Filmový projekt

Filmový projekt

Poslaťod Borylad » 04 Mar 2017, 13:19

Ahojte všetci.

Venujem sa tak trochu filmárčine a už nejaký čas sa pohrávam s myšlienkou urobiť film o prežití v prírode. Mám v hlave takú nejakú ideu, že by partia (2 - 3 ľudia) vyšli do hôr povedzme na týždeň s tým že by boli odkázaní len na základné veci - v podstate bushcrafteri. Chcel by som to urobiť takou kvázi dokumentárnou formou, že by to bolo pre diváka na jednu stranu poučné, no zároveň točenou ale štýlom reallife, čiže v jednoduchosti povedané: Partia kamarátov bushcrafterov sa vyberie do hôr stratiť sa z civilizácie.

Ide mi hlavne o to, že čo sa týka bushcraftingu, síce mám dáke malé skúsenosti, no nie som žiaden expert, tak ma napadlo, či by sa tu nenašiel niekto, kto by mi s tým chcel pomôcť. S myšlienkami, čo by bolo fajn tam ukázať a celkovo so spracovaním. A tiež ovšem by som potreboval ľudí, čo by si tam chceli zahrať. Čiže ak by sa tu niekto takto ochotný našiel, bol by som veľmi šťastný.

Kludne rozvírte tému, čo si o takejto myšlienke myslíte, pár dní už túto stránku sledujem a všimol som si tu kopec naozaj skúsených ľudí v tejto oblasti, tak verím, že výsledok bude veľmi zaujímavý.
Borylad
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 04 Mar 2017, 12:40
Bydlisko: PB
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Filmový projekt

Poslaťod Elév » 04 Mar 2017, 13:58

Idem do toho! 8)
"All we need here, God, is one little precision earthquake."
SeldomSeen Smith

groundgear
Obrázok užívateľa
Elév
 
Príspevky: 528
Registrovaný: 04 Sep 2011, 21:59
Bydlisko: Pacov
Dal Ďakujem: 195 x
Dostal Ďakujem: 1368 x

Re: Filmový projekt

Poslaťod juraj1974 » 04 Mar 2017, 23:33

Pripájam sa...
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x


Späť na Voľná diskusia o bushcrafte

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 11 hostia


cron