vhodne miesto pre letny skautsky tabor

Všetky tipy a postrehy o vhodných lokalitách

vhodne miesto pre letny skautsky tabor

Poslaťod lardes » 04 Okt 2012, 20:09

Ahojte,
uz dlhsie v zbore rozmyslame, kde by sme mohli uskutocnit buducorocny tabor. a tak ma napadlo, ze ak mi uz niekto z vas nebude vediet poradit, tak asi nik :yees:
Asi viete, o priblizne aku lokalitu sa zaujimame, velka luka, v blizkosti pramen, ktory by mohol byt vyuzivany ako zdroj pitnej vody po prevareni, blizky les a aspon provizorna pristupova cesta aspon niekde v blizkosti. v okruhu do 70km od Liptovskeho Mikulasa
Tak vas prosim, ak viete o podobnej lokalite, prosim, dajte mi vediet, velmi nam tym pomozete. :camp:
lardes
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 21 Jan 2011, 16:20
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: vhodne miesto pre letny skautsky tabor

Poslaťod rayen » 04 Okt 2012, 21:29

pocul som ze v LM je dost prisna hygiena, tak by som do narokov dal nech je v danom okrese normalna hygiena, co si vazi niekto nieco robi zadarmo a ze ti tam nebudu hadzat polena pod nohy
Kto raz položí srdce na oltár prírody,stáva sa navždy jej túlavým psom...
Obrázok užívateľa
rayen
 
Príspevky: 333
Registrovaný: 01 Sep 2010, 16:42
Bydlisko: Pecenady
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 13 x

Re: vhodne miesto pre letny skautsky tabor

Poslaťod Dufi » 19 Feb 2013, 19:35

lardes píše:Ahojte,
uz dlhsie v zbore rozmyslame, kde by sme mohli uskutocnit buducorocny tabor. a tak ma napadlo, ze ak mi uz niekto z vas nebude vediet poradit, tak asi nik :yees:
Asi viete, o priblizne aku lokalitu sa zaujimame, velka luka, v blizkosti pramen, ktory by mohol byt vyuzivany ako zdroj pitnej vody po prevareni, blizky les a aspon provizorna pristupova cesta aspon niekde v blizkosti. v okruhu do 70km od Liptovskeho Mikulasa
Tak vas prosim, ak viete o podobnej lokalite, prosim, dajte mi vediet, velmi nam tym pomozete. :camp:


Skus sa skontaktovat s tymito: http://www.taborovo.sk ..robia tabory v Havranove (http://www.chatahavranovo.sk), maju skusenosti,...
Keď ráno vstaneš, poďakuj za svetlo, za svoj život a silu, poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nevidíš dôvod, prečo by si mal ďakovať, dávaj vinu sám sebe.
Tekumseh
Obrázok užívateľa
Dufi
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 07 Jan 2013, 12:22
Bydlisko: Orava
Dal Ďakujem: 210 x
Dostal Ďakujem: 105 x


Späť na Lokality

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia