NohavicePropper Tac-U zelené, vel. 30/Long

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

NohavicePropper Tac-U zelené, vel. 30/Long

Poslaťod emo_hunter » 01 Nov 2010, 22:43

Máte ich niekto ? Zdá sa, že super kvalitka aj slušná cena ...
http://www.alfatactical.cz/index.php?Kalhoty_Propper_Tac-U_zelene,_vel._30-Long&detail=13103.
emo_hunter
 
Príspevky: 135
Registrovaný: 16 Jún 2010, 11:55
Bydlisko: emo cemetery
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: NohavicePropper Tac-U zelené, vel. 30/Long

Poslaťod kenaiwolf » 07 Dec 2010, 23:37

Mama od Propperu ine nohavice, kvalita sa mi zda perfektna dokonca mam pocit, ze su lepsie ako BHI. Tie moje su ale site v cine...
"... stay in shadows..."

instruktor prezitia firmy Confidence
Obrázok užívateľa
kenaiwolf
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 08 Nov 2010, 12:31
Bydlisko: Dunajske ramena
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: NohavicePropper Tac-U zelené, vel. 30/Long

Poslaťod stelli » 08 Dec 2010, 16:39

no s propperom neprehlupis robia kvalitne veci siju pre US Army no za tu cenu by som racej racej do 5.11 TDU http://www.tacticaldc.eu/tdu-pant-poly- ... 74003.html (na tej strasne su o 10 € lacnejsie prlus nemusis platit postovne s ciech ak by si kupoval na dobierku) ktore su fakt kvalitne hovori sa ze su to nove M65 ky (ktore su zname svojim vynikajucim sitim a dlhou zivotnostou)pre mna jasna volba !

OT: som pocul ze na BHI obleceni akosi skace kvalita no aj tak patria k spicke a myslim ze su to skor vynimky :)
stelli
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 19 Júl 2010, 16:49
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: NohavicePropper Tac-U zelené, vel. 30/Long

Poslaťod sally » 08 Dec 2010, 21:38

stelli: mám od blackhawku čierne nohavice. Po asi roku už čierna nebola ako na začiatku (nepral som ich v perwole :lol: ) a na spodných manžetách som si svojim typom chôdze vyšúchal zopár dierok. Zistil som vša nasledovné: tento víkend som sa v nich pokúšal snowboardovat = veeeeľa pádov do snehu = nohavice čisté a čierne ako z obchodu. Z toho usudzujem, že "zájdenie farby" bolo spôsobené vlisovaním mikroprachu medzi vlákna, ktorý ani pranie neodstránilo. No prašný sneh so svojimi dokonalými abrazívnymi vlastnosťami sa o to postaral. Poučenie: ak máte zšedivené tmavé nohavice z podobného matroša ako BHI, 5.11, Propper... tak ich choďte prevetrať na zjazdovku s prašanom.
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x


Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť