Kúpa nových topánok

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod atti.hombre » 16 Sep 2015, 16:03

Vyrábajú ich na objednávku a na mieru-teda dohodneš sa ktoré miery chodidla potrebujú a odmeriaš...idealne osobne :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod Waldläufer » 03 Okt 2015, 22:48

Willy píše:...Moje zkušenost je, že poslouží tak 3 - 4 roky...

Som prekvapeny, ze nevydrzia dlhsie. HANWAG je jedina firma, ktoru poznam, ktora ponuka moznost na topankach vymenit podrazku. http://www.hanwag.de/know-how/nach-dem- ... rbesohlung
Tak som myslel, ze vydrzia vecnost :?
Je tu niekto, kto uz nechal HANWAGy znovu podrazit?
“before physical deterioration obtrudes, I shall go on some last wilderness trip to a place I have known and loved. I shall not return” Everett Ruess
Obrázok užívateľa
Waldläufer
 
Príspevky: 148
Registrovaný: 19 Aug 2013, 22:39
Bydlisko: 4D
Dal Ďakujem: 241 x
Dostal Ďakujem: 250 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod Pája » 04 Okt 2015, 19:19

Boty se dají nechat opravit i třeba u Restday ve Zlíně. Umí různé typy podrážek a obsázek na boty většiny výrobců. Reference mají velmi dobré.
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod Gondil » 05 Okt 2015, 10:21

V Restday som mi už podlepovali lezečky a celkom spokojnosť, jak nové :) Hanwagy mám krátko asi len 3 roky a ešte nebolo treba nič riešiť. Bráško má Hanwag Forest asi možno 7 rokov a tiež v pohode ešte s nimi nemal problém.
Gondil
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 06 Aug 2015, 17:08
Bydlisko: Bošany
Dal Ďakujem: 249 x
Dostal Ďakujem: 296 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod kikson » 02 Nov 2017, 12:17

Zdravím vás..potrebujem si do vianoc vybrať nejaké nové boty do hory a bol by som rád, keby ste mi nejaké poradili...už som nejaké pozeral a zaujala ma značka zephyr...máte niekto topánky tejto značky?..spokojnosť, či radšej nejaké iné?...
Obrázok užívateľa
kikson
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 13 Sep 2017, 11:33
Bydlisko: Nedožery-Brezany
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod Nataniel » 02 Nov 2017, 19:54

Je to vlastne Lowa. Neviem či náhodou ich nepoužívajú amíci. Neviem do akej ceny chceš ísť. Za mna jednoznačne Hanwag alaska. Mám ich síce krátko ale som neskutočne spokojný. Uvidíme po rokoch používania. Avšak poznám veľa kamarátov čo ich používa a sú spokojní.
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod kikson » 03 Nov 2017, 12:58

Môže byť...ja som ich našiel pod názvom zephyr ale je možné, že sú to tie isté..do ceny by som chcel ísť max. 200€...viac jednoznačne nie a keby bolo menej tak to by len potešilo...
Obrázok užívateľa
kikson
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 13 Sep 2017, 11:33
Bydlisko: Nedožery-Brezany
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod Jozzo » 03 Nov 2017, 19:01

Lowy Zephyr používa kde kto, fasuje ich aj SK polícia. Tie policajné z bazošu za 60€ majú trochu inú podrážku, ako tie z armyshopov za 250€. Ale inak je to to isté a do lesa sú výborné. Ľahké, vodeodolné, s dobrou vložkou pohodlie papúč, za tie inzerátové peniaze bez konkurencie. Mám dvoje...
Jozzo
 
Príspevky: 125
Registrovaný: 04 Sep 2012, 21:48
Bydlisko: západ
Dal Ďakujem: 10 x
Dostal Ďakujem: 83 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod Chesus » 03 Nov 2017, 20:49

Mal som dva páry Zephyrov. Jedny "normálne" a jedny policajné. Sú medzi nimi drobné rozdiely, predsa len sa šetrilo kde sa dalo aby sa cena pre štát zrazila čo najnižšie. Ale i tie policajné sú skvelé. A ak sa o ne človek adekvátne stará (Lowa má vlastnú sériu ošetrovacích prostriedkov, rozhodne sa oplatí do nich investovať) tak i dosť veľa vydržia. O ich pohodlnosti ani nehovorím. Po dvoch rokoch už mám jednu topánku síce v dezolátnom stave, no dával som im dosť zabrať , nosil ich denne - do práce, von, v lete, v zime a samozrejme do hôr. Za mňa fajn topánky
Obrázok užívateľa
Chesus
 
Príspevky: 175
Registrovaný: 25 Aug 2011, 23:48
Bydlisko: Humenné
Dal Ďakujem: 115 x
Dostal Ďakujem: 93 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod 72janik » 03 Nov 2017, 21:28

To mi je novinka, že policajti majú Lowy... Pokiaľ viem tak majú boty z Bardejovského BOSPO.. vlastním jedny a tretí rok im dávam zabrať a ďalšie od nich sú armádne púštne čo mám.. a spokojnosť...
To ma fakt podrz ak majú policajti Lowy... To ujo Kaliňák aký dobracisko... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
72janik
 
Príspevky: 410
Registrovaný: 31 Dec 2011, 22:52
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 578 x
Dostal Ďakujem: 417 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod Jozzo » 03 Nov 2017, 22:07

Vedz, že policajti boli ešte viac prekvapení keď ich dostali. A úplne najviac keď zistili, že sa fakt dajú nosiť. Inak väčšina produkcie Lowy sa vyrába u nás v Bošanoch:
"V roku 2010 LOWA predala viac ako 2 milióny párov trekingovej obuvi, z ktorých viac ako 1,6 milióna bolo vyrobených v Bošanoch neďaleko Partizánskeho."
Takže je to logický a pre všetkých výhodný obchod.
Jozzo
 
Príspevky: 125
Registrovaný: 04 Sep 2012, 21:48
Bydlisko: západ
Dal Ďakujem: 10 x
Dostal Ďakujem: 83 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod 72janik » 03 Nov 2017, 22:17

Tak potom som zvedavý kedy narazim na také... Lebo atial som videl na jazyku len značku BOSPO Bardejov..
Obrázok užívateľa
72janik
 
Príspevky: 410
Registrovaný: 31 Dec 2011, 22:52
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 578 x
Dostal Ďakujem: 417 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod Gondil » 06 Nov 2017, 09:50

Potvrdzujem, LOWY sa vyrabaju v Bosanoch (mam od tial manzelku :D). Vacsina sa vyvaza. Pokial ale viem, tak daju sa tam kupit aj boty s nejakymi drobnymi chybickami krasy za podstatne nizsiu sumu. Co je ale najsmutnejsie na to ake topanky sa tam vyrabaju, ludi tam idu akurat tak zodrat z koze a dostanu trapnu minimalku, ale co by sme chceli ze..
Gondil
 
Príspevky: 240
Registrovaný: 06 Aug 2015, 17:08
Bydlisko: Bošany
Dal Ďakujem: 249 x
Dostal Ďakujem: 296 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod kikson » 07 Nov 2017, 15:30

Tak preto som ich našiel aj v Prievidzi v obchode horal shop...nevedel som, že sa vyrábajú v Bošanoch...to je kúsok od Prievidze...tam som si ich prvý krát vyskúšal a odvtedy nad nimi rozmýšľam...tam stoja okolo 180€....som rád, že píšete na ne také dobré referencie...kúpim si ich na Vianoce aby som mal v čom behať....tie staré už pýtajú papať :D :D
Obrázok užívateľa
kikson
 
Príspevky: 12
Registrovaný: 13 Sep 2017, 11:33
Bydlisko: Nedožery-Brezany
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Kúpa nových topánok

Poslaťod mailwo » 09 Nov 2017, 20:22

Gondil tak to je teraz skoro vsade, ze ludi chcu len zodrat za uplne ubohe peniaze :-/ Hlavna vec, ze zamestnavatelia sa nabalia:-( Hrozne nieco!! Ale chcel som sa vyjadrit aj k znacke Lowy Zephyr. Podla mojho nazoru su to taktiez super topanky. Pred dvoma tyzdnami som si akurat nove kupil lebo tie stare ktore som mal, uz vypovedali. Tato sprava patri aj pre teba @kikson. A tebe priamo som chcel este napisat, ze ten obchod je fajn. U nich som si teraz tieto nove kupoval. Nemusis sa bat, ze by tam predavali nejake nekvalitne veci alebo nieco.
mailwo
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 12 Okt 2017, 11:30
Bydlisko: Poprad
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Obuv

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť