Odporúčame najlacnejšie PZP online - uzavripzp.sk a Peniazomat

Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Skafto » 18 Aug 2011, 11:28

Ahojte,
volám sa Maťo, mám 21 rokov,od svojich 6 skautujem...velmi rád sa túlam po prírode s priateľmi ale najčastejšie asi sám so psom..baví ma bivakovanie a iný pobyt v prírode.Ak budem vedieť,rád sa pripojím do diskusie...inak fakt ma toto fórum potešilo..dlho som hľadal niečo takéto.Dostal som sa k nemu cez kamaráta..
Obrázok užívateľa
Skafto

Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Poslaťod juraj1974 » 18 Aug 2011, 11:35

Tak ta tu pekne vitam a cit sa tu ako v lese... :D
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.

http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974

Dal Ďakujem: 779 x
Dostal Ďakujem: 827 x

Poslaťod nemo » 21 Aug 2011, 10:04

Ahoj
...tak Vas tu vsetkych zdravim, konecne sa ozvem prvy krat. Je uzastne najst take super forum kde su fajn ludia a kopa dobrych rad.
Od malicka som vyrastal na dedine, v lese a pri vode som bol vlastne dennodenne a cele prazdiny u tetky na vychode zase pri lesoch, takze mam k prirode celkom vztah, chvilku som chodil aj zo skautmi na nejake vypravi, bolo to prijemne ale kedze uz mam po 30-tke tak posledne roky som to flakal a zase mi to zacalo chybat. Tento rok som sa chystal zase na par vyletov ale doktori zase nieco nasli tak som fical na operaciu a zobrali mi zlcnik takze tento rok asi nebude ziadna prirodna akcia mozno tak prechadzka :D, ale som rad ze som nasiel toto forum ktore mi dalo zase silu sa pozbierat a aspon myslienakmi som niekde inde ked uz cas travim stale doma. Uprimne ani netusim akym sposobom som nasiel toto forum pravdepodobne ked som pozeral nejake oblecenie do lesa a noziky, potom som narazil na blog SKW co ma neskutocne potesilo a hlavne som stravil kopu casu citanim jeho prispevkov a zazitkov a tak som sa nejako objavil aj tu. Vdaka Vam vsetkym a dufam ze niektorych casom spoznam aj osobnea snad aj na nejakej akcii. Ste skvela kopa ludi a super forum.

Nemo :D
"Len ľudia sú schopní skaziť mi náladu, príroda nikdy." - (Fridrich August)
Obrázok užívateľa
nemo

Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Poslaťod SKW » 21 Aug 2011, 10:38

Vitaj pri našom táboráku nemo :yees: ! Prihoď polienko nech nám to lepšie horí ;-)
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor

Dal Ďakujem: 630 x
Dostal Ďakujem: 1454 x

Poslaťod atti.hombre » 21 Aug 2011, 11:15

:D vítam ťa Nemo...dúfam,že nebudeš nemo... :mrgreen: rýchle zotavenie!
Som len obyčajný lesolez !- erdőmászó
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor

Dal Ďakujem: 1387 x
Dostal Ďakujem: 1321 x

Poslaťod juraj1974 » 21 Aug 2011, 14:24

Pekne ta tu vitam blavaku :wink: .. Pouzijem beznu vetu pre vsetkych novych tvorov na tomto super fore. Vitaj a cit sa tu ako v lese.... Tesim sa na tvoje prispevky o prirode a vsetkom moznom cim prispejes...

Obrázok užívateľa
juraj1974

Poslaťod whitedeath » 21 Aug 2011, 17:49

nazdar vsetci!

som rad, ze som nasiel toto skvele forum, hadam sa mi podari aj prispiet niecim zaujimavym, ale hlavne uzitocnym ;)

som dost samotarsky typ, ale v spolocnosti ludi sa necitim zle :) najradsej chodim do prirody sam, alebo s priatelkou, tak si ju (ich) viem uzit najlepsie :) v poslednej dobe som si nevedel najst cas na prirodu, tak som rad, ze som nasiel toto tu, lebo ma to dost motivuje, tuto naokoli je velmi malo toho co by sa dalo nazvat lesom, su to skor take zoskupenia stromov, ale aj to je obcas zaujimave. Uz aby som bol zas v blave na intraku, pobeham tam opet cele okolie :)

studujem kognitivnu vedu, som skeptik a ateista, neverim v nic nadprirodzene, ale akceptujem ak niekto ano. samozrejme sa rad pustam do debaty aj o takychto veciach, ako aj o vselicomo inom... nemam problem byt absolutne otvoreny a povedat co si myslim, rad podam pomocnu ruku, poskytnem radu alebo napad...

a to je tak trosku chaosne o mne aky som a kto som, ak mate otazky, tak si ich nechajte pre seba :D ale nie, pytajte sa kludne ;)
"Před tebou se skláním, má bezbřehá epocho poznání, a vzdávám ti hold, lidský rozume nad rozumem, a líto mi je, že jak dřív se i dnes bůžkům klaníme a na kolenou bijem hlavami o tvrdou zem." Jaromír Nohavica - Setkání s Puškinem
Obrázok užívateľa
whitedeath

Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Poslaťod atti.hombre » 21 Aug 2011, 18:03

A máš vo svojom bydlisku ( les ) dobré pripojenie na net? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: lebo brat v civilizácii ani nie! :lol: vitaj na fóre... :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor

Poslaťod whitedeath » 21 Aug 2011, 18:57

taky neobmedzeny od O2 mam :D ten mi funguje aj v lese ked mam baterie ;) vdaka za privitanie, budem sa tu citit ako doma (v lese) :camp:
"Před tebou se skláním, má bezbřehá epocho poznání, a vzdávám ti hold, lidský rozume nad rozumem, a líto mi je, že jak dřív se i dnes bůžkům klaníme a na kolenou bijem hlavami o tvrdou zem." Jaromír Nohavica - Setkání s Puškinem
Obrázok užívateľa
whitedeath

Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Poslaťod Chesus » 28 Aug 2011, 16:05

Toš teda ahojte. Volám sa Jano, mám 23 a som študent VŠ. Milujem tulanie sa prirodou, turistiku a horsku cyklistiku (ktoré samozrejme často spájam dokopy) a ako horsky cyklista milujem štvorkolkárov, niet nad to ked vletíte do vyjazdených koľají a rozrytej zeme a rozflakate sa :D
Obrázok užívateľa
Chesus

Dal Ďakujem: 108 x
Dostal Ďakujem: 83 x

Poslaťod Elév » 05 Sep 2011, 13:57

Peťo Horňák, od 14stich na vandri, od 27mich už na stálo. Lukostrelecko anarchisticko asociálny milovník najprimitívnejších ciest výroby čohokoľvek, od ohňa, tehlovej klenby, cez renesančnú theorbu a kachlovú pec až po otomanský kompozit. Zmýšlaním nadšený nasledovník Huckleberyho Finna... 8) ...ahoj buškrafti :D
"All we need here, God, is one little precision earthquake."
SeldomSeen Smith

groundgear
Obrázok užívateľa
Elév

Dal Ďakujem: 195 x
Dostal Ďakujem: 1345 x

Poslaťod atti.hombre » 05 Sep 2011, 14:13

:mrgreen: na mňa moc zložité...ale vitaj
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor

Poslaťod macakv » 05 Sep 2011, 15:25

Peto vitaj.....tvoje sikovne ruky tu urcite najdu uplatnenie....ja na neho este bonznem,ze tento chlapak vyraba hudobne nastroje....a my hudbu stetci mozme...
Nič nieje nemožné.
Obrázok užívateľa
macakv

Dal Ďakujem: 306 x
Dostal Ďakujem: 431 x

Poslaťod sally » 05 Sep 2011, 17:03

Ahoj :camp:

p.s. kde na Pacove? Chodievali sme tam na tábory.
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe

Dal Ďakujem: 172 x
Dostal Ďakujem: 327 x

Poslaťod juraj1974 » 05 Sep 2011, 20:46

No vitaj kamo. My si budeme urcite rozumiet... :wink: Tesim sa na tvoje nove podnety a prispevky. Priloz polienko na ohnik... :camp:

Obrázok užívateľa
juraj1974

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť