Ceska republika

Všetky tipy a postrehy o vhodných lokalitách

Ceska republika

Poslaťod adamec » 07 Sep 2013, 18:17

Zdravim,

vsimol som si ze tu chybaju nasi bratia!! Akurat som zacal zit v Prahe a uvedomil som si, ze neviem kam by som mohol ist na noc do lesa :) Mate nejake typy?
adamec
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 26 Júl 2010, 20:48
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Ceska republika

Poslaťod atti.hombre » 07 Sep 2013, 20:11

:yees: Okolie Berounky...Sázavy...a aj Brdy sú parádne.
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Ceska republika

Poslaťod Nataniel » 07 Sep 2013, 21:40

Tak isto popri Vltave - Slapy, Orlická priehrada a spomínané Brdy to je vychýrená trampská lokalita http://www.ontheroads.net/services/chat ... ad&Id=2868 .
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Ceska republika

Poslaťod adamec » 08 Sep 2013, 10:52

Vsetko zaznamenane v TODO liste - dik chlapi! :)
adamec
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 26 Júl 2010, 20:48
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Ceska republika

Poslaťod fatal_error » 08 Sep 2013, 14:30

adamec píše:Vsetko zaznamenane v TODO liste - dik chlapi! :)



Hlavne Brdy, tie su najblizsie k Prahe (tiez tam chcem konecne ist) aj les vypada normalne nie tie ich umelo vysadene stromy v radoch :), ale to je udel hospodarskych lesov no. Je tam obrovske mnozstvo kempov len staci ist sragom po lese. Tiez si pozri kedy su Brdy pristupne verejnosti. Maju tam cvicne strelby. Kazdy mesiac mas vyvesku kedy budu atd atd. Na september >>> http://www.vojujezd-brdy.cz/VismoOnline_ActionScripts/File.ashx?id_org=981&id_dokumenty=1317. Viac najdes tiez tu >>> http://www.vojujezd-brdy.cz/ <<< Odporúčam ti tiez okolie Řevníc, Mníšku pod Brdami, dedinu Srbsko, atd atd je toho dost...Ak nechces stretavat velmi ludi jednoznačne Brdy. :camp:
Per aspera ad astra...
Obrázok užívateľa
fatal_error
 
Príspevky: 381
Registrovaný: 22 Aug 2011, 10:50
Dal Ďakujem: 164 x
Dostal Ďakujem: 268 x

Re: Ceska republika

Poslaťod adamec » 10 Sep 2013, 19:10

Kempov? Ale ja chcem ist len tak do lesa, nie do kempu :)
adamec
 
Príspevky: 54
Registrovaný: 26 Júl 2010, 20:48
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 5 x

Re: Ceska republika

Poslaťod atti.hombre » 10 Sep 2013, 19:18

:lol: nie campingy!...sú to fleky upravené trampmi a udržiavané...ale treba si dať bacha na lesnú stráž- zachytil som nejaké ťahanice s ochranármi kôli vápencovým útvarom,ktorých je tam požehnane. Stanové tábory ti nenavrhujeme :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Ceska republika

Poslaťod kolovrat » 11 Sep 2013, 16:40

adamec píše:Zdravim,

vsimol som si ze tu chybaju nasi bratia!! Akurat som zacal zit v Prahe a uvedomil som si, ze neviem kam by som mohol ist na noc do lesa :) Mate nejake typy?



Na Hlavnej stanici alebo Smichovskej sadni na vlak S7 (smer Beroun) integrovanej dopravy a odvez sa na Karlstejn alebo vystup v Srbsku. Tam sa mozes tulat po turistickych cestickach do omrzenia. Z par moznosti ma napadaju dni vina v Karlstejne (mohlo by to byt teraz niekedy), lomy Velka a Mala Amerika, Svaty Jan pod Skalou, Solvayovy lomy alebo chod len tak naslepo.
Pripadne sa odvez az do Berouna a poprechadzaj sa po okoli. Ak ta to taha na hrady, mozes v Beroune vystupit a ist lokalkou na Krivoklat (motoracik smer Rakovnik) alebo pokracovat dalej na Plzen a v Horoviciach vystupit. Su tam hrady Zebrak a Tocnik. Samozrejme Karlstejn. Ten je ale dost drahy. Myslim, ze vstupenka na cely okruh stoji 360 ceskych korun.
Ak ta laka vodactvo, si na spravnej strane Republiky. Splavovat Berounku alebo Litavku sa da po vacsine roka. S tym ti ale uz neporadim.
Obrázok užívateľa
kolovrat
 
Príspevky: 71
Registrovaný: 07 Mar 2013, 21:21
Bydlisko: západ
Dal Ďakujem: 7 x
Dostal Ďakujem: 20 x

Re: Ceska republika

Poslaťod fatal_error » 12 Sep 2013, 11:51

Len este doplnim, ze pri karlstejne ci srbsku na ohnik vo volnej prirode zabudni. Urcite by sa nasiel nejaky "dobrodinec" co by ti vybavil pokutu :wink: .. Ked uz ohnik len na poriadne vyznacenych ohniskach pripadne miestach. To uvidis. miesta su udrziavane, ale aj tak by bolo najlepsie aby po sebe clovek potom ohnisko aby to vypadalo tak, ako ked tam prisiel. :camp:
Per aspera ad astra...
Obrázok užívateľa
fatal_error
 
Príspevky: 381
Registrovaný: 22 Aug 2011, 10:50
Dal Ďakujem: 164 x
Dostal Ďakujem: 268 x


Späť na Lokality

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron