Švédsky armádny batoh LK35

Ruksaky, nosné systémy...

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod matus » 30 Okt 2012, 18:22

priatelu to je ten co je na mojich fotkach a je uplne v poriadku :wink:
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod Chesus » 30 Okt 2012, 20:08

anonimus píše:Dakujem ale to je ten vacsi a je poskodeny :cry:

Existuje aj nejaká menšia verzia? Tuším, že existuje väčší LK 70 ale o menšom som ešte nepočul. A neviem, či mysliš, či nejaký konkretny kus na ktory si natrafil je poškodený, alebo máš na mysli tento z usarmy ale ak ten z usarmy, tak vedz, že použitý neznamená poškodený. Ja som od nich bral 3 kusy a ani jeden neniesol žiadnu známku poškodenia. Ináč ako pozerám, tak cena išla dole, ja som ich kupoval ešte za 20
Obrázok užívateľa
Chesus
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 25 Aug 2011, 23:48
Bydlisko: Humenné
Dal Ďakujem: 115 x
Dostal Ďakujem: 93 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod anonimus » 31 Okt 2012, 10:03

Dik chlapi máš pravdu ten väčší bude tá 70. problém z usaarmy je ten, že pri popise majú napísané že ide o posledný ku, ktorý opravili šitím... :cry:
anonimus
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 14 Jan 2011, 17:28
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod Chesus » 31 Okt 2012, 10:35

Až teraz som si všimol tu poznámku dole, mal si pravdu. Preto tá nižšia cena. Mohli by aspon upresniť čo je na ňom opravované, takto je to tak trocha mačka vo vreci. Možno by si im mohol skúsiť napísať mail, čo presne je na nom oprevené šitím, prípadne či budú ešte naskladnené dalšie kusy a kedy
Obrázok užívateľa
Chesus
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 25 Aug 2011, 23:48
Bydlisko: Humenné
Dal Ďakujem: 115 x
Dostal Ďakujem: 93 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod helbo » 31 Okt 2012, 10:39

ak do dali opravovat niekomu kto ma sici stroj na popruhy, tak to bude lepsie opravene ako od novoty, asi by som sa toho nebal a zavola by som tam, kamaratov otec ma ten stroj doma, sil mi dake popruhy a zasival mi dake diery, super roboticka
Kto mlčí, nemusí vždy súhlasiť. Možno len niekedy nemá chuť diskutovať s idiotmi.
Obrázok užívateľa
helbo
 
Príspevky: 306
Registrovaný: 23 Jún 2011, 13:32
Bydlisko: Nitra/BA/DK
Dal Ďakujem: 89 x
Dostal Ďakujem: 239 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod berg » 04 Feb 2013, 17:08

mate niekto moznost odskusat kolko miesta v tomto batohu zostane po vlozeni spacaka Carinthia Defence 4?
Velmi by ma to zaujimalo, lebo sa neviem rozhodnut ohladom litraze mojho noveho batohu.
Obrázok užívateľa
berg
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 04 Okt 2012, 16:38
Bydlisko: SE/BA
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod Chesus » 04 Feb 2013, 20:01

Tento konkretny spacak sice nemám, ale vdaka popruhom pripevňujem spacák vždy z vonku na batoh a s týmto to pôjde samozrejme tiež. Možno na to na prvy pohľad nevyzerá, ale dá sa naň toho z vonku naložiť ozaj dosť. Naraz som mal na ňom na popruhoch pripevné: spacák, karimatku, blúzu, drievkač, pončo, celtu a sekeru a šlo by toho pripevniť s trochou šikovnosti ešte viac...
Obrázok užívateľa
Chesus
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 25 Aug 2011, 23:48
Bydlisko: Humenné
Dal Ďakujem: 115 x
Dostal Ďakujem: 93 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod berg » 05 Feb 2013, 10:41

Praveze mam radsej ked spacak je v batohu, spolu s ostatnymi vecami, nerad chodim ovesany ako vianocny stromcek :)
celta prip.karimatka moze aj byt vonku. Ked sa clovek prediera krikami a malincim Carinthia by si to pekne zlizla
Obrázok užívateľa
berg
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 04 Okt 2012, 16:38
Bydlisko: SE/BA
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod mirius » 12 Jún 2013, 22:54

Army-shop.cz
Tu maju v ponuke svedaky.35L.40L a 70L.Najmensi ma trochu iny ramovy system ako dva vacsie.
Takze pre zaujemcov,ktori by chceli velky svedak alebo iny.Overte si a nech Vam poslu foto daneho produktu.Mne bolo na vyrozumenie po mailovej komunikacii napisane,ze som mal obdrzat foto od predajcu-zasielatela?.A teraz k veci.Velky svedak pred tyzdnom dorazil a uz je aj na ceste spet po tyzdni.Batoh na pohlad katastrofa.Zreparovany-pozasivany na niekolkych miestach.Potuchnuty a popisany velkymi pismenami a cislami.Asi meno a cislo vojaka.Po pisomnej komunikacii som bol upovedomeny,ze batoh bol zaslany zo zahranicia...Ale musim uznat ze ceska firma je ustretova a poziadali aby som ho poslal naspet a teda ze mi poslu peniaze.Takze este raz napisem- pre zaujemcov overte si kvalitu pred objednanim. :!:
Naposledy upravil mirius dňa 03 Júl 2013, 19:12, celkovo upravené 3
mirius
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 12 Feb 2013, 23:23
Bydlisko: Trencin okolie
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod Tera » 20 Jún 2013, 15:39

berg píše:mate niekto moznost odskusat kolko miesta v tomto batohu zostane po vlozeni spacaka Carinthia Defence 4?
Velmi by ma to zaujimalo, lebo sa neviem rozhodnut ohladom litraze mojho noveho batohu.



ahoj, nevím zda bude moje odpověď ještě k něčemu, ale..Já mám 2kg spacák pinguin comfort lady(co jsem koukala na net, tak bude rozměrově hodně podobný tvému). Vždy před cestou udělám co největší kompresi a spacák dám na dno batohu. Na šířku se vejde do batohu akorát a ještě mě zbude ve švédu tak půlka hlavní komory volná na ostatní věci. Je super, že se dá hodně narovnat i nahoru do víka, to batoh krásně překrývá, takže se nemusím bát, že něco ztratím. Karimatku a někdy žďárák potom upoutám nahoru na víko popruhy. Mohu potvrdit, že je to super odolný a překvapivě pohodlný batoh. Když jdem na 2-3 dny, tak vždy šáhnu po tomto batohu. Naposledy jsem ho před cestou vážila a měl cca 12,5 kg a to jsem na zádech už dost cítila, ale přesto byl pohodlný. Bederák mi nechybí. Všem doporučuji:-)
Tera
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 02 Apr 2012, 20:23
Bydlisko: ČR, Východní Čechy
Dal Ďakujem: 98 x
Dostal Ďakujem: 101 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod kolovrat » 03 Júl 2013, 12:47

mirius píše:Armyshop.cz
Ale musim uznat ze ceska firma je ustretova a poziadali aby som ho poslal naspet a teda ze mi poslu peniaze.Takze este raz napisem- pre zaujemcov overte si kvalitu pred objednanim. :!:


Jedna sa o tento batoh a problemy suvisia s firmou army-shop.cz ??
http://www.army-shop.cz/produkty/batohy ... /8082.html

Takze ruky prec ??
Obrázok užívateľa
kolovrat
 
Príspevky: 71
Registrovaný: 07 Mar 2013, 21:21
Bydlisko: západ
Dal Ďakujem: 7 x
Dostal Ďakujem: 20 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod Marcela » 03 Júl 2013, 12:58

http://www.armyshop.cz a http://www.army-shop.cz jsou dva různé internetové obchody...
příroda nedělá nic zbytečně (Aristotelés)
mojerajče
Obrázok užívateľa
Marcela
 
Príspevky: 231
Registrovaný: 08 Júl 2011, 19:05
Bydlisko: Východočeský kraj
Dal Ďakujem: 3531 x
Dostal Ďakujem: 532 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod mirius » 03 Júl 2013, 19:20

Po odstraneni odkazu som napisal nazov firmi.Nevedel som ze su dve s rozdielnym nazvom v pomlcke.Uz som to upravil.Je to ta s pomlckou.Druha firma bez pomlcky s tym nema nic.Ak su teda dve rozdielne.Marcela vdaka.
Kolovrat.ako som pisal vyssie komunikacia s nimi po maili za jedna.Mne uviedli ze som mal dostat realne foto daneho produktu ale az po pisomnej komunikacii z mojej strany,ked som im opisal aky je problem s kvalitou batohu.A este uviedli,ze batoh bol poslany zo zahranicia...Nie z Ciech.
mirius
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 12 Feb 2013, 23:23
Bydlisko: Trencin okolie
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod Tera » 05 Júl 2013, 12:59

kdo by měl zájem..já jsem objednávala 3 kusy švédů z eshopu viz níže a stav byl 100% - skladované funglovky

http://www.e-armyshop.cz/batohy-tasky-l ... A1v%C3%A9d
Tera
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 02 Apr 2012, 20:23
Bydlisko: ČR, Východní Čechy
Dal Ďakujem: 98 x
Dostal Ďakujem: 101 x

Re: Švédsky armádny batoh LK35

Poslaťod kolovrat » 10 Júl 2013, 11:13

Niekto z vas uz odstranil ten neprijemny vrzgajuci zvuk, co vydavaju tie polyesterove pasy natiahnute cez konstrukciu ?
Obrázok užívateľa
kolovrat
 
Príspevky: 71
Registrovaný: 07 Mar 2013, 21:21
Bydlisko: západ
Dal Ďakujem: 7 x
Dostal Ďakujem: 20 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Ostatné

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia