Bushcraft Betty's

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

Bushcraft Betty's

Poslaťod Michal » 09 Dec 2010, 13:50

Na jednom zahraničnom fóre sa objavili pekné a celkom aj trefné obrázky :)
! ENJOY !

http://www.bushcraftuk.com/forum/showthread.php?t=54087
"Do not mess with the forces of Nature , for thou art small and biodegradable!"

Archery lover Obrázok
Obrázok užívateľa
Michal
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 26 Jún 2010, 19:05
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 170 x
Dostal Ďakujem: 259 x

Re: Bushcraft Betty's

Poslaťod Kapo » 06 Sep 2011, 21:45

Bushcrafter prišiel do skladu dreva na pracovný inzerát.
Po krátkom vstupnom rozhovore informuje naborový pracovník muža o istej podmienke: "Viete, je tiež nutné, aby ste boli schopný rozlíšiť druh dreva podľa jeho pachu?
"To nie je problém, pane," sebavedome reaguje bushcrafter, "drevo, to je môj život, nič nepoznám lepšie než drevo."
Náborový pracovník vedie pána do skladu, aby si ho vyskúšal. Zaviaže mu šatkou oči.
"Teraz vám budú nosiť vzorky dreva a vy musíte povedať, čo je to zač. A nesmiete sa ho ani dotýkať."
Prinesú prvú dosku. Muž čuchá, čuchá a po chvíli s istotou hlási: "Tak toto je na 100% borovica." "Dobre, tak a teraz niečo ťažšie."
Prinesú mu druhú dosku. Muž čuchá, čuchá a po chvíli opäť s istotou hlási: "Tak toto je jaseň."
"Úžasné, veľmi dobre."
Personalista v túžbe nachytať chlapíka, beží do kancelárie a nakáže svojej asistentke Bettys, aby si vyzliekla sukňu i nohavičky a šla s ním do skladu.
Tam jej kázal, aby si ľahla pred toho drevného experta.
"Tak teraz sa prosím trochu zohnite. Pred vami je na zemi posledná, tretia vzorka." Muž čuchá, čuchá, krúti hlavou: "To som blázon, ..., mohli by ste tú dosku ešte otočiť, aby som riadne nasal jej pach?"
Personalista signalizuje sekretárke, aby sa otočila na brucho.
Bushcrafter znovu čuchá, čuchá, a po chvíľke s úsmevom na tvári povie: "Vy ste ale lapaj, pane.
Vy ste ma chceli napáliť! Ale ja viem, čo to je. To sú určite hajzlové dvere z rybárskej lode!"

Sory, ale musel som to sem niekde trepnúť.... :mrgreen:
Stredný vek je vtedy, keď už chápeš, že nedokážeš zmeniť tento svet, no ešte ťa to trochu sere.
Som smrdutý trapér. Buskraft je pro holky.
Obrázok užívateľa
Kapo
 
Príspevky: 364
Registrovaný: 03 Máj 2011, 15:34
Bydlisko: Myjafsko
Dal Ďakujem: 14 x
Dostal Ďakujem: 109 x


Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


cron