PC hry

Všetko čo priamo nesúvisí s bushcraftom

PC hry

Poslaťod Adno » 26 Dec 2010, 15:57

Asi nikto z nas nie je celorocne v lese, tak treba nejako kratit ten cas medzi akciami :) .

Par rokov som nic nehral, ale teraz som po dlhej dobe nejake hry vyskusal - mass effect 1 a 2 - uplne super, neskutocne dobry dej (coskoro to bude aj ako film - i ked filmove adaptacie hier su takmer vsetko prepadaky...vlastne vsetky boli prepadaky) a super hratelnost. Je to z vesmirneho prostredia, hry typu startrek alebo starwars ma nikdy nelakali, ale toto je proste ine. Podrobnejsia recenzia tu na sectore, dostalo to plne hodnotenie . Pri hrani som mal pocit, ze to je skor interaktivny film nez hra :) . Mass effect 3 by mal vyjst v roku 2011, tak som zvedavy...

Kedysi som dost hral operation flashpoint, je to sice uz dost stara hra, ale doteraz je super. Neskutocna volnost (mozte nastupit do hocakeho auta, tanku, lietadla atd.), realnost atd. ma uplne pohltila :D . Najviac ma dostal neoficialny multiplayerovi mod cr-CTI, ktory pridal prvky strategie, tazko sa to vysvetluje, ale je to fakt super. Len to je taka hra, co si vyzaduje kusok pochopenia, nic na sposob counterstrike, ktory dokazete ovladat hned pri prvom spusteni.

Operation flashpoint ma svoje pokracovanie v hre arma 2 (+ datadisk arrowhead), len ma jednu chybu. Takmer fotorealisticke zobrazenie hry (a ciastocne zla optimalizacia) ma take naroky na hardware pocitaca, ze ani dnesne high-endove graficke karty to celkom nezvladaju. Mod cr-cti sa tu nazyva Warfare a nachadza sa tam uz standartne. Co som pozeral nejake videa na youtube... :evil: to si musim proste zahrat. Len mi nato este treba novy comp, na mojom notebooku to je nonsens a kupovat teraz super drahy pc aby mi to islo len tak akurat, tak to radsej pockam...

A co vy? :)
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: PC hry

Poslaťod Michal » 26 Dec 2010, 16:04

Medzi moje najoblubenejšie hry patrí Commandos antológia ale hlavne Dvojka, Diablo 1-2, Sacred, Hitman 1,2,3,4 :wink:
"Do not mess with the forces of Nature , for thou art small and biodegradable!"

Archery lover Obrázok
Obrázok užívateľa
Michal
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 26 Jún 2010, 19:05
Bydlisko: Nitra
Dal Ďakujem: 170 x
Dostal Ďakujem: 259 x

Re: PC hry

Poslaťod Adno » 26 Dec 2010, 16:11

Diablo 2 LOD, toho som sa na nete teda nahral :) . A dost casto som hral za necromancera, sice nie najsilnejsia postava, ale bavilo ma to zanho najviac...
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: PC hry

Poslaťod Fedor » 26 Dec 2010, 19:40

Adno píše:
Operation flashpoint ma svoje pokracovanie v hre arma 2 (+ datadisk arrowhead)



Pokiaľ ja viem tak pokračovanie sa volá Operation Flashpoint: Dragon Rising a momentálne sa už vyvíja aj Operation Flashpoint: Red River. ArmA II je pokračovanie ArmA: Armed Assault.

Ináč som Mass Effect dosť dlho obchádzal radšj som mal Dragon Age: Origins, (ktorý tiež čaká na pokračovanie) čo sú su dosť podobné hry ako som počul, len v inom prostredí. No už keď ME odporúčajú aj an bushcraft fóre, tak to asi skúsim :D
Fedor
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 02 Jún 2010, 21:02
Bydlisko: Stropkov
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: PC hry

Poslaťod Adno » 26 Dec 2010, 20:43

Fedor píše:Pokiaľ ja viem tak pokračovanie sa volá Operation Flashpoint: Dragon Rising a momentálne sa už vyvíja aj Operation Flashpoint: Red River. ArmA II je pokračovanie ArmA: Armed Assault.

No, ono je to tak: operation flashpoint vyrobilo ceske Bohemia Interactive Studio (BIS), len potom predali (alebo nieco take, uz neviem presne) prava na OFP firme Codemasters. BIS ale pokracovalo na svojom engine dalej (znie to divne, ale je to stale a ten isty, len ho stale vylepsuju) a vyrobilo seriu ARMA. Codemaster vyrobilo OFP2, ale ta ma toho menej spolocne s povodnym OFP, ide skor smerom klasickych strielaciek, nie vojnoveho simulatora. Cize arma 2 sa sice nevola OFP, ale v skutocnosti je jeho pravym pokracovanim od povodnych tvorcov.
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: PC hry

Poslaťod stelli » 26 Dec 2010, 22:35

No k tej arme jak vravi BIS "Oni sice maju nazov ale my mame srdce"(aspon tak niak to povedali) napriak tomu ze niektory tvrdia ze je to blbost vecinou ludia odchovany na CS alebo CoD (nic proti cod) ale arma 2 je parada ten pocit ze behate po krajine ktoru "takmer poznate" je super, ale na klasicky OFP Cold War Crysis sa to nechyta vtedy cesi vytvorili hru ktore uz tazko niekto prekona.


Inak si rad zahram aj CoD ale to je take chvilkoe pobavenie, pre ludi co maju radi hry s pribehom ako ja mozem odporucit aj Assassins creed 1 a 2 a najme 2ku ktora je spravena fakt paradne apresiel som ju uz par krat, pre niekoho mozno nezaujimava doma no mna to uplne pohltilo.
stelli
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 19 Júl 2010, 16:49
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: PC hry

Poslaťod Adno » 26 Dec 2010, 23:08

COD som hral len modern warfare 2, celkom fajn hra :D sice je to velmi linearne, nic tam nemozte zrobit/prejst inac, ako to programatori zmyslali, ale napriek tomu ako odreagovanie fajn.

Inac, dneska som kusok skusal stare OFP, ale ide ma porazit. Jednak na notebookovskej klavesnici mi tu chyba numpad, takze nemam zoom a podobne vecicky, chcel som si to prehodit na ine klavesy, ale je tam snad uz vsetko zabrate. Takisto problem s myskou, mam teraz intellimouse explorer 4.0 - kolecko tu ma plynuly pohyb, nejde po zasekoch ako pri inych myskach, co je ovsem v tejto hre dost problem, potrebujem rychle nieco stlacit a vzdy to prescrollujem na nieco ine :evil: . Budem si musiet kupit znovu intellimouse explorer 3.0, ta bola lepsia, len som ju za dlhe roky opotreboval...
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: PC hry

Poslaťod stelli » 26 Dec 2010, 23:27

No tak ked sa ti lubilo mw2 zahraj si aj mw 1 je to sice tiez take linerane ale je tam par misii na ktore nezaubdnes co spravil istej hry spicku vo svojom obore,ako vravi mked sa ti lubilo mw 2 tak jednotka sa ti bude pacit viac.
stelli
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 19 Júl 2010, 16:49
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: PC hry

Poslaťod stormmast3r » 27 Dec 2010, 11:40

Najviac ma asi oslovili COD 2, BIA a Hunting ultimate, novšie hry mi na mojom šrote nepôjdu, tak sa možem venovať zmysluplnejšim aktivitam :lol:
Byť verný totiž predovšetkým znamená byť verný sebe. (Antoine de Saint-Exupéry)
Obrázok užívateľa
stormmast3r
Skazený skaut
 
Príspevky: 666
Registrovaný: 04 Dec 2010, 18:51
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 73 x

Re: PC hry

Poslaťod venco » 27 Dec 2010, 12:03

Ja mám rád Red Orchestra a z nej vychádzajúce /Darkest Hour, Mare Nostrum.../ a World of tanks :D
Forest Hardworker Club
Obrázok užívateľa
venco
 
Príspevky: 492
Registrovaný: 27 Okt 2010, 14:25
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 515 x
Dostal Ďakujem: 264 x

Re: PC hry

Poslaťod Killian » 27 Dec 2010, 13:54

Ja som dnes narazil na jednu online polovnicku hru, ktora vyzera byt riadne namakana - The Hunter.
http://www.thehunter.com/pub/
Zakladna hra je zadarmo, staci sa registrovat. Pozrite si napriklad toto video - v tom lese je ta grafika paradna. Ale neviem ci si to zahrajem na mojom NB :) .
Uz to stahujem a vyskusam.

"The great thing about bushcraft is that wherever you go, the skills go with you."
Obrázok užívateľa
Killian
 
Príspevky: 236
Registrovaný: 26 Mar 2006, 19:30
Bydlisko: Spišská Belá
Dal Ďakujem: 25 x
Dostal Ďakujem: 51 x

Re: PC hry

Poslaťod stelli » 27 Dec 2010, 15:34

vyzera paradne idem stiahnut :)
stelli
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 19 Júl 2010, 16:49
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: PC hry

Poslaťod stelli » 27 Dec 2010, 16:40

no tak som to chvilku hral celkom dobre ,grafika paradna ale zatial som na nic ine okrem terca nenatrafil :D asi to chce viac trpezlivosti :)
stelli
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 19 Júl 2010, 16:49
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: PC hry

Poslaťod matus » 03 Feb 2011, 10:04

cawte ked spominate tu armu 2 operation arowhead tak ak ste ju hrali a mate ju stiahnutu tiez vas asi po 3 - 4 minutach hrania vihodi do windovsu neviete niekto co s tym ? :(
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: PC hry

Poslaťod stelli » 03 Feb 2011, 11:00

To bude zly crack. Army vseobecne maju zvlastnu ochranu ktora ti "poziera" hru a moze sa stat ze si zahras pocas misie s vtakom alebo kravou :D. Takze skus hladat v sedych vodach internetu a mozno nieco najdes :wink:.
stelli
 
Príspevky: 112
Registrovaný: 19 Júl 2010, 16:49
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Ďalší

Späť na Off-topic

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia