Bush-craft komunitny blog

Témy, ktoré súvisia s bushcraftom, no neviete ich zaradiť inde

Re: Bush-craft komunitny blog

Poslaťod Dufi » 25 Mar 2013, 21:49

Nebyt tej nutkavej potreby, tak vsetci cumime kazdy vecer na Panelak :)
Keď ráno vstaneš, poďakuj za svetlo, za svoj život a silu, poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nevidíš dôvod, prečo by si mal ďakovať, dávaj vinu sám sebe.
Tekumseh
Obrázok užívateľa
Dufi
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 07 Jan 2013, 12:22
Bydlisko: Orava
Dal Ďakujem: 210 x
Dostal Ďakujem: 105 x

Re: Bush-craft komunitny blog

Poslaťod Nataniel » 25 Mar 2013, 22:18

no ja by som bol skor za tlacenu podobu buschctaftu. no mozno by sa nasiel aj spriateleny casopis a to Severka. co vy na to ?
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Bush-craft komunitny blog

Poslaťod Marcela » 26 Mar 2013, 02:37

Dufi:
No jak myslíš, klidně si čuč třeba na panelák! 8)
Promiň, ale my, co nepíšeme extra články, ani nemáme svůj blog (sebekriticky nechápu nač), tak radši věnujem svůj čas něčemu jinýmu - zajdem místo toho do přírody…
Pokud mám mluvit za sebe, tak nechápu dost dobře ani smysl, pro naše (moje) potřeby mi naprosto stačí a vyhovuje tohle fórum, a to v takový podobě v jaký je. A jestli chce někdo psát články a nezakládat vlastní blog, je čistě na něm, zda je napíše sem, anebo někam jinam na webu, možností má podle mě poměrně hodně.
příroda nedělá nic zbytečně (Aristotelés)
mojerajče
Obrázok užívateľa
Marcela
 
Príspevky: 231
Registrovaný: 08 Júl 2011, 19:05
Bydlisko: Východočeský kraj
Dal Ďakujem: 3531 x
Dostal Ďakujem: 532 x

Re: Bush-craft komunitny blog

Poslaťod benluben » 26 Mar 2013, 09:54

Marcela, plne s Tebou súhlasím. :yees: Ani ja nepociťujem potrebu niečoho iného, úplne mi stačí toto fórum. Vždy si nájdem čo potrebujem a čo ma zaujíma aj keď čítam všetko čo sa tu objaví.
Nech Vám zápalky nezvlhnú a oheň dlho horí ...
Obrázok užívateľa
benluben
 
Príspevky: 214
Registrovaný: 09 Dec 2012, 12:11
Bydlisko: Nové Zámky
Dal Ďakujem: 366 x
Dostal Ďakujem: 276 x

Re: Bush-craft komunitny blog

Poslaťod Dufi » 26 Mar 2013, 10:39

Marcelka: Aj keby som z akehokolvek mne zvlastneho dovodu chcel, nemozem. Nemam totiz TV :) ...takze ta reakcia bola trosicku scestna :)
Tak ci onak, apeloval som skor na tych, ktori ten blog pisu alebo chcu pisat. Ti co ho nepisu, nechcu pisat a nerozumeju preco by to niekto mal robit, mi nemusia pisat dovody. Predomnou hladat aliby nemusite...mne je to vcelku jedno :) ...prepacte, pri vsetkej ucte, nechapanie preco sa niekto moze chciet podelit o skusenosti ci zazitky formou clankov a miesto toho nevenuje cas niecomu inemu mi pride ako vysmech tych, ktori to robia. Ale ako som uz napisal, pochopil som..
Keď ráno vstaneš, poďakuj za svetlo, za svoj život a silu, poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nevidíš dôvod, prečo by si mal ďakovať, dávaj vinu sám sebe.
Tekumseh
Obrázok užívateľa
Dufi
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 07 Jan 2013, 12:22
Bydlisko: Orava
Dal Ďakujem: 210 x
Dostal Ďakujem: 105 x

Predchádzajúci

Späť na Čo sa nevošlo inam

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron