Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate damy ?

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate damy ?

Poslaťod kenaiwolf » 01 Feb 2013, 15:10

Zdar vsetkym priaznivcom bushcraftu a zenskej casti obzvlast.

Rad by som kupil mojej manzelke nieco slusive ZELENE kvalitne, odolne, prakticke, pohodlne v com by sa nehanbila, ked niekoho stretneme a zaroven by to splnalo poziadavky, ktore na oblecenie kladiem ja.

Ja nosim takmer vylucne Britske DPM, ale samozrejme ona na seba nic panske neda... Pri kazdom pokuse ju do niecoho takeho navliect ma pocastuje niecim ako, vyzeram v tom ako by som mala gule, kvoli tomuto dbat na postavu nemusim.... :roll:

No proste kazda rada dobra.
Vopred dakujem za pomoc.
"... stay in shadows..."

instruktor prezitia firmy Confidence
Obrázok užívateľa
kenaiwolf
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 08 Nov 2010, 12:31
Bydlisko: Dunajske ramena
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 21 x


Re: Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate dam

Poslaťod romanpb » 01 Feb 2013, 17:18

kenaiwolf píše:Zdar vsetkym priaznivcom bushcraftu a zenskej casti obzvlast.

Rad by som kupil mojej manzelke nieco slusive ZELENE kvalitne, odolne, prakticke, pohodlne v com by sa nehanbila, ked niekoho stretneme a zaroven by to splnalo poziadavky, ktore na oblecenie kladiem ja.

Ja nosim takmer vylucne Britske DPM, ale samozrejme ona na seba nic panske neda... Pri kazdom pokuse ju do niecoho takeho navliect ma pocastuje niecim ako, vyzeram v tom ako by som mala gule, kvoli tomuto dbat na postavu nemusim.... :roll:

No proste kazda rada dobra.
Vopred dakujem za pomoc.


to to je dobre riešenie ak sa ti budú zdať ceny prijateľne,je to aj móda aj praktické v teréne : http://www.bushmanshop.sk/pre-zeny/noha ... brown.html
Obrázok užívateľa
romanpb
 
Príspevky: 68
Registrovaný: 11 Feb 2011, 20:01
Bydlisko: Považská Bystrica
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 38 x

Re: Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate dam

Poslaťod kenaiwolf » 01 Feb 2013, 21:24



No jasne dobra rada nadovsetko :? A ked si vyvrtne kotnik a zacne pistat (uplne opravnene), ze je jej zima ... tak ti zavolam, aby si ju dopravil domov... no ako to tak pisem, radsej si ju dopravim domov sam :lol:
"... stay in shadows..."

instruktor prezitia firmy Confidence
Obrázok užívateľa
kenaiwolf
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 08 Nov 2010, 12:31
Bydlisko: Dunajske ramena
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate dam

Poslaťod kenaiwolf » 01 Feb 2013, 21:27

romanpb píše:
kenaiwolf píše:Zdar vsetkym priaznivcom bushcraftu a zenskej casti obzvlast.

Rad by som kupil mojej manzelke nieco slusive ZELENE kvalitne, odolne, prakticke, pohodlne v com by sa nehanbila, ked niekoho stretneme a zaroven by to splnalo poziadavky, ktore na oblecenie kladiem ja.

Ja nosim takmer vylucne Britske DPM, ale samozrejme ona na seba nic panske neda... Pri kazdom pokuse ju do niecoho takeho navliect ma pocastuje niecim ako, vyzeram v tom ako by som mala gule, kvoli tomuto dbat na postavu nemusim.... :roll:

No proste kazda rada dobra.
Vopred dakujem za pomoc.


to to je dobre riešenie ak sa ti budú zdať ceny prijateľne,je to aj móda aj praktické v teréne : http://www.bushmanshop.sk/pre-zeny/noha ... brown.html


To vyzera dobe... pojdeme skusat vdaka za typ.
"... stay in shadows..."

instruktor prezitia firmy Confidence
Obrázok užívateľa
kenaiwolf
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 08 Nov 2010, 12:31
Bydlisko: Dunajske ramena
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate dam

Poslaťod kenaiwolf » 12 Feb 2013, 15:26

Tak sme skusali.... a neuverite ten bushman ma strih na chlapa bez guli, alebo na vajce. Proste by musela polovicka pribrat tak 20 cm v pase aby jej to sedelo. No proste rovne od vrchu po spodok ako BDU.
Tak obnovujem temu zo spresnujucou otazkou co na zensku co ma obvod cez boky o tretinu vacsi ako cez pas. Proste ma krivky ako zena. nie ako chlapec, alebo vytrvalostna bezkina.

PROSIM MILE BUSHCRAFTISTKY CO SI OBLIEKATE :?:
NEVRIM, ZE MATE POSTAVU JAK CHLAP, ALEBO CHODITE DO LESA KANALOM.

PLEASE HELP! :prayer:
"... stay in shadows..."

instruktor prezitia firmy Confidence
Obrázok užívateľa
kenaiwolf
 
Príspevky: 91
Registrovaný: 08 Nov 2010, 12:31
Bydlisko: Dunajske ramena
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate dam

Poslaťod Pája » 12 Feb 2013, 16:04

Předpokládám, že se to týká i mně. :-D

Osobně nosím buď manžestráky, kapsáče z hi-tecu nebo britské "tréninkové" maskáče."

Kód: Vybrať všetko
http://army-shop.cz/produkty/kalhoty---bermudy---kombinezy/jednobarevne-kalhoty/kalhoty---orig--britska-armada---oliv/220.html


Na tělo normální bavlněné trika nebo běžné funkční ze sportu, navrch flanelku (pěkné jsou od Vesta nebo i třeba F&F), běžné svetry z konfekce s podílem vlny nad 40% nebo normální mikinu, navrch softshellku, žádná věda v tom není. Některý ženským docela sedí ČSLA blůzy, akorát se to musí přepásat opaskem. Osobně nosím kongo, ale je mi dost velké.

Prostě ať si navybírá normální oblečení nebo ve sportu, jediný rozdíl jsou zemité přírodní barvy a preference přírodního materiálu. Případně hledejte inspiraci ve fotkách u Kawi, ta nosí na čundry sukně běžně. Kanálama nechodíme ani jedna, je to jen o zvyku.

Kód: Vybrať všetko
http://kawi.rajce.idnes.cz/


P.S. Les není přehlídkové molo.
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate dam

Poslaťod Pája » 12 Feb 2013, 16:34

Ještě dodatek k tomu "pytlovitému" a rovnému tvaru. Upřímně, obtažené oblečení je na ven dost na prd. Sice to dobře vypadá, ale jinak je to k ničemu. Lepší jsou volnější střihy, na kalhotách vysoký sed apod. V obtažených bokovkách se člověk ani neohne, natož, aby si dřepl nebo sedl na zem. Úzká trička se hrozně vyhrnují, za což ledviny nepoděkují, hluboké výstřihy jsou taky nesmysl.Lepší jsou volnější a trochu delší, v případě sportovních střihů s prodlouženým zadním dílem. Svetry a vesty s kulatým lemem ke krku, na zimu se stojáčkem nebo rovnou rolák.

Pokud Tvoje žena nesnáší maskáče, oběhejte sporty, většina větších značek vyrábí i ženské řady volnočasových oděvů. Perfektní zdroj překvapení bývají sekáče, vlněné (skutečně vlněné) svetry, košile, manžestráky jsou tam téměř běžně.
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Oblecenie pre nezne polovicky, alebo co si obliekate dam

Poslaťod juraj1974 » 13 Feb 2013, 09:09

Moj postreh nebude ako konkretny tip na konkretne oblecenie ale skor taky postreh. Aj moja sa obcas zucastni mojich tulaciek. Tiez sme riesili co na seba. Tak isto to doslo do fazy otazok v style: ako v tom vyzeram! Tu je to volne, tu ma to taha, toto sa s tymto nehodi a podobne modne hlasky... Pri jednom tomto monologu pred zrkadlom som pokojne zavrel dvere z vonku a siel na cerstvy vzduch. Viem si predstavit co po case nastalo ked nedostavala spatnu vazbu v podobe hmmkania... ale to ja som uz bol doooost daleko aby ma zahnala spat do domu... :lol:
Teraz take problemy nemam. Nie ze by som zvesil doma zrkadlo pri dverach ale jednoducho sa prestala u nas riesit taka hlupost ako modny trend do lesa. Ak moja chce ist so mnou sa tulat tak ide. Uplne jej stacia zenske kapsace od cinana a tak isto aj mikyna. Kosele sa mi osvedcili z USArmy konkretne Rip Stop chorvatckej armady. Obuv ta je dolezita a preto nosi do terenu Garmont. Ostatne vrstvy su asi nie az take dozezite aj ked urcite by potesili fotografie spodneho pradla... (nebudem pisat ze koho konkretne aby sa na mna Atti neurazil.. :wink: )
Zhrnutie. Ak nase polovicky budu chciet s nami travit svoj volny cas a bude im zalezat hlavne na pohode nebudu riesit ako v tom lese vyzeraju. Podla mna nemoze byt nic krajsie ako lesna vila odeta co ja viem aj v rannej rose ci v zavoji z letneho oparu... :wolf:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x


Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


cron