Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 06 Jan 2021, 12:07

Tož vitaj na fóru! :camp:
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Nataniel » 06 Jan 2021, 12:13

Zápalka a chodíš aj do NR ?
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 07 Jan 2021, 08:01

[quote="Zápalka"]Ahojte,
zima je taká uhorková sezóna na vandre, tak ma to nejak zatiahlo sem. Som vandrák a potulný remeselník-tesár.

Vitaj zena z lesa. Ako uz bolo napisane zo ZV je to ludi dost ale malo tych co do lesa realne aj chodia. Rovnako v tom kraji sa robi aj zraz lesnych ludkov ktorý dufam bude aj tento rok. Inak. Ono zase ak by bol silny zaujem niekam vybehnut tak sa isto da do kopy nejaka aspon mal particka na tulanie sa.
Uhrovec je inak moj rodny kraj. Ja som z pod Rokoša z Rudnanskej strany. Je dobre vediet ze je mozne prespat na hrade ak by som opat spravil nejaky vandrik v tych kopcoch.. :wink:
Este raz vitaj a cit sa tu ako v lese... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Zápalka » 07 Jan 2021, 21:20

Ďakujem všetkým :)

Zraz lesných ľudkov znie dobre. Viem len, že zvyklo bývať vítanie jari na Mamojkovej, či to ešte funguje, netuším. A na veľa ďalších stôp o tuláckej aktivite okolo zv som neprišla.
A paráda, to sú super končiny. V lete sme na vandri smutne kukali z hrebeňa na tú vodnú nádrž, čo tam máte :)

Nataniel píše:Zápalka a chodíš aj do NR ?

Zvyknem ešte celkom často. Musím občas strážiť psa totiž :)
Obrázok užívateľa
Zápalka
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 27 Dec 2020, 21:43
Bydlisko: ZV, NR
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 32 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod benluben » 08 Jan 2021, 12:32

Rovnako ako juraj 1974 aj ja veľmi dúfam a verím. že sa tento rok v kraji ZV spomínaný zraz uskutoční. :camp: Chystal som sa aj minulý rok na spomínaný zraz ale doba a situácia v ktorej sme boli a praktický stále sme tomu zabránila, škoda. Rovnako ako ostatný aj ja Ťa medzi nami vítam.
Nech Vám zápalky nezvlhnú a oheň dlho horí ...
Obrázok užívateľa
benluben
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 09 Dec 2012, 12:11
Bydlisko: Nové Zámky
Dal Ďakujem: 365 x
Dostal Ďakujem: 274 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Nataniel » 08 Jan 2021, 18:20

Zápalka - zvykneme sa motať aj v okoli Gýmešu a Tríbeča, môžeme aj tam niekedy vybehnúť -:)
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Zápalka » 09 Jan 2021, 08:09

Budem rada. Na jeden deň kedykoľvek a keby náhodou na viac, tak musím vedieť skorej, nech si veci donesem. Vždy je zaujímavé vidieť domovské lesy optikou niekoho iného :) miesta, chodníčky...
Obrázok užívateľa
Zápalka
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 27 Dec 2020, 21:43
Bydlisko: ZV, NR
Dal Ďakujem: 4 x
Dostal Ďakujem: 32 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod minčík » 15 Jan 2021, 20:47

Ahoj Zápalka

Odoslané z SM-G985F pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
minčík
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 26 Feb 2020, 00:07
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 24 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Agava » 03 Máj 2021, 19:14

Ahojte.
Uz velmi dlho tuzim ist prenocovat do prirody aj s ludmi, ktori tiez miluju prirodu alebo teda zazit bushcraft ako to vy nazyvate. Nieco som si o tom hladala, az som sa nejakym sposobom dopracovala k tomuto foru. Som si povedala, ze to tu skusim, minimalne sa tu aspon cosi dozviem o tejto nasej zalube. Uz ako dieta som chcela byt skautom, zial v nasom meste neboli ziadne oddiely, ci zbor. Ale tuzba po dobrodruzstve zostala. Sem tam nahovorim niekoho aspon na nejaku turu, ci stanovacku alebo cyklistiku. Zazila som uz aj niekolko kilometrove putovanie (Santiago de Compostela). Ale pobyt v lone prirody aspon trojdnovy - Hamak a celta (snaziac sa prezit s tym co mas), to je pre mna ina liga. O to viac je to narocnejsie lebo som zena. Vacsinou je toto muzska zaluba. Ale ta tuzba, zazit taketo nieco, je velmi silna. Tak verim, ze tu uz najdem ludi, s ktorymi si taketo dobrodruzstvo vychutnam. Vybava by uz aj bola, uz len ta partia chyba. Tak snad uz tento rok. ;)
„Človek nikdy nie je vyšší, než keď sa zohne pomôcť inému. Pre skutočné dosiahnutie úspechu je potrebné pomáhať tým okolo Vás. Ich pozdvihnutím, pozdvihujete seba.“ Rex Maughan
Obrázok užívateľa
Agava
 
Príspevky: 4
Registrovaný: 02 Máj 2021, 18:51
Dal Ďakujem: 21 x
Dostal Ďakujem: 7 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 03 Máj 2021, 20:25

:camp: Vitaj na tomto fóre a prisadni k nášmu ohňu... Momentálne je organizovanie akcií v útlme pre obmedzenia v respúblike, ale verím ,že čoskoro to už zas pôjde a pôjde sa von nielen individuálne... Takže máš veľkú šancu si splniť sen a nechať sa zožrať v lese medveďom :mrgreen: ... Takže je len na tebe či sa pridáš. V sekcii plánované akcie sa zvykne zverejniť termín i lokalita. Takže ak sa pridáš- si vítaná :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 03 Máj 2021, 21:54

Ahoj Agava a vítej! Věř, že tu rozhodně nejsi jediná holka. ;-) Tak ať se Ti tu líbí a těšíme se na Tvoje příspěvky! :camp:
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 04 Máj 2021, 07:00

Bud pozdravena zena co sa jej kroky rozhodli pridat sa k nasmu ohnu.. :camp: Prisadni si a nasavaj info v tomto udajne zatuchnutom brlohu plneho sentimentu a spomienok. Cit sa tu prijemne. Zastav sa aj na CHATE (červena ikonka v pravo hore) kde je stale niekto k dispozicii ak by si potrebovala usmernit. Este raz vitaj.. :wink:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod benluben » 04 Máj 2021, 14:42

Ahoj Agava, rovnako ako ostatní Ťa srdečne medzi nami vítam. Verím že, sa tu medzi nami budeš cítiť dobre a dozvieš sa čo potrebuješ. :wink:
Nech Vám zápalky nezvlhnú a oheň dlho horí ...
Obrázok užívateľa
benluben
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 09 Dec 2012, 12:11
Bydlisko: Nové Zámky
Dal Ďakujem: 365 x
Dostal Ďakujem: 274 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod patriot » 31 Máj 2021, 18:29

Ahojte všetci ,

volám sa Jaro , bývam v Šali , osud ma sem na dolniaky zavial pred mnohými rokmi . Všetko je tu ok , až na tú prírodu - hory , lesy , doliny , panorámy, výhlady...... kedže som rodák z dolného Liptova , tak mi to velmi chýba . Pokial je to možné , tak vyrážam asi najviac do Tribeča, Štiavnických vrchov, Malých Karpát , a dvakrát až trikrát ročne aj niekde ďalej . Rád sa len túlam , pozorujem , teším sa , nie som turista tipu čo najviac max km za deň.
Aby som si dobil baterky , tak mi stačí aj prechádzka pekným lesom.
V prírode vyznávam toto : pozoruj , vnímaj , uč sa , relaxuj, raduj sa. Rád budem tu bagrovať znalosti a skúsenosti iných a samozrejme sa aj ja rád podelím s vami o svoje skúsenosti a názory.
Teším sa na vás.
Jaro
Už som vo veku , keď nechcem zmeniť celý svet , ale iba seba samého.
patriot
 
Príspevky: 20
Registrovaný: 21 Máj 2021, 18:56
Bydlisko: Šaľa
Dal Ďakujem: 9 x
Dostal Ďakujem: 33 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Majo » 31 Máj 2021, 23:23

Ahoj Jaro!

Vitaj na buškraftportáli a dúfam, že sa tu budeš cítiť dobre. Jeden z príchodzích raz vyjadril svoj názor, že je to tu "brloh plný nostalgie", ale snáď nedôjde k tomu, že by si podľahol takémuto dojmu.

Majo
Povraz sa nedá tlačiť, len ťahať.
Obrázok užívateľa
Majo
Moderátor
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 07 Jún 2013, 09:41
Bydlisko: Zilina
Dal Ďakujem: 593 x
Dostal Ďakujem: 239 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť