Odporúčame najlacnejšie PZP online - uzavripzp.sk

Zalesácke veci a pár nožov

Zalesácke veci a pár nožov

Poslaťod rkw » 27 Mar 2018, 17:55

Ahojte :camp:
Ponukam na predaj tieto vecy z dovodu ze ich uz nepotrebujem, snad najdu vyuzitie u niekoho komu sa zídu.

Polna flasa Gen II. od Miltecu mam ju dva roky .. bola v nej nosena len voda, netecie a je ako nová. Puzdro je zo starsej flase mojej ale je v dobrom stave... Cena 10E plus posta.
Ihlickova celta : pouzivana len ako podprdelnik v lese je v dobrom stave cena 8eplus posta.
Polsky esus: pouzivany, ale stale funguje akurát nie je zeleny :D Cena 10E plus posta.
Mora companion orange nerezova: raz som snou krajal maso v kuchyni, v zivote nerezala do dreva iba mala v plane :D ... cena 10E plus posta.
Mnov prerobeny bowie od miltecu: Odstranene ciernenie, lepena rucka z koze a dreva v ktorom je zavid so srobom ..robil som to na pevnost .. jedina chyba je ze som nelepil zastitu a teraz hrka .. no nie preto ze by mala spadnut :d ale trn ma v nej trocha vôlu... Nozik som robil dost na pracu nie na krasa takze kto chce nieco na robotu len odporucam ... mil tec sem mil tec tam ja som snim celu zimu stiepal agat polene do piecky na trisky a je uplne v pohode akurát som ho obtiahol na kamenom a kozi ... cena 20E plus posta...
Nozik od madarskeho noziara Istvana Nagya .. Nozik prakticky novy raz som snim jedol ... nema ziadnu volu .. je aj na strankach vyrobcu .. Cena 20plus posta..
Blizsie informacie a kludne aj detailne fotky : zalesak.simon@gmail.com , 0907738582 ale ss :camp: DAkujem za moznost pridania vecý.
Prílohy
IMG_3154_zmensena.jpg
IMG_3142_zmensena.jpg
IMG_3141_zmensena.jpg
život je ako bomboniera nikdy nevieš co ochutnáš
Forest Gump
Obrázok užívateľa
rkw

Dal Ďakujem: 385 x
Dostal Ďakujem: 237 x

Späť na Predám

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť