Výpredaj armádneho oblečenie

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Bic0 » 22 Máj 2012, 10:57

V Jarovciach mali Slovenske maskace dost opotrebovane (aspon tie co som videl), ale kupil som tam par vojenskych opaskov a po 12eur "outdoor nohavice". Mali ich v hnedej, sedo-zelenej a ciernej. Za tie peniaze su myslim uplne super, zajtra tam chcem vybehnut a kupit nejake od zasoby. Na fotkach su tie sedo-zelene. Mali tam aj tene aj hrube vojenske ponozky ale nebol som schopny idfentifikovat velkosti a skusat sa mi to tam nechcelo.

Obrázok

Obrázok
Bic0
 
Príspevky: 208
Registrovaný: 07 Máj 2012, 00:15
Bydlisko: Pezinok
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod oneho » 23 Máj 2012, 20:28

sorry, trocha mimo témy, nieje na fotkách Kršlenica???
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod radeton » 23 Máj 2012, 20:59

tie tvoje zelené gate vyzerajú dobre,a tie nohy nad tebou tiež :)
Obrázok užívateľa
radeton
 
Príspevky: 335
Registrovaný: 04 Jan 2012, 17:08
Bydlisko: detva
Dal Ďakujem: 121 x
Dostal Ďakujem: 185 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Bic0 » 27 Máj 2012, 23:23

Je to Krslenica, a tie nohy vyzerali este lepsie nazivo :) Inak ked som tam bol v stredu mali normalne velkosti uz len z hnedych, tieto olivovo-zelene a cierne vraj vykupili policajti.
Bic0
 
Príspevky: 208
Registrovaný: 07 Máj 2012, 00:15
Bydlisko: Pezinok
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Baldur » 18 Okt 2012, 15:29

Maďarské vojenské-pracovné nohavice.
Veľkosť:"L"
Pás:88cm
Celková dlžka:113cm
Dlžka od rozkroku po spodok:84cm
Farba:zelená-khaki
Stav:nové
Cena:13Eur
Na úvod musím napísať,že tieto nohavice mi fakt celkom sadli.Ako v páse tak aj dlžkou/Som 178cm vysoký/.Materiál je veľmi príjemný,trvanlivý a pevný,predpokladám- bavlna.V prednej časti je zapínanie na nitovaný gombík a kovový zips.Nohavice disponujú ôsmimi kapsami v rôznej veľkosti,prevedenia a určenia.Tieto sú rozmiestnené symetricky,na každej strane rovnako.Na bokoch sú klasické kapsy na ruky/bez práce :lol: /,bez zapínania.Ostatné kapsy-kapsičky majú pevné suché zipsy.Ďalšie dve malé,akoby na mobil,alebo zatvárací nôž,sú vpredu,ďalšie dve na bokoch,trocha väčšie.Tak isto vzadu dve veľké kapsy so suchým zipsom.Nohavice majú pútka do ktorých som bez problémov navliekol remeň široký 4,5cm.Celá zadná-sedacia časť je dvojmo podšitá.Tak isto kolenná časť nohavíc.Látka je hrubá,ale nohavice nie sú ťažké či tvrdé.V jednej spodnej postrannej kapse je všitá čierna guma na uchytenie predmetu.Podobne je na zadnej časti pod pásom prišitý nosný pás na zavesenie náradia a pod.Nohavice majú na dvoch pútkach vpredu malé oká na karabíny atd.V páse je všitá guma,takže ak sú vám "akurát"široké,nieje treba na stiahnutie použiť remeň.
Myslím,že sa hodia na turistiku,ale aj ako pracovné nohavice.Pred niekoľkými dňami boli tieto nohavice aj na e-shope,ale už neviem presne na ktorom,dnes som ich už nenašiel...
Prílohy
PICT0099.JPG
PICT0097.JPG
PICT0096.JPG
PICT0100.JPG
PICT0102.JPG
Obrázok užívateľa
Baldur
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 25 Aug 2012, 15:33
Bydlisko: Zlaté Moravce
Dal Ďakujem: 24 x
Dostal Ďakujem: 22 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod patrik » 25 Okt 2012, 20:50

Tieto maďarské nohavice mám tiež. Sú veľmi praktické. Len som si ich prefarbil na čierno a nosím ich bežne von. V Martine je vinikajúci obchod s takýmto vojenským oblečením http://www.msm.sk/sk/predajne
Ten kto chce žiť, bojuje. Ten kto nebojuje vo svete kde pravidlo prežitia je neustály boj, je odkázaný na svoj zánik.
Obrázok užívateľa
patrik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 25 Okt 2012, 19:36
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Baldur » 26 Okt 2012, 11:28

Presne si to vystihol,Patrik,sú "veľmi praktické",čo je pre mňa smerodatné.Dokonca som zistil,že Hultafors mi stačí zapínať na ten bočný-zadný pás,určený pre náradie a vôbec mi to nerobí problémy ako zapínanie noža na už zatiahnutý opasok.Fakt super "gate"! :yees:
Obrázok užívateľa
Baldur
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 25 Aug 2012, 15:33
Bydlisko: Zlaté Moravce
Dal Ďakujem: 24 x
Dostal Ďakujem: 22 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Bic0 » 26 Okt 2012, 12:24

Patrik, co si nekupil rovno cierne? Ja mam doma 2x olivove a 1x cierne a som spokojny. Nad 20 stupnov ked je pekne pocasie je v nich trosku teplo (absolvoval som v nich teraz Via Ferrata v Rakusku) ale co sa tyka materialu, praktickosti a strihu tiez im nemam co vytknut.
Bic0
 
Príspevky: 208
Registrovaný: 07 Máj 2012, 00:15
Bydlisko: Pezinok
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod helbo » 27 Okt 2012, 14:30

Nase sluzobne nohavice vz.85. Dve vrecka vpredu (jedno mensie v pravom), dve vzadu a dve na stehnach. Vsetko na gombiky. Cena 13,20. :yees:
Prílohy
image_1.JPG
image.JPG
Kto mlčí, nemusí vždy súhlasiť. Možno len niekedy nemá chuť diskutovať s idiotmi.
Obrázok užívateľa
helbo
 
Príspevky: 306
Registrovaný: 23 Jún 2011, 13:32
Bydlisko: Nitra/BA/DK
Dal Ďakujem: 89 x
Dostal Ďakujem: 239 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod patrik » 30 Jan 2013, 20:01

Zdravím. Ak má niekto záujem o dobré oblečenie odporúčam navštíviť armyobchod v Martine :) http://armyshop.msmarmy.sk/ :) Bol som tam viackrát a vždy si tam niečo vyberiem. Oblečenie a rôzna výstroj je tam vo veľkých množstvách prevažne z ČSĽA, AČR, OSSR a iné. Lepšie ceny som nezažil. Mňa veľmi zaujali vyššie spomínané maďarské armádne pracovné nohavice.
Ten kto chce žiť, bojuje. Ten kto nebojuje vo svete kde pravidlo prežitia je neustály boj, je odkázaný na svoj zánik.
Obrázok užívateľa
patrik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 25 Okt 2012, 19:36
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod milos » 18 Apr 2013, 09:56

Pre tých čo majú záujem, tak je výpredaj v Bratislave od 16.4 do 26.4. na Vajnorskej 135. Otvorené od 10.00 dé 18.00 cez víkend je zavreté.

http://armyshop.msmarmy.sk/catalog/view/theme/default/pdf/letak_akcia_ba.pdf
milos
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 10 Máj 2011, 08:55
Bydlisko: Košice-Bratislava
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 25 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod zelenaliska » 19 Apr 2013, 08:12

Vdaka za info,

Vcera som tam bol a odniesol som si prave tie madarske nohavice. Inak maju slovenske vz85 prakticky vsetko + nieco starsie a nejake ACR tusim 95 (tu mi cena neprisla nijak vyhodna). Potom este kopec drobnosti ako opasky, traky, svetre, ponozky, ciapky atd...za dobre ceny a boli tam aj nejake naboje rozneho druhu.

Ked mate cestu kludne sa chodte pozriet
Obrázok užívateľa
zelenaliska
 
Príspevky: 94
Registrovaný: 23 Jan 2013, 12:52
Bydlisko: Bratislava/Krompachy
Dal Ďakujem: 41 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod Bic0 » 19 Apr 2013, 10:07

Madarske mam 2 olivove a 1 cierne, verim ze pekne dlho nebudem musiet ziadne kupovat, tieto vyzeraju poriadne pevne. Dnes sa tam chcem zastavit a kuknut par veci.
Bic0
 
Príspevky: 208
Registrovaný: 07 Máj 2012, 00:15
Bydlisko: Pezinok
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod berg » 19 Apr 2013, 10:15

za aku cenu maju vo vypredaji v BA tie madarske nohavice, 13e?
Obrázok užívateľa
berg
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 04 Okt 2012, 16:38
Bydlisko: SE/BA
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Výpredaj armádneho oblečenie

Poslaťod mihal » 19 Apr 2013, 14:34

13,4 a maju ich tam dost
mihal
 
Príspevky: 217
Registrovaný: 15 Nov 2011, 16:35
Bydlisko: bratislava
Dal Ďakujem: 3 x
Dostal Ďakujem: 38 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia


cron