Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Bency5 » 26 Feb 2011, 19:35

ja som skor turista ako bushcrafter ale chcem sa tomu venovat tak mi tuto stranku poradil kamarat aby som ziskal trochu vedomosti este nechapem trochu tym pojmom bushcraft woodcraft a tak sa zatial iba rozhliadam
Bency5
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 20 Feb 2011, 19:02
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Hunter88 » 26 Feb 2011, 21:02

Taakže som Mišo mam 22. Som z Handlovej a teda pracujem ako Baník a tak sa v práci fakt dosť nabehám takže na les málokedy ostane čas ale vždy si ho nájdem hlavne len tak sadnúť a ticho pozerať do blba :shock: :D
Obrázok užívateľa
Hunter88
 
Príspevky: 103
Registrovaný: 03 Feb 2011, 21:26
Bydlisko: Handlová
Dal Ďakujem: 19 x
Dostal Ďakujem: 14 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Phoebe » 27 Feb 2011, 16:33

No tak volám sa Phoebe, bývam v Poprade, no neznášam túto betónovú kocku :lol: Milujem turistiku a prechádzky po lese, rada v lese aj prespím. Väčšinou chodím s mojou kamoškou Kaalou :camp: . Okrem toho rada hrám na gitare a hrám sa s mojím myšiakom Winnetouom. A mám (bohužiaľ) 14 rokov :roll:
Pojď se na chvíli podívat tam, kde život je sen, do kopců, když v nich vychází slunce a noc mění v den, když se modravé paprsky řek zatřpytí v údolích, náhle cítíš, že starosti tvé se utápí v nich.
Phoebe
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 22 Feb 2011, 15:42
Bydlisko: Poprad
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod sally » 27 Feb 2011, 17:39

Phoebe, Hunter88 - vitajte :camp:

inak, Phoebe, aký štýl hudby hráš na gitare?
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod wysoky » 28 Feb 2011, 10:42

Ahoj, ja som wysoky, teda Jaro. Som z Nových Zámkov. Veľmi som sa potešil, keď som sa preklikol na váš portál! Teším sa, že niečo podobné vzniklo na SR. Príroda ma priťahuje od malička, keď som ako 4ročný začal chodiť na ryby a na vychádzky do prírody s otcom. Od vtedy som s prírodou úzko spätý. Od vtedy ma to drží, chodím na turistiku, aktívne na ryby počas celého roka, len tak túlať okolím. Chodíme na splavy, variť do prírody, na hríby. Zaujímam sa o nože a prežitie v prírode. Takže na začiatok asi toľko.
Držím Vám palce...
wysoky
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 21 Feb 2011, 18:33
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod mark » 01 Mar 2011, 18:21

Ahojte,

som Marek z Kosic. Zavital som sem cez knife.cz. Lesy ma lakaju od malicka, neskor sa pridruzili bojove umenia, airsoft, a pocas toho celeho aj bushcraft len som vtedy nevedel, ze sa to tak vola :-) Zaujimaju ma aj prirodne narody a ich sposoby vnimania prirody a prirodnych zakonitosti, obcas patram po tych znalostiach, ktore vedeli este nasi dedovia a pradedovia ale my sme ich uz zabudli :(. Obcas si vyrobim nejaky ten nozik, skocim padakom alebo zlanim skalu. Kazdopadne sa s vami rad niekedy stretnem pri ohni v podvecernom lese :-)

Mark
mark
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 01 Mar 2011, 13:42
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod SKW » 01 Mar 2011, 18:35

Vitaj pri táboráku mark! Si presne 200-tým užívateľom tohto skvelého fóra. :yees: :partyman:
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod mark » 01 Mar 2011, 18:48

SKW píše:Vitaj pri táboráku mark! Si presne 200-tým užívateľom tohto skvelého fóra. :yees: :partyman:

Dakujem :-) :camp:
mark
 
Príspevky: 21
Registrovaný: 01 Mar 2011, 13:42
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod oneho » 04 Mar 2011, 21:49

Ahojte. Ja som Peter (oneho). Od puberty :D sa venujem turistike na ťažko, táboráky a tď aj keď v poslednej dobe skôr diaľková cykloturistika. Z 30kg batohom mám prejdené takmer celé slovenské pohoria + nejaké to Rumunsko.

Na toto fórum som sa dostal z Googla, kde som hladal Firesteel obchody.
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod rayen » 04 Mar 2011, 22:13

nuz teda vitaj
Kto raz položí srdce na oltár prírody,stáva sa navždy jej túlavým psom...
Obrázok užívateľa
rayen
 
Príspevky: 333
Registrovaný: 01 Sep 2010, 16:42
Bydlisko: Pecenady
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 13 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod finn » 07 Mar 2011, 12:13

Prírode zdar,
volám sa finn a som nadšenec vašej komunity. Mám rád prírodu, treky, vody a všetko to okolo takéhoto "trampského" života. Túto stránku som objavil pri hľadaní noža a už teraz som sa dozvedel mnoho nového. Verím, že aj ja prispejem užitočnými typmi a radami.

Vďaka za nových priateľov.

finn
Múdrosť nie sú rozsiahle vedomosti, rozsiahle vedomosti nemusia byť múdrosťou!
Obrázok užívateľa
finn
 
Príspevky: 161
Registrovaný: 06 Mar 2011, 22:47
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 215 x
Dostal Ďakujem: 131 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod lobo » 07 Mar 2011, 12:39

nazdar panstvo ako som tak sledoval prispevky asi tu trosku aj omladnem. som este z generacie ktora akcne hry a filmy prezivala v lese,najlepsim citanim bol rodokaps a v zeleziarstve mali dva noze .takze kazdu volnu chvylku v lese ,romanticke predstavy o hrdinoch divokeho zapadu a vyroba nozov zo vsetkych moznych materialov. inak to nemohlo dopadnut. dopadol som ako vojak aj ked uz vo vysluhe, nejaky ten,, divoky aj ked vychod'' som tiez vydel no a aj tie noze zostali doteraz.no kedze nikoho nehodil manitu na tuto zem dokonaleho ak to mojim mladsim bratom nebude vadit ,obcas sa tu rozhliadnem.takze vsetkym zdarec a suche zapalky.
lobo
 
Príspevky: 13
Registrovaný: 24 Feb 2011, 09:10
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 07 Mar 2011, 14:55

Hojte a cíťte sa tu ako doma...v tejto komunite sa len mladne! :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Killian » 07 Mar 2011, 21:56

Vitajte :camp: .
"The great thing about bushcraft is that wherever you go, the skills go with you."
Obrázok užívateľa
Killian
 
Príspevky: 236
Registrovaný: 26 Mar 2006, 19:30
Bydlisko: Spišská Belá
Dal Ďakujem: 25 x
Dostal Ďakujem: 51 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Šariš » 08 Mar 2011, 19:26

Ahoj-te :) ,
Mam 15 rokov a s "bushcraftingom" som zacal len nedavno :) nejak ma to chytlo.
:D asi preto ze mam velice rad prirodu :D velke akvarko a chamikov :D z ktorych su rodicia "nadseny" :)
Vsimol som si vasu stranku/forum len nedavno , a musel som sa regnut , mate tu super veci :) a uz som sa dost odtialto naučil :)
Obrázok užívateľa
Šariš
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 05 Mar 2011, 19:15
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


cron