Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod DUCH LESA » 22 Okt 2012, 12:45

Ahoj,
tak som tu správne :) ,našiel som Vás viac-menej náhodou ale som rád že našiel! Zaujímam sa o bushcraft, survival a vysokohorskú turistiku. Super portál, vďaka zaň!!!
NEVER STOP EXPLORING!!!
Obrázok užívateľa
DUCH LESA
 
Príspevky: 10
Registrovaný: 16 Dec 2011, 21:41
Bydlisko: Zlaté Moravce
Dal Ďakujem: 11 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod matus » 22 Okt 2012, 14:32

vitaj bubák :D by si mal s niečim problem skoč na mini chat a urcite prilož do nasho ohníka :camp:
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod patrik » 25 Okt 2012, 19:59

Zdravím všetkých milovníkov prírody. Na tento web som narazil nedávno, keď som sa začal zaujímať o možnostiach prežitia v prírode. Je tu veľa zaujímavých a poučných príspevkov. Zdá sa mi, že ste tu fajn kolektív :wink:
Ten kto chce žiť, bojuje. Ten kto nebojuje vo svete kde pravidlo prežitia je neustály boj, je odkázaný na svoj zánik.
Obrázok užívateľa
patrik
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 25 Okt 2012, 19:36
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 25 Okt 2012, 20:08

Ahoj, buď vítán! :camp: Pokud budeš chtít poradit s čímkoliv ohledně fóra, napiš někomu ze zelených (moderátoři) nebo přijď na mini - chat, viz horní lišta vpravo. ;-)
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod aviatik » 28 Nov 2012, 15:40

Ahoj, kto som, odkial som a ake mam zaluby sa mozete dozvediet na mojej webke www.aviatik.info kde najdete aj kopec videi a fotiek k tematike pobytu v prirode, ci uz v horach alebo na vode. Na tieto stranky som zavital hlavne ako tramp a vodak, novodobe terminy ako survival, bushcraft, outdoor atd mi zatial este k srdcu neprirastli. Ale je jedno ako veci volame, rozhodujuce je o com su. Prajem vsetkym suchy chodnik a modru oblohu.
aviatik
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 28 Nov 2012, 15:33
Bydlisko: Topolcany
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 7 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pikao:) » 28 Nov 2012, 17:19

Ahojte no tak už tu blúdim dlhšie a veľmi veeeeľa problémov som vyriešil za pomoci tohoto portálu a jeho účastníkov začo vopred ďakujem ;)
No volám sa Peťo a som z LC :-) :skaut:
Obrázok užívateľa
Pikao:)
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 26 Máj 2012, 14:44
Bydlisko: Lučenec
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 28 Nov 2012, 18:24

aviatik a Pikao:) buďte vítaní medzi nami zelenáčmi... :camp:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod šavan » 01 Dec 2012, 15:17

Ahoj.Jsem tramp,nebo bushcrafter,sám ani nevím ale láska k přírodě a umění v ní pohodlně žít,mě přivedla na tyto stránky .
Díky šavan
šavan
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 01 Dec 2012, 14:49
Bydlisko: libava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 01 Dec 2012, 15:32

Vitaj ty co sam nevies kto si. Cit sa tu ako v lese a prikladaj do naseho viualneho ohna..... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod barney » 05 Dec 2012, 20:51

Ahojte, som tu noví pred chvíľou som sa zaregistroval, som o niečo mladší ako väčšina členov na tomto super fóre. No rovnako ako všetci čo sú zaregistrovaný na tomto fóre milujem bushcraft, prežitie a pobyt v prírode, a trávim v nej väčšinu svojho času. Nemám veľké znalosti, takže majte so mnou trpezlivosť. Bývam v malej dedine Sokoľ pri Košiciach. Som veľký čitateľ príspevkov na tomto fóre hlavne od člena SKW, z jeho stránky som sa naučil veľmi veľa veci, a verim že sa toho ešte veľa naučim.
barney
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 05 Dec 2012, 20:16
Bydlisko: kosice
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 05 Dec 2012, 21:09

Vitaj na tomto fore plneho zaujimavosti tykajuce sa lesa prirody a leso lezov. Neviem sice kolko mas rokov nakolko si to neuviedol ale myslim si ze si tu najdes svojich rovesnikov ktory sa s tebou radi podelia o svojej skusenosti. Tak isto aj my stary psy sa tesime na otazky. Ak budes nieco potrebovat pridi na Mini-Chat (cervena ikonka hore v pravo) a tam najdes vsetko o com len budes chciet vediet..... Este raz vitaj a prikladaj... zima je... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod barney » 05 Dec 2012, 21:45

Ďakujem :D
barney
 
Príspevky: 9
Registrovaný: 05 Dec 2012, 20:16
Bydlisko: kosice
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod kokso » 06 Dec 2012, 11:44

Ahojte, tak sa pridám aj ja :)
Toto fórum som objavil len pred pár dňami. Ani som si nemyslel, že niečo také vôboec existuje, keďže väčšina ľudí s podobným zmýšľaním nevysedáva za počítačom... Za tých pár dní som tu už objavil veľa užitočných vecí, za čo vám ďakujem a časom sa pokúsim aj ja niečim prispieť.

Volám sa Kokso
Môj vzťah k prírode a lesu sa začal vytvárať popri otcovi, s ktorým sme v detstve chodili od jari do jesene na prechádzky spojené so zberom všetkých možných aj nemožných byliniek.
Neskôr popri strýkovi som pričuchol k turistike, trampskému životu, stanovaniu / bivakovaniu a najmä rybačke.
Potom prišla škola, rodina, stavba domu, voľného času bolo minimum. Momentálne sa to už zlepšuje, deti rastú a v prírode trávime čoraz viac času. Od jari by som ich chcel začať brávať už aj na viacdňové akcie (Ježiško im asi bude musieť doniesť poriadne spacáky :) ).
Ak sa mi podarí vytvoriť u nich aspoň taký vzťah k prírode, aký u mňa vytvoril môj otec, tak budem veľmi rád.

Inak najčastejšie ma môžete stretnúť niekde medzi Tatrami a Prešovom.
Ešte raz vďaka za toto fórum
kokso
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 02 Dec 2012, 17:21
Bydlisko: Spiš
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 06 Dec 2012, 11:49

Aj teba si dovolim privitat medzi nami. Cit sa tu ako v lese a v pripade otazok sa mozes obratit na stalych clenov pripadne tvoje otazky polozit na nasom Mini-Chate. Usad sa k PC a nasavaj virtualitu ktoru pouzijes v realnom svete pod stromami.... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod JakubV » 07 Dec 2012, 02:38

Tak Vás všetkých zdravím a musím rovno povedať, že s takou koncentráciou užitočných informácií, ako tu je som ani nerátal :yees:
No a niečo o mne...k vymýšľaniu v lese som sa dostal ako 5-6 ročný, keď som v telke videl nejakú reportáž o vojenskom výcviku. Na druhý deň som si teda počkal, kedy nebudú rodičia dávať pozor a už som zlaňoval zo strechy pivnice (vykopanej do kopca) na strom pod ňou :D Potom neskôr som začal skúšať vyrezávať píšťalky (mám celkom blízko k hudbe) a ešte neskôr aj nejaké luky. K tomuto fóru som sa dostal cez blog SKW, ku ktorému som sa dostal ako inak cez drevo. Momentálne študujem psychológiu a cez víkendy ma možno nájsť v Malých Karpatoch alebo pri Hlohovci (poznávacie znamenie kabát vz. 85); väčšinou sa len tak motám, občas vybehnem na nejaký kopec ktorý príde do cesty...
Obrázok užívateľa
JakubV
 
Príspevky: 7
Registrovaný: 07 Dec 2012, 01:30
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 1 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť