clenske

clenske

Poslaťod maros » 21 Sep 2011, 19:31

ja si myslim,ze tento portal si zasluzi clenske.Co vy nato?
Obrázok užívateľa
maros
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Apr 2011, 18:51
Bydlisko: ke poproc
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: clenske

Poslaťod addo77 » 21 Sep 2011, 19:50

Preco nie?? Kludne mi posli 5 eurovu bankovku v obalke, adresu Ti poslem do spravy. :wink:

Teraz vazne nevymyslaj nejake clenske .. bolo tu diskutovane o tom ze ked bude treba na chod fora alebo ine veci tak ludia kludne prispeju (ja s radostou) . Taktiez akcie medzi clenmi fora si financuju ucastnici sami a po dohode spolu. Nejake clenske preto nema ziadny vyznam nie sme KST. Tot moj nazor.
Obrázok užívateľa
addo77
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 14 Jún 2010, 10:11
Bydlisko: Trenčín
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 7 x

Re: clenske

Poslaťod maros » 21 Sep 2011, 19:59

no ja si myslim,ze to nie je zly napad.Mohli by sa organizovat nejake stretka z toho a na chod fora by to urcite prospelo. Tot moj nazor
Obrázok užívateľa
maros
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Apr 2011, 18:51
Bydlisko: ke poproc
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: clenske

Poslaťod sally » 21 Sep 2011, 21:16

maros: stretká sa organizujú aj bez členského, stačí sledovať sekciu Plánované :lol:
Členské má význam pre turistov, ktorí si z toho platia spoločne horskú chatu, autobus do Azerbajdžanu a podobne. Pre zálesáka, ktorý funguje neorganizovane (príde kto má chuť a čas, nič povinné), je to zbytočné. Okrem toho členské môžu vyberať len organizácie a to my nie sme. A ako už bolo povedané, ak bude na chod fóra potreba koruniek, tak sa vyhlási verejná zbierka.Toť môj názor. :camp:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: clenske

Poslaťod maros » 22 Sep 2011, 18:47

dobre dobre uz som mudrejsi
Obrázok užívateľa
maros
 
Príspevky: 25
Registrovaný: 25 Apr 2011, 18:51
Bydlisko: ke poproc
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: clenske

Poslaťod Joda » 28 Sep 2011, 11:20

jsem proti... to nikdy neprináší nic dobrého. Co se týká chodu fóra tak klidně pomohu (hosting apd.)
Obrázok užívateľa
Joda
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 18 Apr 2011, 18:58
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 45 x

Re: clenske

Poslaťod zetorr » 24 Okt 2011, 04:29

Veľmi síce neprispievam, ale chodím sem často a cítim sa byť zainteresovaný ak sa jedná o budúcnosť fóra. Keby boli problémy s prevádzkou portálu tak by som určite prispel. Podľa môjho názoru na to aby tu bolo členské by však toto fórum potrebovalo viac skalných členov ktorý by spoluvytvárali obsah. Alternatíva pre finančnú podporu na chod by mohla byť napríklad maloséria nejakého custom knifu pre členov. :yees:
zetorr
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 06 Máj 2011, 04:04
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: clenske

Poslaťod Killian » 24 Okt 2011, 16:29

Myslim, ze nic take v plane nie je a neviem ako by sa to realizovalo, resp. ake by to malo vyhody pre clenov :) .
Hosting nieco stoji, ale nie je to vela - jedine ze nam tu zrazu zacne chodit cele Slovensko, to by sme potrebovali asi kus lepsi hosting :D .

Najlepsie "clenske" je ked niekto napise dobry clanok, alebo nazor. To pomoze najviac :) . Za peniaze si dobrych clenov a prispievatelov nekupime. A myslim, ze momentalne nie su potrebne ani nejake velke zmeny fora, kde by sme museli zaplatit cloveka co by to cele spravil.
"The great thing about bushcraft is that wherever you go, the skills go with you."
Obrázok užívateľa
Killian
 
Príspevky: 236
Registrovaný: 26 Mar 2006, 19:30
Bydlisko: Spišská Belá
Dal Ďakujem: 25 x
Dostal Ďakujem: 51 x


Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť