ka bar becker bk2

Témy o nožoch

ka bar becker bk2

Poslaťod bandi » 03 Feb 2012, 22:45

Caute

Rozmyslam nad kupou tohto noza becker bk2, Chcel by som sa spytat ci nemate nejaku skusenost s tymto nozom. Alebo popripade mi poradit nejaku alternativu k nemu.


//téma presunutá
//skw
bandi
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 03 Feb 2012, 22:36
Bydlisko: ma
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: ka bar becker bk2

Poslaťod Chris » 05 Mar 2012, 19:57

Nemám s tým nožom osobné skúsenosti ale aj ja som sa oň zaujímal. Na nete som nenašiel žiadne negatívne ohlasy... aspoň čo si pamätám :D Bohužial linky na nejaké recenzie a pod. už nemám uložené.

Ako alternatívu by som navrhoval ESEE 5 :twisted: ale ten už je cenovo niekde inde.

Obrázok
Chris
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 15 Mar 2011, 20:37
Bydlisko: Svidník
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: ka bar becker bk2

Poslaťod sally » 05 Mar 2012, 23:47

BK2 som mal v ruke v Lovcovi a bol teda fest ťažký - na dlhšie vyrezávanie to nie je, ruka sa rýchlo unaví. Vlastnosti výbrusu posúdiť, neviem, no hrúbka čepele je fakt masívna. Teda na sekanie bude skvelý. Bráchovi sme ho chceli pôvodne kúpiť, no nakoniec sme zakotvili u klasiky - F1 :yees:
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: ka bar becker bk2

Poslaťod adamec » 23 Aug 2012, 12:00

Ked som si vyberal noz, tiez som na nim uvazoval. Ale potom ako som si precital milion recenzii a pozrel este viac videi som od tej myslienky upustil. Ten noz (a RAT RC5 tiez) je nadizajnovany ako tank - je naozaj neznicitelny. Na bushcraft sa ale vobec nehodi. Je nesmierne tazky a ma vysoku cepel - verim, ze po prvom pokuse o zostrojenie napriklad setu na zalozenie ohna lukom by som ho hodil o sem (samozrejme by sa mu nic nestalo ;)).

Ale zevraj ma pohodlnu rucku :yees:
adamec
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 26 Júl 2010, 20:48
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 5 x


Späť na Nože

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 8 hostia


cron