Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 04 Okt 2011, 07:45

Dovol dodo aby som ta tu aj ja privital v mene nas ,,starsich,, :) a prijmi prosim miesto pri nasom ohni. Tvoje miesto je pripravene tesne pri ohnisku aby si mohol rozpravat vsetkym okolo seba co si prezil v lesoch. Tesim sa na tvoje hlavne tradicne zazitky a postrehy zo zivota v lese.... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod záálesak » 05 Okt 2011, 17:17

Tak teda predstavím sa aj ja. Hoci som tu už dlhšie odhodlal som sa až teraz. Volám sa Fero, som z Oravy a som ženatý. Príroda je mi samozrejmá a žiadaná ako jedlo.Doteraz som tu načerpal veľa nových inšpirácii a budem sa snažiť podeliť o svoje skusenosti, fotky a hlavne pritiahnuť tu aj nejakých mladých nadšencou zo svojho okolia.
Obrázok užívateľa
záálesak
 
Príspevky: 19
Registrovaný: 14 Jún 2011, 18:21
Bydlisko: Orava, Zákamenné
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod onee » 07 Okt 2011, 08:36

Ahoj

Na odporúčania bráchu "oneho" som sa dostal k tomuto foru a musím povedať že super. Volám sa Tomáš Záhorák jak repa, na fórach som pod nicom "onee". Nie ako jednotka ale jak onee po záhorácky " podaj mi to onee". Na konte mam 3X, doma dvoch malých štupľov a perfektnú ženu. Venujem sa výrobe reklamy a interiérov.

Čo sa týka lesa, hôr a proste outdoor je moja srdcová záležitosť, od bežných vychádzok do okolia až po nárožné niekoľkodňové prechody hôr, pohorí a taktiež som pričuchol k lezeniu. Venujem sa tejto oblasti už, no budu to skoro 2X.

Takže AHOJ, inak povedané "nech vás žehná Ježiš"
onee
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 03 Okt 2011, 00:58
Bydlisko: Záhorák
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 07 Okt 2011, 08:47

Vitaj Tomáš Záhorák jak repa. Cit sa tu ako v lese a priloz polienko do nasho taboroveho ohna :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod IVIichal » 07 Okt 2011, 13:24

Zdravím,
volám sa Michal (to je asi jasne z nickname-u) :oops: som "od Prešóóóva a od Prešóóóva f týýým poľu" a na tento web som sa dostal náhodou.
Som veľký fanúšik Beara Gryllsa (proím neodsudzujte m azato :mrgreen: ) a vždy ma to lákalo do lesa. Tak som hľadal weby forá etc na tému survival. Nič také ,teda aspoň slovenské som nenašiel, ale natrafil som na tento web. Slová ako "bushcrafting" alebo "woodcrafting" a iný crafting som doteraz nepočul ale už tu pár dní niekoľko hodín v kuse študujem a dostávam sa do obrazu a strašne sa mi to páči. Chcel by som sa raz vydať na viacdňovú výpravu "sampartia" do lesa a tak cucám info. Zatiaľ nato nie sú ani peniaze takže študujem zdokonaľujem čo neveim ..(neviem takmer nič :oops: ) a niekedy na jar by som to chcel skúsiť. O bčas mám ale strach že nato nemám pretože ako pozerám napríklad tie drevené výrobky alebo vlastnoručne vyrobené nože atď. tak mi tu niektorí prídu ako skutoční majstri, neviem či "drevárčinu" študovali alebo čo.. :idea: tak či tak som už ale odbehol dosť od témy takže to je nateraz asi tak všetko. 8)
IVIichal
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 04 Okt 2011, 15:12
Bydlisko: PO
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 07 Okt 2011, 13:33

Uítam všetkých novoprísediacich a nezabudnite priložiť svoje polienko na náš oheň... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Donrhino » 19 Okt 2011, 18:33

Čaute,
volám sa Tóno, som z Lieskovca pri Zvolene. Som bývalý skaut a tramp. Teraz je so mňa iba kancelárska krysa, ale tento portál vo mne vyvoláva staré spomienky... Najbližší víkend veru pôjdem vyvetrať svoju starú výbavu. Teším sa, že je toľko ľudí čo majú radi prírodu a pohybujú sa v nej aj napriek tejto uponáhľanej dobe.
Obrázok užívateľa
Donrhino
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 16 Okt 2011, 15:42
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 76 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 19 Okt 2011, 19:00

Hoj Tóno!...staré veci,ktoré ti kedysi robili spoločnosť si zaslúžia prevetrať! :mrgreen: Vitaj na portály a cíť sa tu dobre... :yees:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 19 Okt 2011, 21:17

Ani ja samozrejme nemozem vynechat pozdravenie a dovolim si privitat ta tu medzi tymito super ludmi. Sadni si a nasavaj neopakovatelnu atmosferu tejto virtualnej komunity. Cit sa tu ako v lese... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Samuel171 » 20 Okt 2011, 20:28

Takže vás zdravím , volám sa Samo ,pochádzam z hornej nitry , k tomuto fóru som sa dostal cieľavedomím hladaním niecoho podobného a vaše fórum ma náramne potešilo .
Odjakživa som mal k prírode blízko k lesu , turistike , sportu v lese ...a nedávno osm sa rozhodol skúsit nieco na sposob Bushcraftu..teda viacdnový pobyt v lese spojený s prenocovaním .
Este sa len chystám ale akonáhle budem mat vybavenie ...uz aj idem :D Na fóre som za ten krátky čas našiel zopár dobrých tipov a rád ..a dúfam že casom budem aj ja prispievat ...inak mám 20 rokov ;)
To čo dokážeme a chceme dosiahnuť je limitované iba našou vôľou a predstavivosťou.
Obrázok užívateľa
Samuel171
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17 Okt 2011, 10:41
Bydlisko: Partizánske
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Killian » 21 Okt 2011, 00:42

Vitaj medzi nami Samo :camp: . Som rad, ze sa ti forum hned zapacilo a ze ta inspirovalo k vyletu do lesa :) .
"The great thing about bushcraft is that wherever you go, the skills go with you."
Obrázok užívateľa
Killian
 
Príspevky: 236
Registrovaný: 26 Mar 2006, 19:30
Bydlisko: Spišská Belá
Dal Ďakujem: 25 x
Dostal Ďakujem: 51 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 21 Okt 2011, 07:45

Aj ja ta tu vitam krajan co rad sportuje v lese.... :yees: Cit sa tu dobre a nasavaj... :wink:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Filipp » 21 Okt 2011, 10:20

Cawte cawte zdraviiim vas , som filip , pochaaaadzam s zo Zlatyyych Moravciach , sem tam chodiiim liest ci po skale ci po umeline , mam rad chodenie po horaaach no len pred nedaaavnom som zistil ze celyy cas som robil bushcraft ,takze preto som sa prihlaaasil dost ma to tu zaujalo a pokuuusim sa sem hadzat foto s roznych ciest takze zatial tak diiiky a majte sa..
Filipp
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 19 Okt 2011, 11:52
Bydlisko: Zlate Moravce
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 21 Okt 2011, 10:29

Tak ja ta teda zdravim este raz Fifo. Vitaj a cit sa tu ako v lese.... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Archanjel » 24 Okt 2011, 00:21

Cafko, som z BA, vzdy som mal pozitivny vztah k prirode, potulkam lesom, dlhodobo sa venujem bojovym umeniam, vyucujem rusku Systemu a v oblasti survivalu som amater, skusam co funguje a co nie, vasa stranka mi bola odporucena a idem sa rozkukat co vsetko tu najdem.
Obrázok užívateľa
Archanjel
 
Príspevky: 76
Registrovaný: 20 Okt 2011, 23:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 21 x
Dostal Ďakujem: 7 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia