Hodinky

Vysielačky, GPS, čelovky, ručné svetlá...

Re: Hodinky

Poslaťod atti.hombre » 28 Jún 2011, 20:02

:mrgreen: ked mám pokrčenú kožku na palcoch na nohách,alebo ked ma niektorý rodinný príslušník vyhodí z kúpeľne,že sa chce tiež kúpať!
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Hodinky

Poslaťod ArchivVideo » 28 Jún 2011, 22:45

No koupu se s hodinkami proto, abych je alespoň pořádně umyl, když je nosím non-stop, tedy i při spaní.

Pokud bych hodinky nemyl, tak by z nich mohla být po nějaké době nějaká kožní nemoc a tomu chci předejít, navíc umyté vypadají pořád jako nové.
Obrázok užívateľa
ArchivVideo
 
Príspevky: 34
Registrovaný: 28 Jún 2011, 08:59
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 9 x

Re: Hodinky

Poslaťod Shkvaro » 29 Jún 2011, 11:44

A co vravite na hodinky znacky Luminox? Ja uz 2 roky vlastnim http://www.luminoxsk.com/detail_modelu.html?uid=navy-seals-3950_3951 a som s nimi maximalne spokojny. Su lahucke, trvacne, svietia vyrazne a non stop (vyrobca udava svetivost cca 10 rokov).
Jedine co mozem vytknut je remienok, na ktorom pustilo sitie obruby, co sa vsak da eliminovat zvolenim ineho typu putka - plast/guma, Nato strap.
Tu druhu variantu som zvolil ja a hodinky sa okrem este coolovejsieho vzhladu aj lepsie nosia. :yees:
The clock is running. Make the most of today. Time waits for no man. Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift. That's why it is called the present.
Obrázok užívateľa
Shkvaro
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 28 Jún 2011, 21:09
Bydlisko: DK
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Hodinky

Poslaťod marian160 » 29 Jún 2011, 12:21

Shkvaro píše:A co vravite na hodinky znacky Luminox?

Pokukoval som po tej značke keď mi "odišli" hodinky a blížilo sa mi okrúhle výročie,
ale na Slovensku sa tažko zháňali okrem cca troch modelov a pritom majú pekný výber. :yees:
Nakoniec mám inú značku ale už som Luminox videl predávať v hodinárstve v TT.
Obrázok užívateľa
marian160
 
Príspevky: 95
Registrovaný: 08 Júl 2010, 09:07
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 29 x
Dostal Ďakujem: 13 x

Re: Hodinky

Poslaťod ady » 12 Júl 2011, 10:38

Ako tak citam tak sak sunto tu nieje skoro vobec zastupene :) ja som si hodinky vyberal skoro pol roka a rozhodol som sa pre suunto core all black miliray....nooo som s nimi max spokojny tie abc funkcie mi pridu ako uzotocna vec lebo sa tulam po lesoch aj horach a tam je pocasie nevyspitatelne a ten graf co maju je perfektny v poctate ide o to ze s dobrimy vedomostamy a s hodinkamy s abc funkciamy clovek moze predvidat a to dost presne...co je na nich super je otocna ruzica a tym si clovek presne urci smer..ten kompas je fakt dost presny ako aj vyskomer len treba kalibrovat ale to je normalna vec a aj na to upozornuju cize rano vstanem zapnem http://www.prsi.sk upravim hodnoty iked malokedy alebo len o cislo a jedem...sice abc funkciam mesto neprospieva ale tim kalibrovanim to dam na spravnu mieru..spracovanie tych hodiniek je vymakane do posledneho detailu akurat ta ruzica je hlinikova a nastriekana na cierno a po kratkom case sa dost obije no ved ale to je malickost...uzitocnych fukcii maju neurekom a ako celok som s nimi max spokojny a vrelo odporucam hlavne kvoli presnosti lebo je zname ze suunto je presnejsie ako casio....takze tak ak by ste chcely vediet viac kludne odpisem..
ady
 

Re: Hodinky

Poslaťod ZLOjasna » 14 Júl 2011, 15:42

ja mám už rok a pol hodiny Vostok Europe Gaz 14. Nie sú to síce žiadne spešl outdoor hodinky, ale vydržaly všetko čomu som ich vystavil. Majú nárazuvzdorné uloženie strojčeka, odchylky v čase sú minimálne. akurát koženný remienok som vymenil za silikónový, keďže mám menšiu ruku a o umelinu sa netreba starať :) vodotesné 5 atm, čize umývanie rúk + sprcha úplne v pohode, aj nejaké plávanie prežily.
Obrázok
radšej pomaly za cieľom, ako rýchlo za ostatnými
Obrázok užívateľa
ZLOjasna
 
Príspevky: 28
Registrovaný: 22 Júl 2010, 13:29
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Hodinky

Poslaťod fremen » 14 Júl 2011, 17:56

Ad suunto vs casio- nedovolim si tvrdit, ktore su presnejsie, existuju na to nazory minimalne dva... :D Pred par rokmi som riesil hodinky- rozhodol som sa pre G shocky, su tu aj niekde na prvej, druhej strane. Traja vtedajsi spoluziaci si kupili suunta- je pravda, ze maju kopec vychytavok (ABC...) co g shocky nemaju (teda len par modelov- riseman...) ale obrovskou nevyhodou suunt je podla mna vypukly display- vsetci zacali nosit na skle viac, alebo menej vyrazne skrabance-je to na ne doslova magnet. Kdezto g shocky maju display vsadeny asi 3mm pod ochrannym gumennym lemom- tie moje toho tiez zazili dost a skrabanec nemaju ani jeden jediny- a to sm bohuzial vsetky predosle hodinky vyradil zo sluzby preto, ze som ich rozbil...

Suunta su asi velmi dobry outdoor pristroj, ale osobne davam jednoznacne prednost casio g shockom... Uz len pre tu odolnost... Ale to je samozrejme iba moj osobny nazor, a kolko ludi... :D
Obrázok užívateľa
fremen
 
Príspevky: 176
Registrovaný: 05 Júl 2010, 18:07
Bydlisko: cold mountain
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 11 x

Re: Hodinky

Poslaťod RoboZA » 14 Júl 2011, 21:45

Co hovorite na toto je to Smith & Wesson Ambassador Black Titanium. http://www.amazon.com/Wesson%C2%AE-Amba ... pd_sbs_a_1
Obrázok užívateľa
RoboZA
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 10 Júl 2011, 21:32
Bydlisko: Dolná Tižina
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Hodinky

Poslaťod macmatej » 15 Júl 2011, 07:47

RoboZA píše:Co hovorite na toto je to Smith & Wesson Ambassador Black Titanium. http://www.amazon.com/Wesson%C2%AE-Amba ... pd_sbs_a_1

Na tych hodinkach ma fascinuju najviac tie tritiove svetielka. No proste som zatazeny na svietiace veci.
Obrázok užívateľa
macmatej
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 02 Apr 2011, 22:00
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 412 x
Dostal Ďakujem: 673 x

Re: Hodinky

Poslaťod fremen » 15 Júl 2011, 07:59

Bol by som opatrny pri tejto znacke... skus este pohladat recenzie na nete...
Obrázok užívateľa
fremen
 
Príspevky: 176
Registrovaný: 05 Júl 2010, 18:07
Bydlisko: cold mountain
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 11 x

Re: Hodinky

Poslaťod RoboZA » 15 Júl 2011, 11:38

Aj mna fascinuju tie svetielka a recenzie sa mi nedari najst. Ak poznate nieco lepsie tak poradte ale nech to obsahuje tritium a najlepsie by bodli iba rucickové.

-- 15 Júl 2011, 21:25 --

a co tak toto http://www.watchexclusive.eu/sk/product ... s-sun.html
Obrázok užívateľa
RoboZA
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 10 Júl 2011, 21:32
Bydlisko: Dolná Tižina
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Hodinky

Poslaťod stormmast3r » 25 Júl 2011, 15:56

Čo hovorite na tieto CASIO SGW-300 ma ich niekto?
Byť verný totiž predovšetkým znamená byť verný sebe. (Antoine de Saint-Exupéry)
Obrázok užívateľa
stormmast3r
Skazený skaut
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 04 Dec 2010, 18:51
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 73 x

Re: Hodinky

Poslaťod tomko1985 » 26 Júl 2011, 23:49

Čo hovorite na tieto CASIO SGW-300 ma ich niekto?


mam ich asi mesiac zatial som s nimi spokojny zatial som ich nemusel kalibrovat udaje porovnavam s GPS, vodotesnost som testoval na 8m pri potapani a celodennom kupani a hodinky obstáli... ako nevíhodu vidim len podla mna kratku dobu podsvietenia cca 2sec a dost dlhu dobu ktoru treba mat hodinky dolu z ruky pri merani teploty co je asi 25 minut
tomko1985
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 18 Feb 2011, 22:47
Bydlisko: bratislava / levice
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 4 x

Re: Hodinky

Poslaťod kowo » 27 Júl 2011, 15:23

ja preferujem skor rucickove. tieto su od Wengera a su dokonale podla mna
Prílohy
70475_alpine_sku.png
70474_alpine_sku.png
kowo
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 14 Júl 2011, 14:51
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Hodinky

Poslaťod Legil » 20 Sep 2011, 14:08

Tiež mám staré Prim-ky - dostal som ich asi pri prvom prijimani :-) len neviem kde su ...
ale som vyznavacom binarnych hodiniek
ja mam tieto: http://www.ehodinky.sk/hodinky/01theone/ibiza-ride/01theone-ibiza-ride-irh102rb1/
a chcem tieto: http://www.gigastyle.cz/512-binarni-hodinky-tokyoflash-fire.html
manzelka ma tieto: http://www.led-hodinky.cz/led-hodinky/eshop/14-1-Muzeum/0/5/120-Hodinky-Tokyoflash-Infection
maju jednu nevyhodu, zle sa na tom urcuju svetove strany podla slnka
Nechoď tam, kam vedie cesta ...
... namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu.
Obrázok užívateľa
Legil
Moderátor
 
Príspevky: 372
Registrovaný: 28 Júl 2011, 12:14
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 142 x
Dostal Ďakujem: 417 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Elektronika

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 0 hostia