malá uvaha o trampoch

Témy, ktoré súvisia s bushcraftom, no neviete ich zaradiť inde

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod rkw » 09 Júl 2012, 08:43

4
život je ako bomboniera nikdy nevieš co ochutnáš
Forest Gump
Obrázok užívateľa
rkw
 
Príspevky: 471
Registrovaný: 17 Feb 2012, 17:10
Bydlisko: Nesvady
Dal Ďakujem: 386 x
Dostal Ďakujem: 238 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod Chesus » 12 Júl 2012, 13:34

Toš, hlásim sa hrdo k číslu 7. Poväčšine pre mňa platí práve to, ešte aj po tej fúkacej harmonike sa v poslednom čase obzerám :D
Obrázok užívateľa
Chesus
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 25 Aug 2011, 23:48
Bydlisko: Humenné
Dal Ďakujem: 115 x
Dostal Ďakujem: 93 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod Crazz » 09 Aug 2012, 13:34

Ja som nie až tak zelená 4. :lol:
Crazz
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 05 Aug 2012, 17:39
Bydlisko: Šaľa
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod dodo » 13 Aug 2012, 00:17

7/12
Všetko ide,len malé deti sa musia nosiť...
Obrázok užívateľa
dodo
 
Príspevky: 117
Registrovaný: 20 Nov 2010, 22:14
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 161 x
Dostal Ďakujem: 190 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod mohadive » 19 Jan 2013, 16:09

asi 7. ale este nieco z inych typov.
Nikdy nie je príliš neskoro na to, mať šťastné detstvo. Ale druhýkrát je to len na tebe, na nikom inom.
Obrázok užívateľa
mohadive
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26 Dec 2012, 21:12
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Dal Ďakujem: 21 x
Dostal Ďakujem: 165 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod benluben » 27 Mar 2013, 14:02

Ja som niečo na prelome 4/7, ale nemusí byť všetko zelené.
Nech Vám zápalky nezvlhnú a oheň dlho horí ...
Obrázok užívateľa
benluben
 
Príspevky: 214
Registrovaný: 09 Dec 2012, 12:11
Bydlisko: Nové Zámky
Dal Ďakujem: 366 x
Dostal Ďakujem: 276 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod Dufi » 27 Mar 2013, 14:29

Krasne vlakno! :D
Keď ráno vstaneš, poďakuj za svetlo, za svoj život a silu, poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nevidíš dôvod, prečo by si mal ďakovať, dávaj vinu sám sebe.
Tekumseh
Obrázok užívateľa
Dufi
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 07 Jan 2013, 12:22
Bydlisko: Orava
Dal Ďakujem: 210 x
Dostal Ďakujem: 105 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod bobek » 19 Okt 2013, 20:08

U matus jsem za 4...
U sally jsem za 1...
Ale pěkně pojaté téma.....
Na samotě je nejhorší vydržet sám se sebou...
Obrázok užívateľa
bobek
 
Príspevky: 263
Registrovaný: 02 Okt 2013, 18:41
Bydlisko: Velké Hoštice, okres Opava
Dal Ďakujem: 627 x
Dostal Ďakujem: 536 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod hurka » 13 Dec 2013, 22:39

ja som 4, no som :wolf: samotár, sem-tam z kamošom, v spoločnosti viac ako 3 ľudí ma nájdete raz za rok :D
Obrázok užívateľa
hurka
 
Príspevky: 88
Registrovaný: 04 Dec 2013, 22:12
Bydlisko: košice, košická nová ves
Dal Ďakujem: 50 x
Dostal Ďakujem: 35 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod Pája » 26 Jan 2014, 22:02

Myslím, že to sem rozhodně patří. Díky Matějkovi za namluvení. :camp:

Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: malá uvaha o trampoch

Poslaťod Pája » 08 Mar 2019, 12:30

Není to úplně o trampech, spíš taky-trampech. Vtipné to není, ale je to dost výstižné. Převzato z knife.cz, napsal uživatel Módi:

Jednoho hezkého dne jsem zabrouzdil omylem na stránku o nožích... Prohlidl jsem pár vláken a rozhodl se si svůj nůž také pořídit.
Koupil jsem si zavírací nůž za litr, dal jsem fotky do vlákna kde se ukazují nože které nosíme.... Nikdo mi ho nepochválil, nikdo mě neobdivoval... Můj nůž naopak sklidil posměch že je stále jako nový a že má vlastně nepoužitelnou ocel na čepeli :-/ A to ho mám přeci už půl roku a v práci rozbalil nějakou krabici a i rohlík jsem rozkrojil... No nic, vemu prachy a koupím něco echt.
Koupil.jsem tedy zavírací nůž od známé americké značky, to už si jistě pár lidí sedne na prdel... Ukazuju nůž v práci, stal půl výplaty a tak se musí přeci každému líbit... No nikdo nepoznal rozdíl od nože, co jsem nosil předtím... Ok, nafotim ho na stole u klávesnice a napíšu jak super nůž maká... Dám na net, sklidim posměch že je nůž z vitríny a že jen machruju...
Zarputile hledám po netu, jak vlastně nůž vyfotit a co s ním dělat, abych vzbudil zájem ostatních ..
Hurá, našel jsem videa pár místních guru a podle jejich návodu kupuju vybavení... Batoh, boty, velký nůž na dřevo, buschcraft nůž na pásek, něco na krk, sekyru, konvičku a parakord...
Vybehnu dle jejich videí do nejbližšího lesa, z práce beru kamaráda co hraje airsoft a nosí maskáče... S tím bude přežití v divočině jistota...
Zastavíme auto u lesa, ujdeme 2km kolem potoka a zde nacházíme to prave místo. Zde přežijeme naše odpoledne v divočině...
Takže: založit oheň, to jsem viděl na videu... Pár kamenů nacházím. Protože chci vypadat drsne a mám na to vlastně vybavení, beru kudlu z pásku a odrezavam z břízy kůru a snažím se rozdělat oheň. Hurá, fotka nože na netu sklidí úspěch, přeci s ním řezu kůru a to je práce pro nuz!!! Po chvíli beru Peppo a zapalují ho, protože to mokré dřevo jinak nechytí.
Ok, oheň nějak rozdělanej. Teď musíme vyrobit přístřešek, ještě že máme parang a kolega kukri. Stavíme přístřešek proti vetru, pomůže nám 30m parakordu. Tak už stojí přístřešek, nyní lavička... Hotovo. Neni moc času, tak jen provizorně no.
Aby bylo vidět, jak umím žít v lese s noži, nakrájíme cibuli a dáme na pánev s fazolemi. Super záběr.
Cestou jsem jako mazák usekl sekyrou nádor z jedné břízy a začínám dělal Kuksu. Kamarád dělá z polene prkýnko.
Po chvíli mě to přestává bavit, kamarád se už pořezal a chce jet domů dohrát svou oblíbenou hru v PC. Udělám pár fotek, hodím nádor do ohně, vycuram se na ohniste, kamarád smora parakord a bezime k.autu, už se přeci trochu smráká.
Doma dávám fotky do vláken, těším se na pochvalné recenze...
Sjíždíme další videa youtuberu a těšíme se na další přežití v divočině...

Takhle (mimo jiné) podle mě vznikají nová ohniště, bordel v lese, neúcta k přírodě. Kazdy si to zkusí, jen hrstka vydrží... Prostění doba youtuberu :-/
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Predchádzajúci

Späť na Čo sa nevošlo inam

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron