Camping set

Camping set

Poslaťod LukasG » 29 Dec 2019, 00:18

Ahoj zálesáci, chcem si kúpiť respektíve vyskúšať ďaľší ešus, pretože som zatiaľ nespokojný s doterajšímy. Ak by ste niekto mali niečo na tento štýl https://www.aliexpress.com/item/3301329 ... b201603_53 a chceli sa toho zbaviť alebo to už nepotrebujete neviužívate, mal by som záujem o kúpu. Ano môžem si kúpiť presne ten z aliexpresu ale myslím si že 35e za taký ešus z ali no a ktorý mi možno zase bude len na poličke ležať je zbytočné. A preto sa obraciam s kúpou na toto forum. Poprípade mi môžte niečo navrhnúť poradiť. Prevažne to chem na varenie hustej polievky no vyžadujem lahký materiál a aby to bolo menšieho typu. Ešus ktorý som vyššie pridal respektíve ten štýl som neskúšal. A nechcem zase kúpiť chujovinu. Ďakujem za každú radu prípadne obchodnú ponuku :D :camp:
Ten,kto má dosť odvahy a trpezlivosti celý život sa pozerať do tmy, prvý v nej uvidí záblesky svetla. Chán
Obrázok užívateľa
LukasG
 
Príspevky: 6
Registrovaný: 25 Aug 2017, 21:23
Bydlisko: kalná nad Hronom
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 13 x

Re: Camping set

Poslaťod 72janik » 29 Dec 2019, 09:44

Priatelu, ak chces len vyskusat nenusis hned do titanu ist. Pochybujem ze sa takeho niecoho niekto bude chcieť zbavit. Su urcite aj ocelove alevo hlinikove alternativy na vyskusanie za par drobnych od cinskeho aliho. Alebo hocijaky pol litrový plechovy hrncek mozes skusit. A ak chces usko tak navrtas dierky a das drot. Velmi lacna alternativa na skusanie.
A ak by si chcel silou mocou vyskusat tak sa mozes dohodnut s Jurajom1974. On je towz polievkovy a ma podobne nadobicko.
Obrázok užívateľa
72janik
 
Príspevky: 410
Registrovaný: 31 Dec 2011, 22:52
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 578 x
Dostal Ďakujem: 417 x


Späť na Kúpim

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron