 Sep 2012, 12:24

Vitaj lesny tvor na tomto fore a nasavaj vsetko co ti udrie do nosa. Mas dvere otvorene ku vsetkemu co ta zaujima a preto sa len pytaj a tak isto davaj aj ty nieco zo svojich taraciek medzi stromami. Lesu zdar. Priloz do naseho ohna svoje polienko a cit sa tu ako v lese.... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron