Hodinky

Vysielačky, GPS, čelovky, ručné svetlá...

Re: Hodinky

Poslaťod Bobor » 12 Feb 2012, 21:26

Tak som páni dal na Vase rady a kupil G-shocky AWG 100.

Ale nechapem dve veci. O radiom riadene hodinky sa udajne netreba starat. A preco ich musim do*** davat na noc na balkon, aby chytili signal.... neni to uchylne :?:

Preco musim teraz v zime vycapit solarne hodinky do okna, aby sa dobili? Kupil som ich za mimoriadne tmavych dni a zaboha nesli dobit... no a ovladanie .... :roll:

Ale nejako som si zvykol, aj ked od ocakavani su doooost daleko.


Upraveny vulgarity. Pája
Obrázok užívateľa
Bobor
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 07 Feb 2011, 08:58
Bydlisko: Tam kde zložím hlavu
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Suunto VECTOR HR

Poslaťod murko » 11 Mar 2012, 20:08

Ahojte,

pred zimnou sezónou som si objednal Suunto VECTOR HR. Funkcie má: čas, výškomer, barometer, kompas a monitor tepovej frekvencie srdca s hrudným pásom.
Sú to moje druhé Suunta a asi po pol roku vyjadrujem spokojnosť. Používam ich hlavne na skialpy, kde využijem výškomer, teplomer a barometer. Velmi mi vyhovuje, že zobrazuje v reálnom čase aktuálny barometrický tlak a teplotu, čo umožňuje predvídať zmeny počasia. Rovnako automaticky zaznamenáva barometrické údaje z posledných 4 dní. Na bežkách často jazdím podľa tepovej frekvencie a využívam tento režim aj na biku. Musím povedať že najmenej používam kompas, ale slúži ako vynikajúci nástroj na určenie okamžitého smeru. Osobne musím konštatovať vysokú presnosť prístroja a perfekný komfort remienka, ktorý bez problémov zapnem aj na bundu. Jediné mínus je že výdrž batérie pri aktívnom a plnom využívaní prístroja je cca. 1 rok. Ak sa venujete športom v prírode, doporučujem tieto Suunto Vector HR.
Prílohy
suunto HR.jpg
Suunto VECTOR HR
Keď bolo ľudstvo primitívne, tak zásadne rešpektovalo prírodu a prostredie kde žili. Potom sa ľudstvo začalo civilizovať a dnes nerešpektuje nikoho a nič.
Obrázok užívateľa
murko
 
Príspevky: 8
Registrovaný: 18 Feb 2012, 20:34
Bydlisko: Košice, Stará Ľubovňa
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Hodinky

Poslaťod kowo » 15 Mar 2012, 15:17

vyzna sa tiu niekto v ebay obchodovani? nasiel som hodiny , ktore by som chcel kupit , ale som z toho jelen . dokonca mam nejaku zlu platobnu kartu, cez ktoru sa to neda zplatit. znami mi pisal, ze to ze som tie hodiny nasiel na ebay este neznamena ze ich poslu aj na slovensko. a neviuete , ako je to s medzinarodnou zarukou? ked ich kupim v USA tak ich mozem vyreklamovat aj u nas? :?: :?: :?: vopred dik..
tu je link :
http://www.ebay.com/itm/Wenger-Mens-Alp ... 4cff4f7d45
kowo
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 14 Júl 2011, 14:51
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Hodinky

Poslaťod Hunter88 » 15 Mar 2012, 17:02

Neuraz sa ale . .:D Strašne škarede hodinky :D take obyčajne nudne . . ani Kompas ani vyškomer :D " Ships to: United States " to znamená ze to posielaju len po USA . . .
Ked chces nejake pekne odporucam ehodinky inhodinky sk . . . urcite si nejake vyberes :yees:
Obrázok užívateľa
Hunter88
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 03 Feb 2011, 21:26
Bydlisko: Handlová
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 14 x

Re: Hodinky

Poslaťod kowo » 15 Mar 2012, 17:33

pacia sa mi obycajne no funkcne veci a tieto rozhodne funkcne su :-) sto ludi sto chuti..ale aj tak dik ze si sa mi na to pozrel. na inhodinkach.sk som ich nasiel:-)
Naposledy upravil kowo dňa 15 Mar 2012, 17:58, celkovo upravené 1
kowo
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 14 Júl 2011, 14:51
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Hodinky

Poslaťod sally » 15 Mar 2012, 17:40

kowo - na platbu na ebay potrebuješ mať funkčný paypal - na ten bolo treba embosovanú kartu (funkčnú cez net - napr. visa electron - taká, čo má na zadnej strane trojčíslie). Teraz sa už dá tuším paypal spárovať priamo s účtom,kartu by už nemalo byť treba. Ako je to so zárukou netuším.
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Hodinky

Poslaťod fremen » 15 Mar 2012, 19:08

Alebo to skus cez www.sk-ebay.sk/- je to stranka, na ktoru sa zaregistrujes, potom im posles link aukcie- oni to za teba vyplatia,da sa to riesit aj ked neposielaju inzerti tovar z USA- oni ti to preposlu- vsetky tieto podmienky si pozorne precitaj na ich stranke. beru tusim 5% z ceny tovaru. Teraz uz neviem, asi sa plati dopredu. Kupoval som uz takto 2x, bez akychkolvek problemov...
Obrázok užívateľa
fremen
 
Príspevky: 176
Registrovaný: 05 Júl 2010, 18:07
Bydlisko: cold mountain
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 11 x

Re: Hodinky

Poslaťod tomtt » 16 Mar 2012, 16:26

kowo kupovat na ebay nem take zlozite, zaloz si v mbank alebo zuno zadarmo ucet a k nemu dostanes presne taku platobnu kartu aku potrebujes,
a potom si zriadis konto na payapal a ebay - navodov ako na to je na internete kopec aj v cestine v slovencine...

a potom si kup taketo trasery :)

http://www.ebay.com/itm/traser-H3-P6508 ... 231ab79db3

treba ale ratat s tym,ze ak nenakupujes z krajin EU tak ti mozu colnici naparit clo a hlavne DPH...ale stane sa to malokedy..ale moze sa :lol:

a co sa tyka zaruky..s tym by som asi nepocital,su firmy ktore poskytuju world warranty ale asi ich vela nebude,ak sa mylim tak ma niekto opravte

vela zdaru :yees:
tomtt
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 12 Jún 2011, 18:59
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Re: Hodinky

Poslaťod kowo » 17 Mar 2012, 07:56

veru tie trasery su tiez pekne ..dokonca cena je porovnatelna s mojimi wengermi.. zase mam nad cim uvazovat. ale aj tieto su take obycajne :-)) ani vyskomer ani kompas ani nic.. Hunter88 mi ich zase ofrfle:-) :D
kowo
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 14 Júl 2011, 14:51
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Hodinky

Poslaťod tomtt » 17 Mar 2012, 08:35

kasli na to kto si co mysli,ak sa tebe pacia tak si ich kup :)

tieto trasery su osvetlene tritiovymi trubickami,takze ich netreba nasvetlovat,svietia same od seba,vydrz je tak cca 10-15 rokov.. a su odolne a robustne,do lesa ako stvorene :yees:

ak sa chces dozvediet viac o hodinkach je tu jedno celkom dobre ceske forum (forum.chronomag.cz) tam si najdes o hodinkach co len chces,recenzie od ludi co ich vlastnia, pokec co kde kupit..
odporucam..
tomtt
 
Príspevky: 67
Registrovaný: 12 Jún 2011, 18:59
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Re: Hodinky

Poslaťod maros3 » 17 Mar 2012, 08:42

skus si pozriet znacku Luminox, takmer identicke, ale zozenies ich aj u nas a o nieco lacnejsie.
http://www.luminoxsk.com/detail_modelu. ... seals_3901. Kupoval som ich minuly rok, na nete bola cena 200 E. , cez znameho za 180. Spokojnost.
Si vis pacem, para bellum
Obrázok užívateľa
maros3
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 07 Jan 2012, 18:30
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 8 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Hodinky

Poslaťod johny » 21 Apr 2012, 21:22

vie mi niekto poradit radiom riadene, solarne, digitalne, vodotesne hodinky ? najlepsie by bolo do 100e ...a daju sa vobec taketo kvalitne hodinky v tejto cene najst ?
... for dust you are and to dust you will return.
Obrázok užívateľa
johny
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 22 Jan 2011, 19:07
Bydlisko: LM
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 6 x

Re: Hodinky

Poslaťod mipa » 22 Apr 2012, 08:21

to johny: urcite nejaky model od casia, tie maju aj modely riadene budikom aj na solarne napajanie, kazdopadne to najskor nebudu modely do 100 €, teda nepozeral som, ale co chcem povedat je, ze ak najdes prislusny model a bude nad tvoje moznosti, tak si popozeraj bazarove stranky pripadne e-bay a kup si ojazdene, ja som si takto kupil Suunto core este s 15-mesacnou zarukou za rozumnu cenu. Tak asi tak.
Obrázok užívateľa
mipa
 
Príspevky: 73
Registrovaný: 31 Mar 2011, 08:30
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 42 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Hodinky

Poslaťod johny » 22 Apr 2012, 14:07

zatiaľ sa mi najviac pozdavaju Casio GW 6900-1 (http://www.notato.sk/eshop/hodinky/casio-g-shock/casio-gw-6900-1.html) Maju vsetko co tam chcem mat. Cena nieje uplne idealna ale myslim ze hladat nieco lacnesie ani nema zmysel ...keby som ich nasiel niekde v 50% zlave nerozmyslal by som ani sekundu :D
... for dust you are and to dust you will return.
Obrázok užívateľa
johny
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 22 Jan 2011, 19:07
Bydlisko: LM
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 6 x

Re: Hodinky

Poslaťod mark » 14 Máj 2012, 07:50

Vcera sa odporucali do vecnych lovis moje Casia o ktorych som tu pisal nedavno :( pad z vysky cca 50cm na plavajucu podlahu, s otvorenym remienkom :(((((((((((( neveril by som keby som nezazil. Dobre sluzili...idem hladat nahradu :(((

mark píše:vidim, ze podobnymi temami ako som si kedysi presiel ja prechadza vacsina z nas na tomto fore :-)) vyberal som hodinky dost dlho, nakoniec to vyhralo Casio PRG-80T...foto som dal z webu nestiham teraz fotit vlastne..som s nimi velmi spokojny, kompas celkom ok, baro tiez...vyskomer sa da..treba ale castejsie kalibrovat..uz sme podla tohto kompasu par krat rezali cestu krizom cez lesy, kopce a mladiny a vzdy sme dosli +/- kam sme chceli :-)
jedina nevyhoda podla mna je kovovy remienok..tvrdia, ze titan ale zanechava spinu na zapasti...dalsia vec co sa mi stala..ked som sa stveral hore uzlabinou s vodopadom a smykol som sa pol metra dolu, remienok sa zachytil o vystupok na skalnej stene a trochu sa cely vykrivil...na webe som nasiel konverznu sadu na klasicky nylonovy alebo gumeny remienok co sa bude asi prijemnejsie nosit a neurve vam to pol ruky ked zavadite niekde ako ja..
Prílohy
IMG_1225.JPG
mark
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 01 Mar 2011, 13:42
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 1 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Elektronika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


cron