TV Relácia

TV Relácia

Poslaťod jupco » 10 Nov 2017, 11:09

Ahojte,

Mal by som začať produkovať TV reláciu pre Žilinskú regionálku TV Raj. Téma by mala byť outdoor-turistického charakteru. Mám takú predstavu, že by sa to robilo nejakým spôsobom, že by sa vždy prešla nejaká trasa v ZA/TN krají, s tým že by sa povedalo niečo o danej lokalite, možno by sa mohol zakaždým osloviť aj nejaký odborník na dané územie - teda rozhovor s ním + by som tam chcel dávať aj také typy (ako správne stanovať, rozkladať oheň, pohybovať sa v lese, možno dačo z horolezecstva atď) téma je to dosť široká, tak možnosti sú otvorené.

Ja to dokážem zabezpečiť po technickej stránke (kamera/strih) no potreboval by som niekoho, kto by to odmoderoval, tak ma napadlo, či tu by sa nenašiel medzi vami niekto, čo by mal chuť do takého niečoho ísť. Jedná sa o job, takže to samozrejme nebude zadarmo. ;) Zatiaľ je to tak, že by sa robili 2 časti mesačne, čiže by bolo treba 2 túry za mesiac zorganizovať. V rámci logistiky by bolo ideálne, keby dotyčný(alebo v kľude aj dotyčná) bol(a) zo ZA kraja, resp možno Považská/Trenčín - ja som z PB a dabing by sa pravdepodobne nahrával v PB (hoci vieme ho nahrať aj v aute teoreticky, takže toto by nebola až taká nutnosť)

Tož ak by ste mali záujem dakdo, pisnite mi do správy, alebo ak by ste aj vedeli o dakom vhodnom na takúto aktivitu, určite ho môžete odporučiť. Dôležité je, aby mal daný človek skvelé vyjadrovacie schopnosti, zmysel pre humor, vedel improvizovať, a mal kus kreativity v sebe. ;)
jupco
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 10 Nov 2017, 10:54
Bydlisko: PB
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: TV Relácia

Poslaťod kajro » 15 Nov 2017, 12:49

napad super, teraz celkom take relacie aj chybaju. ako ja by som si na moderovanie isto netrufol, no chcel som aspon pochvalit a vyzdvihnut ten napad
Obrázok užívateľa
kajro
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 15 Nov 2017, 12:44
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: TV Relácia

Poslaťod jupco » 16 Nov 2017, 08:54

No, moderátora už teoreticky mám :) Avšak z BB, tak som zvedavý ako to bude fungovať. Teraz už len nejaký interesantný formát tomu vymyslieť. Nejaké nápady?

Čo by si tam chcel vidieť?
jupco
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 10 Nov 2017, 10:54
Bydlisko: PB
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: TV Relácia

Poslaťod redgy » 17 Nov 2017, 12:11

Ak sa mozem pridat, tak mna by hlavne zaujimali nove chodniky, mietsa kam sa da ist, nejaka ta vystroj, novinky a tak
Obrázok užívateľa
redgy
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 17 Nov 2017, 12:03
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: TV Relácia

Poslaťod modro » 21 Nov 2017, 11:50

Ako zacinajuceho buscraftaka, by som taku relaciu moc uvital.
Obrázok užívateľa
modro
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 21 Nov 2017, 11:48
Bydlisko: Brezno
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: TV Relácia

Poslaťod jupco » 27 Nov 2017, 14:53

No uvidime co z toho vznikne, snad to dobre vsetko dopadne a coskoro zacneme s produkciou. ;)
jupco
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 10 Nov 2017, 10:54
Bydlisko: PB
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: TV Relácia

Poslaťod Gorivej » 28 Nov 2017, 15:25

Mozna by bylo dobre mit tam i nejake "historicke okenko", ktere by se venovalo vzdy nejake bushcraft cinnosti dnes a v minulosti. Asi neni uplne podstatne,jestli by se porovnavala soucasnost s obdobim treba prvni republiky,nebo dobou mnohem starsi,zajimave bude oboji. Da se to delat i formou rozhovoru s nekym,kdo tabori v dobovem vybaveni (living history)...
A dalsi by mohlo byt "virtualni okenko",ktere by upozornovalo na zajimave veci z webu.
Gorivej
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 18 Nov 2016, 17:08
Bydlisko: CZ
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: TV Relácia

Poslaťod bronher » 29 Nov 2017, 12:06

Isto treba zakomponovat hlavne novinky z tejto oblasti, co sa tyka hlavne vystroje. Dalej by som uvital predstavovanie zaujimavych miest na turu, recepty, proste najde sa toho dost, comu by sa dalo takto povenovat.
bronher
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 29 Nov 2017, 12:03
Bydlisko: Piešťany
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x


Späť na Voľná diskusia o bushcrafte

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


cron