Tréner

Témy, ktoré súvisia s bushcraftom, no neviete ich zaradiť inde

Tréner

Poslaťod katuss » 29 Dec 2012, 21:23

Hľadám trénera / učiteľa, ktorý by ma naučil ako prežiť v lese aj niekoľko dní, ako bivakovať, ako si zohnať potravu, ako prežiť búrku. Vedomosti nejaké mám, ale chce to prax, tak by bolo najlepšie, keby mi to niekto ukázal. Z Bratislavy. Ďakujem
Obrázok užívateľa
katuss
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 29 Dec 2012, 21:19
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Tréner

Poslaťod radeton » 30 Dec 2012, 20:52

TO katuss -ohlás sa pokial máš záujem cez SS niečo sa s tým dá urobiť.










//off topic vymazán. Pája
Obrázok užívateľa
radeton
 
Príspevky: 335
Registrovaný: 04 Jan 2012, 17:08
Bydlisko: detva
Dal Ďakujem: 121 x
Dostal Ďakujem: 185 x

Re: Tréner

Poslaťod juraj1974 » 30 Dec 2012, 21:17

Teda pridam aj ja k teme daco z mojho sudka. Ak som spravne pochopil hladas cloveka s ktorym by si si mohla sem tam vybehnut a pricuchnut k nejakym lesnym dovednostiam. Mozem sam za seba napisat ze sa tu dost casto vyhuta nejaky ten vander na roznych kutoch slovenska. Treba sledovat vlakno s planovanymi akciami a zariadit sa podla toho. Dalsia moznost je oslovit konkretneho vybraneho cloveka o ktorom mas resp. z ktoreho mas dobry pocit cez SS a skusit si snim nejake to streko dohodnut. Nic netreba silit. Urcite sa pocas roka da zucastnit na vela zaujimavych vyslapov zo zaujimavymi ludmi. Pokial mas uz nieco nabehane po lesoch a potrebujes len doladit svoje vedomosti tak sme tu pre teba. Bud ale presvedcena o tom ze kazdy z nas ma svoj styl. Jeden bere zo sebou celu kuchynu s obyvackou a spalnou a dalsiemu staci deka par ovsenych vlociek v esusi spolu s vodou a vedomosti v tej zatke co niektory maju len na to aby im do brucha neprsalo.. :D
V kazdom pripade ber vsetkych s rezervou. Sme len ludia ktory su niekedy v ruji alebo tesne po resp. pred nou.... :mrgreen: To ci tu zavesis svoju fotku alebo nie urcite nebude mat vplyv na to ci niekoho najdes na spolocne cesty lesom. Ved nehladas zenicha ale len sparingpartnera..... ci? :wink:
POsledne co by som chcel je este nesmela poznamka. Bezny lesolez sa uci cely zivot... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x


Späť na Čo sa nevošlo inam

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 3 hostia


cron