Portálové tričko a NÁŠIVKY 2012

Re: Portálové tričko

Poslaťod oneho » 16 Máj 2012, 20:53

Chameleon_sk píše:
Jedna sa o sietotlac


Priznám sa, že toho som bál, ja osobne nemám rád sieťotlač. Je najlacnejšia no s najmenšou odolnosťou. Väčšinou po pár razoch oprania sa zničí, alebo aspoň popraská. Už vôbec si to neviem predstaviť sieťotlačou na mikine, od ktorej čakám, že ju budem mať dlhšie než tričko.

Nič v zlom, ale ja asi prehodnotím ešte či si takýto textil objednám. Skôr by som si počkal na výšivkovú techniku, na tričkách nemusí byť výšivka, ale aspoň nažehľovania fólie FLOCK alebo FLEX. Sú zanedbateľne drahšie, no takýto textil sa dá robiť aj od 1 ks čiže nemusíme byť viazaný na množstvo 50ks (takže v konečnom dôsledku možno lacnejšie), no hlavne je výrazne odolnejší. U fólií sa dajú robiť aj farebné verzie za takmer rovnakú cenu, u sieťotlače platí, že čím viac farieb tým drahšie. Osobne mám tričká ktoré už nenosím cca 6 rokov no tieto fólie tam stále držia aj malé detaily.

Chameleon_sk prosím preto ešte prehodnoť technológiu potlače, nechápem prečo nerobiť kvalitnejšie, keď záujem je...
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Portálové tričko

Poslaťod Chameleon_sk » 16 Máj 2012, 21:24

Samozrejme nie je problem robit potlac kvalitnejsiu. Je to len otazka ponuky a dopytu. Ponuknut mozem...dopyt je ale aj tak maly.
Co sa tyka mnozstva. Samozrejme ze nie je problem robit tricka po jednom (hocijakou metodou). Otazka je potom vysledna cena.
Aby som to zhrnul....tisic ludi, tisic chuti.
Ja osobne preferujem tiez vysivku - ci na tricku, ci na mikine. Aj som sa tak vyjadril v minichate.
Hned som mal reakcie ze ja chcem tlac na tricku, vysivku na mikine a uplne najlepsie by bolo keby bol textil bez napisu vzadu. Takychto "variacii" mam aj vo svojej schranke vela.
Naposledy upravil Chameleon_sk dňa 16 Máj 2012, 21:35, celkovo upravené 1
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Portálové tričko

Poslaťod w1k » 16 Máj 2012, 21:28

sup sem s jednym XL panske,farba ako na vzore hore na ukazke.. :)
w1k
 
Príspevky: 47
Registrovaný: 27 Nov 2011, 14:40
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 64 x

Re: Portálové tričko

Poslaťod Chameleon_sk » 16 Máj 2012, 21:38

w1k píše:sup sem s jednym XL panske,farba ako na vzore hore na ukazke.. :)


Sup s tvojou objednavkou do SS nech to mam vsetko po kope :mrgreen:
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Portálové tričko

Poslaťod art-crow » 16 Máj 2012, 23:36

Nazdarek.. Je to velmi zaujimavy napad tie tricka. mam skusenosti s potlacou triciek a mozem vas ubezpecit ze to logo vam po dvoch troch opraniach popraska. je to velka jednoliata plocha. vysivky by boli najlesou variantou, pretoze su trvacne. a neviem kde to chcete dat robit ale v tej firme vas museli urcite ubezpecit ze potlac na mikiny sa absolutne nehodi. Mikina ma inu strkturu ako tricko a sietotlac na nu nemusi uplne prilnut. Ide o to ze mikiny su jemne chlpate a tricka hladke. Na mikiny dajte urcite vysivku inak budete sklamany. Hovorim. mam s tym skusenosti. daval som robit vela kusov triciek a mikin.

takze: na tricko mozes ist potlac ale pocitajte s tym ze taka velka plocha na 100% popraska
a mikiny jedine s vysivkou.. asi kazdy bude ochotny si priplatit jedno dve eura naviac len aby mal kvalitu.

dufam ze som vam nejako pohol a dufam ze som vo vas nevyvolal nejake rozbroje.
Obrázok užívateľa
art-crow
 
Príspevky: 42
Registrovaný: 10 Mar 2012, 22:08
Bydlisko: Sereď
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 30 x

Re: Portálové tričko

Poslaťod Chameleon_sk » 17 Máj 2012, 06:58

art-crow píše:Nazdarek.. Je to velmi zaujimavy napad tie tricka. mam skusenosti s potlacou triciek a mozem vas ubezpecit ze to logo vam po dvoch troch opraniach popraska. je to velka jednoliata plocha. vysivky by boli najlesou variantou, pretoze su trvacne. a neviem kde to chcete dat robit ale v tej firme vas museli urcite ubezpecit ze potlac na mikiny sa absolutne nehodi. Mikina ma inu strkturu ako tricko a sietotlac na nu nemusi uplne prilnut. Ide o to ze mikiny su jemne chlpate a tricka hladke. Na mikiny dajte urcite vysivku inak budete sklamany. Hovorim. mam s tym skusenosti. daval som robit vela kusov triciek a mikin.

takze: na tricko mozes ist potlac ale pocitajte s tym ze taka velka plocha na 100% popraska
a mikiny jedine s vysivkou.. asi kazdy bude ochotny si priplatit jedno dve eura naviac len aby mal kvalitu.

dufam ze som vam nejako pohol a dufam ze som vo vas nevyvolal nejake rozbroje.


Ahoj ahoj,
tiez si myslim zeby bola vysivka najlepsie riesenie. Bohuzial mam ponuku taku, ze treba mat min.50ks na jeden sposob umiestnenia loga. Cize - bud bude 50ks potlaci alebo 50ks textilu s vysitim.
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Portálové tričko

Poslaťod helbo » 18 Máj 2012, 00:16

Z tricka zleze casom vsetko, stale to bude len prilepena (zapecena vec do tricka). Na niektorych mi to vydrzalo rok, no ine nemam znicene este dnes. Taketo veci davam robit vo www.trickaren.sk (nerobim reklamu) ... no neviem co presne chalan pouziva, ale jeho tricka a jeho sposob nazehlovania mi este ani nepopraskal za dva roky.

Teraz k veci, chameleon ak by si potreboval cloveka, kt. by mal zaujem o vysivane tricko a potreboval by si ma do poctu, tak mi daj vediet.

j
Kto mlčí, nemusí vždy súhlasiť. Možno len niekedy nemá chuť diskutovať s idiotmi.
Obrázok užívateľa
helbo
 
Príspevky: 306
Registrovaný: 23 Jún 2011, 13:32
Bydlisko: Nitra/BA/DK
Dal Ďakujem: 89 x
Dostal Ďakujem: 239 x

Re: Portálové tričko

Poslaťod venco » 18 Máj 2012, 07:24

Mne je to v podstate jedno, mám objednané tri tričká, ale ak bude aj výšivka tým lepšie.
Forest Hardworker Club
Obrázok užívateľa
venco
 
Príspevky: 492
Registrovaný: 27 Okt 2010, 14:25
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 515 x
Dostal Ďakujem: 264 x

Re: Portálové tričko a NOVĚ NÁŠIVKY!

Poslaťod Chameleon_sk » 25 Máj 2012, 21:31

POZOR ZMENA !

Budu nasivky, potlac sa rusi. Upravena ponuka je na zaciatku vlakna.
Za zmenu sa ospravedlnujem. Tak smelo do mna :-)


Mírný edit názvu. Pája ;-)
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Portálové tričko a NÁŠIVKY

Poslaťod Kapo » 26 Máj 2012, 10:57

Jo, tak som si tiež dačo objednal, aj keď zo mna buškraftér :skaut: nikdá nebude, bo vraj používam neslušné slová. :mrgreen:

Chameleon_sk píše:POZOR ZMENA !!!


........ Podla aviza ktore bolo rozoslane, na dodrzanie ceny a moznu dodavku potlaci bolo treba 50ks. Tento pocet sa nam nenaplnil k datumu uvedenemu do kedy je mozne si objednat tricka s logom.......
[/b]
Stredný vek je vtedy, keď už chápeš, že nedokážeš zmeniť tento svet, no ešte ťa to trochu sere.
Som smrdutý trapér. Buskraft je pro holky.
Obrázok užívateľa
Kapo
 
Príspevky: 364
Registrovaný: 03 Máj 2011, 15:34
Bydlisko: Myjafsko
Dal Ďakujem: 14 x
Dostal Ďakujem: 109 x

Re: Portálové tričko a NÁŠIVKY

Poslaťod oneho » 26 Máj 2012, 12:59

Tak to už vyzerá lepšie. Objednávam si teda 4ks samostatnej nášivky. Pošlem aj SS. No ešte jedna otázočka? Nerozumiem presne tomu... Samotná výšivka bude na zelenom plátne, alebo tá zelená je tiež vyšitá. Jedná sa o to že tá voľná plocha loga by bolo lepšie keby bola biela, tak to logo bolo aj plánované. Ak to bude zelené všetko sa tam bude strácať, hlavne texty a je tam teraz veľmi kontrastná spodná línia pohoria. Dá sa s tým ešte niečo spraviť???
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Portálové tričko a NÁŠIVKY

Poslaťod Chameleon_sk » 26 Máj 2012, 14:17

oneho píše:Tak to už vyzerá lepšie. Objednávam si teda 4ks samostatnej nášivky. Pošlem aj SS. No ešte jedna otázočka? Nerozumiem presne tomu... Samotná výšivka bude na zelenom plátne, alebo tá zelená je tiež vyšitá. Jedná sa o to že tá voľná plocha loga by bolo lepšie keby bola biela, tak to logo bolo aj plánované. Ak to bude zelené všetko sa tam bude strácať, hlavne texty a je tam teraz veľmi kontrastná spodná línia pohoria. Dá sa s tým ešte niečo spraviť???


Vsetko sa da spravit co by nie?
Otazka je ako to bude vyzerat. Biela podkladova farba bude svietit na zelenych/khaki trickach ako blazon.
Logo je sice tak robene,ze nema pozadie za pismenami. Zaroven je obruba tmavomodra a aj napis "bushcraft-portal"
Dal som vysit logo tak ako mi prislo. No, nevyzeralo to pekne vzhladom k tomu ze nema pozadie ako take. Musi sa to dat na podkladovu latku aby tricko ci mikinu stehy nestiahli a nedokrkvali.
Po diskusiach s viacerymi clenmi sme sa zhodli ze podkladova farba latky bude tmavozelena a pismena a stromy budu svetlejsie, tak aby bolo vsetko pekne vidiet. Obruba nasivky a linie kopcov nebudu tmavomodre ale cierne.
Myslim si, ze to bude vyzerat lepsie.
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Portálové tričko a NÁŠIVKY

Poslaťod oneho » 26 Máj 2012, 14:25

Pokiaľ budú texty vidieť na na zelenom pozadí ak je to v poriadku, len nechcem aby sa to stratilo. Pretože ja chcem nášivky napr. na batoh a pod a tam to má byť výrazné, veď s tým niečo chceme od prezentovať...
Prípadne dať len texty inej farby, to nechám už na Vás...
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Portálové tričko a NÁŠIVKY

Poslaťod lynx » 26 Máj 2012, 15:34

Nechcem tu zasa rozprúdiť debaty, ale podľa by tiež bolo lepšie, aby výšivka bola ako pôvodne logo - s bielym pozadím. Takto ako je teraz (ak teda ten obrázok zodpovedá skutočnosti) to nevynikne, osobitne v prípade trička farby classic olive (ktoré si podľa mňa väčšina objedná)... Toď môj názor ...
Storaz meraj a raz rež...
Obrázok užívateľa
lynx
 
Príspevky: 334
Registrovaný: 12 Feb 2011, 21:24
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 100 x
Dostal Ďakujem: 15 x

Re: Portálové tričko a NÁŠIVKY

Poslaťod Chameleon_sk » 26 Máj 2012, 17:16

Chlapci....ukoncujem debatu s pozadim. Vsetko bude vidno tak ako ma. :-)
Zn. Kto sa boji nesmie do lesa, resp. nech si da vysit sam. :mrgreen:

Edit:
Len aby sme vedeli o com sa bavime:
Na fotke je vysitie original loga na zelenom podklade.
Obruba bude cierna, vrcholky kopcov(obrysove linie) cierne, napis "slovensko" a "bushcraft-portal.sk" takisto svetlozelene ako stromy.

Obrázok
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron