Stránka 1 z 1

Zbierka príbehov ,,bushcrafťáckej" rodiny

PoslaťNapísal: 19 Feb 2013, 14:08
od Lesomil
(Ahojte, dúfam že takéto niečo nie je súčasťou fóra,aspoň ja som sa s tým nestretol.)

Dostal som nápad, spraviť zbierku našich príbehov zo života. Každý má určite zaujímavé životné príbehy a zážitky z prírody počas prežitia v prírode. Môžu to byť akčné,dobrodružné, zaujímavé a aj smiešne. :camp: Myslím si že ako zaujímavé čítanie by sme mohli spoločne spraviť takúto zbierku príbehov.

Ako na to?
Každý kto by chcel , tak by poslal svoj článok mne do pošty aj s prípadnými fotkami,alebo obrázkami. Ja by som zbieral tieto naše príbehy celý rok a na konci roka by som ich spojil do tej jednej zbierky. Bolo by to v elektronickej podobe, takže potom by som Vám to rozoslal a mohli by ste si to dať vo finálnej podobe vytlačiť.
Autorstvo samozrejme bude mať každý za ten svoj článok.
Prípadne, keby niekto mal tú možnosť, dať za rozumnú cenu spraviť viazanie so zaujímavým obalom na zväzok, by sme to mohli aj posielať ako hotovú knižku poštou. To už nechám tomu volný priebeh.

Asi bude rozumné ak napíšem, že tvorba zbierky sa oplatí ak tam bude aspoň min 50 príbehov, takže až by sa to nenazbieralo do konca roka,tak tento ,,projekt" padá.
Tak budem rád až k tomuto napíšete niečo, čo si o tom myslíte, či by sme to teda zrealizovali. :wink:

Verím že mnohí máte zaujímavé zážitky, ktoré by mohli byť inšpiráciou a aj pobavením pre iných.
:friends:

Re: Zbierka príbehov ,,bushcrafťáckej" rodiny

PoslaťNapísal: 19 Feb 2013, 14:23
od juraj1974
:-k Nooo nie som si celkom isty ci tato tema vlastne nie je dupla tem Vase vylety a co ste dnes zaujimave prezili. Je to doplnene fotkami a samotnymi clankami autorov. Samozrejme aj chces s toho spravit nejaku zbierku nech sa paci. U mna mas zelenu...