Turistická "záchodová" lopatka

Recenzie o jednotlivých častiach výbavy

Turistická "záchodová" lopatka

Poslaťod ArchivVideo » 05 Sep 2013, 21:03

Ahoj.

Záchodová lopatka, málo kdo jí sebou nosí a pak je všude "nasráno"...

https://www.youtube.com/watch?v=9Y0N2a74rIg
Obrázok užívateľa
ArchivVideo

Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 9 x

Re: Turistická "záchodová" lopatka

Poslaťod zelenaliska » 05 Sep 2013, 21:22

mam obycajnu z gardeny za 5 e a s tou sa da dokonca aj ohnisko rozhrabat...
Obrázok užívateľa
zelenaliska

Dal Ďakujem: 41 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Poslaťod Pája » 05 Sep 2013, 21:24

Tahleta "proprieta" je naprosto zbytečná zátěž. Každý ořezaný klacek nebo dokonce patník u boty vyryje důlek celkem spolehlivě.
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Blog Lesní želvy

Facebook mi byl zablokován, takže FB stránka Lesní želvy už nebude aktualizována.
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka

Dal Ďakujem: 1033 x
Dostal Ďakujem: 1421 x

Poslaťod Kelko » 05 Sep 2013, 22:08

tiež si neviem predstaviť nosiť lapatku... nevidím problem rohrabať lístie,urobiť svoje a potom to zahrnúť...
Až vyjde slunce vyžažíme
a pozor...Les je sviňa
Obrázok užívateľa
Kelko

Bydlisko: Košice "východná konfederácia" miesto kde nič nie je,takže ani ja vlastne nie som
Dal Ďakujem: 254 x
Dostal Ďakujem: 382 x

Poslaťod root » 05 Sep 2013, 22:30

Kelko píše:tiež si neviem predstaviť nosiť lapatku... nevidím problem rohrabať lístie,urobiť svoje a potom to zahrnúť...

identicky ( vždy po ránu ) postupujem aj ja .. :wink: Mimochodom, tým čo tam zostane, nijako prírodu neohrozíme a nepoškodíme .. A to rátam aj papier.. Akurát musím krútiť hlavou nad tým, akí sú ľudia zvery a serú rovno okolo turistických chodníkov, ako keby už nevládali odbehnúť aspoň 20 metrov mimo - aj preto nerád navštevujem takéto destinácie - naposledy so vybehol na Kľak a cestou hore som narádal ( len tak odhadom, nerátal som to naozaj ) cca 15 miest, ktoré boli riadne označené kôpkami papiera - poväčšine hygienickými vreckovkami .. a miestami to bolo cítiť už z diaľky :oops: Na jednom mieste bol na kope hádam celý balík - myslím že používateľ vypil v reštike v sedle asi pokazené pivo :lol:
root

Dal Ďakujem: 176 x
Dostal Ďakujem: 487 x

Poslaťod zelenaliska » 06 Sep 2013, 06:56

ono prakticka skladna lopatka sa nahodou da celkom dobre vyuzit, ale priznam sa ze na "hlbenie sejamiek" som ju neplanoval ked som ju kupoval... :D.

Je velmi smutne, ze vacsina "turistov" nechava velke mnozstva hned vedla chodnika...ani nie tie kopy ale hlavne synteticke vreckovky na ruky kt. maju do papiera daleko... :? A teraz posledna moda energeticke "bomby" zabalene v roznych tubach rozhadzane popri trasach....
Obrázok užívateľa
zelenaliska

Dal Ďakujem: 41 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Poslaťod benluben » 06 Sep 2013, 13:32

Ja lopatku nosím v batohu stále a jej využitie je myslím jasné a samozrejme ju nevyužívam len ako "záchodovú". Okrem toho, že v mojej ruskej lopatke je v rúčke schovaná píla je na nej aj dláto a dá sa použiť aj ako kladivo na zatĺkanie kolíkov alebo štiepanie kameňa (kremeň).
Nech Vám zápalky nezvlhnú a oheň dlho horí ...
Obrázok užívateľa
benluben

Dal Ďakujem: 274 x
Dostal Ďakujem: 206 x

Späť na Recenzie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť