Slovenskí branci

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

Re: Slovenskí branci

Poslaťod bezmena22 » 25 Jan 2017, 09:28

Poznam zopar chalanov co su brancami ( ja na take veci nemam cas :D )a nezda sa mi ze robia nieco zle, extremisticke, fasisticne, nacisticke a pod... Prave naopak si myslim, vytiahnu mladych chalanov niekde do lesa "ukazu im vycvik" pobehaju si tam, pohraju na vojakov a je. Tu v okoli Nitry napr. Upratali minimalne 2 cierne skladky v lesoch ( v Drazovciach ). Vez mesto vybavili kontajner a upratovali. Malo ludi sa len tak zoberu a podme upratat smetisko, les, luku len tak z nudy pre ziadnu financnu odmenu... To je moj nazor . ako kiez by sa viac ludi zapajalo do takychto cinnosti ( myslim zveladovanie okolia) a nemusi to byt s brancami ale aj bez nich. A dalsia vec urcite je lepsie ked behaju niekde po lese ako keby mali sediet doma pri pc alebo v krcme. Myslim si ze ked sa tam naucia aspon neake zaklady "prezitia" v lese tak sa im to v buducnosti zide a casom sa niektorym zapaci len tak ist na prechadzku do prirody a nehodia len tak bordel na zem a zoberu si vsetko co so sebov priniesli . vsimal som ze neni tato tema dlho" živá" tak ale nedalo mi to :D nespomenut aj take veci co v novinach nepisu
bezmena22
 
Príspevky: 22
Registrovaný: 21 Apr 2013, 20:06
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 13 x
Dostal Ďakujem: 17 x

Predchádzajúci

Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 4 hostia