Prechod na vbulletin

Bol by si ochotný prispieť na vbulletin?

Hlasovanie končí za 17 Feb 2011, 22:44

Ano
8
36%
Nie
14
64%
 
Celkom hlasov : 22

Prechod na vbulletin

Poslaťod Adno » 16 Feb 2011, 22:44

Posledne dni premyslam nad prechodom fora z PHPBB 3 na system vbulletin. Vsetky prispevky a uzivatelia by boli samozrejme zachovani. Su tam ovela väcsie moznosti, nebol by taky problem s karma modom/tlacidlom dakujem/mnoho inych modov, viacej google-friendly, da sa tam lahko spravit nejaka zakladna stranka s clankami a odkazmi na najnovsie prispevky atd. pre predstavu - na vbulletine bezi napriklad bushcraftuk.com alebo bushcraftusa.com . V podstate ma to same vyhody z technickej stranky veci. Ale ma to jedno negativum - trebalo by kupit licenciu, ktora stoji 195$ (to je priblizne 150€ ). Ak by bol zaujem o take nieco, mohli by sme spravit zbierku :wink: . V tejto teme by som chcel informacne zistit, ci by bol dostatocny zaujem prispiet na nieco take.
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod sally » 16 Feb 2011, 23:01

Hlasoval som áno - bol by som ochotný prispieť. No mne osobne sa systém fóra ako je bushcraftuk a podobne nepáči. Príde mi dosť neprehľadný, neosobný. Alebo som už moc navyknutý na phpBB.
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod Mamarcel » 16 Feb 2011, 23:49

Ja mam rovnaky nazor ako sally. V jednoduchosti je krasa, je to prehladne a hlavne funkcne a napriklad ja nejake karma body kludne ozeliem. Vsak si tu vsetci pomahame tak naco to dalej rozdelovat na karmu, nieje to sutaz o respekt.
:prayer: :wolf: :bear:
Obrázok užívateľa
Mamarcel
 
Príspevky: 111
Registrovaný: 05 Jan 2011, 17:01
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 114 x
Dostal Ďakujem: 9 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod addo77 » 17 Feb 2011, 09:46

Moj nazor je ze ak bude treba prispejem. No nesuhlasim s tym :).
Mne sa to tak ako to je paci. Karma a ine veci (ani to nepoznam) ma ani prilis nezaujimaju :oops: .
Nebudu tu nahanacky za karmou alebo dobrymi bodmi alebo co to vlastne je, a tak je to dobre. Nie sme tu taka velka komunita aby sme nevedeli kto akym sposobom prispieva. Ked si niekto novy pozrie forum, hned vidi akym sposobom prispieva dajme tomu Sally, SKW a pod. (Samozrejme kazdy hodnotny prispevok akehokolvek clena sa pocita ).
Forum je zatial dost prehladne tak preco to menit.
Obrázok užívateľa
addo77
 
Príspevky: 109
Registrovaný: 14 Jún 2010, 10:11
Bydlisko: Trenčín
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 7 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod rafoo » 17 Feb 2011, 12:02

ja tiez asi nie ja som na toto zviknuty chcelo by to este tu mapu uzivatelov a bolo by to super
Carpe diem.
Memento mori.
Obrázok užívateľa
rafoo
 
Príspevky: 146
Registrovaný: 08 Jan 2011, 23:41
Bydlisko: Varín
Dal Ďakujem: 17 x
Dostal Ďakujem: 22 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod SKW » 17 Feb 2011, 13:21

Mne osobne vôbec neprekáža aktuálny vzhľad fóra. Cítim sa tu doma. Čiže aj keď by sa žiadny prechod nekonal, tak sa nič nedeje.

S V-bulletinom by som súhlasil v prípade, že by vzhľad bol štýlom BCUSA (Predný portál kde sa zobrazujú najnovšie príspevky + naboku priatelia, a klasika prechod na hlavné fórum). Rád prispejem s tým, že každý čo prispeje, by dostal pod meno hodnosť sponzor.

Inak sa asi viac prikláňam k aktuálnemu vzhľadu fóra. Možno je ešte priskoro robiť nejaké výrazné zmeny. Toľko moje dva centy
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod atti.hombre » 17 Feb 2011, 15:04

Ak bude treba tak jasne že prispejem,ale toto fórum mám rád,lebo je také aké je...inde kde musím bez zmyslu preklikávať a hľadať tak tam moc nechodím.Všetko má klady aj zápory,ale môj názor na vec je,že toto fórum tak ako je má viac kladov ako opačne.
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod stelli » 17 Feb 2011, 15:48

Mne vyhovuje sucasne forum ale v pripade ze by to chcel niekto zmenit samozrejme prispejem ale kdeze ja nemam kartu bude to sonou tazsie. :D
stelli
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 19 Júl 2010, 16:49
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod lynx » 17 Feb 2011, 21:40

Aj mne sa paci toto forum, ake je, som na tento styl zvyknuty, lebo aj napriklad forum.photomecan.eu (kde som tiez zaregistrovany) je take iste...
Storaz meraj a raz rež...
Obrázok užívateľa
lynx
 
Príspevky: 334
Registrovaný: 12 Feb 2011, 21:24
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 100 x
Dostal Ďakujem: 15 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod Michal » 18 Feb 2011, 09:30

Ja som osobne ako aj niekolko dalsich uzivatelov spokojny s aktualnym vzhladom a nemenil by som nic, kedze som si zvykol :) Keby sa uz forum prerabalo asi by som uvital cosi na styl fora Knife.cz - najnovsie prispevky su zobrazovane na hlavnej stranke a clovek nemusi kade tade scrolovat a klikat a v podstate mu nic neujde :!: Tolko moj nazor :wink:

Samozrejme s nejakym prispevkom by problem asi nebol ide predsa o kolektivne prospesnu vec :camp:, ale odklikol som NIE :)
Naposledy upravil Michal dňa 19 Feb 2011, 21:52, celkovo upravené 1
"Do not mess with the forces of Nature , for thou art small and biodegradable!"

Archery lover Obrázok
Obrázok užívateľa
Michal
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 26 Jún 2010, 19:05
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 170 x
Dostal Ďakujem: 259 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod joche » 18 Feb 2011, 11:50

Ahoj ja som tiez spokojny s terajsim vzhladom a funkcnostou. Ked chcem vidiet iba nove prispevky tak kliknem na zobrazit neprecitane, aleo zobrazit nove a je to. :D
joche
 
Príspevky: 126
Registrovaný: 12 Júl 2010, 21:42
Bydlisko: Poprad
Dal Ďakujem: 24 x
Dostal Ďakujem: 12 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod matus » 18 Feb 2011, 12:04

s tími člankami problem nie je ved ich predsa vyznači červenou a nemam z čoho prispet
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod Killian » 19 Feb 2011, 21:24

Ja by som to asi nemenil, myslim ze to uplne postacuje. Mozno to nejak rozsirit o hlavnu stranku, kde by urcite prispevky boli uvedene ako clanky...
"The great thing about bushcraft is that wherever you go, the skills go with you."
Obrázok užívateľa
Killian
 
Príspevky: 236
Registrovaný: 26 Mar 2006, 19:30
Bydlisko: Spišská Belá
Dal Ďakujem: 25 x
Dostal Ďakujem: 51 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod oneho » 07 Mar 2011, 19:29

BHBPP3 fórum je asi najrozšírenejšie. Všetky fóra na ktoré chodím sú v tom robené a to je dobre, už poznám ako čo funguje. Čo sa týka tých doplnkov, nieje to problém ani sem dať (mám s tým malé skúsenosti)
A ak by ste chceli trocha zlepšiť portál o rôzne články a pod. riešil by som to redakčným systémom Joomla, ktoré by bolo prepojené s PHPBB.

Asi by som portál rozširoval týmto smerom...
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod Hunter88 » 07 Mar 2011, 21:42

Mne sa to tu pači možno ked už zmenu tak len pridat ine farby fora možno viac smajlíkov :D . . . Inak je to tu super
Obrázok užívateľa
Hunter88
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 03 Feb 2011, 21:26
Bydlisko: Handlová
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 14 x

Ďalší

Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť