Banská Štiavnica

Všetky tipy a postrehy o vhodných lokalitách

Banská Štiavnica

Poslaťod rkw » 04 Júl 2012, 19:48

TTotomiesto sa nám osvedčilo máte skúsenosti ?? ...
život je ako bomboniera nikdy nevieš co ochutnáš
Forest Gump
Obrázok užívateľa
rkw
 
Príspevky: 471
Registrovaný: 17 Feb 2012, 17:10
Bydlisko: Nesvady
Dal Ďakujem: 386 x
Dostal Ďakujem: 238 x

Re: Banská Štiavnica

Poslaťod medved » 04 Júl 2012, 20:20

mame skusenosti a bohate ... idaelna oblast najma teraz v lete vdaka velkemu mnozstvu tajchov :wink:
Obrázok užívateľa
medved
 
Príspevky: 90
Registrovaný: 12 Júl 2010, 11:59
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 16 x

Re: Banská Štiavnica

Poslaťod venco » 05 Júl 2012, 07:12

V štiavnickým vrchoch som bol na čundri pred cca 10 rokmi a pravdu povediac toto miesto sa nám moc neosvedčilo. Teda aspoň na čundrovanie. V okolí Štiavnice bolo značkovanie dobré ale už kúsok ďalej to bola hrúza. Dokonca sme sa aj na deň potratili a stretli sa až v Štiavnici. Snáď sa to zlepšilo. Mesto ako také sa mi páčilo, spali sme pri jednom tajchu nad mestom a to som ani nevedel, že kúsok od jazera sa nachádzajú zvyšky Štiavnického hradu.
Forest Hardworker Club
Obrázok užívateľa
venco
 
Príspevky: 492
Registrovaný: 27 Okt 2010, 14:25
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 515 x
Dostal Ďakujem: 264 x

Re: Banská Štiavnica

Poslaťod medved » 05 Júl 2012, 19:58

urcite sa to zlepsilo ... napr.dnes som siel trasu po cervenej Kojatin,Kopanice,Ostry vrch nad Rychnavske jazero .par tyzdnov dozadu tiez po cervenej Vysoka,Uhliska,Velky Ziar,Drastvica potom po zltej alebo po modrej Cervena studna,Hadova,Rumplovska do NPR Kašivarova ... myslim,ze okoli mesta BS od Cervenej studne je turisticky naucny chodnik,oblast okolo Sitna je urcite dobre znacena,kedze je to turistami celorocne hojne navstevovane .. tak isto cyklotrasy su pekne znacene a vecinou vedu od jedneho tajchu k druhemu ...
Obrázok užívateľa
medved
 
Príspevky: 90
Registrovaný: 12 Júl 2010, 11:59
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 16 x

Re: Banská Štiavnica

Poslaťod rkw » 06 Júl 2012, 07:03

hej stiavnica je dost navstevov&na ale da sa tam najst miesta kde vydite cloveka raz za dva dni ...... my sme boli na sitne pocuvadle a tak v lete sme chceli ist sitno pocuvadlo peso ale kedze mam prasknute kosti na nohach tak stoho bude ......
život je ako bomboniera nikdy nevieš co ochutnáš
Forest Gump
Obrázok užívateľa
rkw
 
Príspevky: 471
Registrovaný: 17 Feb 2012, 17:10
Bydlisko: Nesvady
Dal Ďakujem: 386 x
Dostal Ďakujem: 238 x

Re: Banská Štiavnica

Poslaťod venco » 06 Júl 2012, 14:23

My sme pred 10 rokmi čundrovali Žarnovica-hrad Revište-Vyhne-Sklenné Teplice-hrad Žakýl-Banská Štiavnica-Počúvadlo-Sitno-Ilja-Sv. Anton a končili sme v Hronskej Breznici.
Forest Hardworker Club
Obrázok užívateľa
venco
 
Príspevky: 492
Registrovaný: 27 Okt 2010, 14:25
Bydlisko: Žilina
Dal Ďakujem: 515 x
Dostal Ďakujem: 264 x


Späť na Lokality

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron