Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Šamot » 26 Apr 2012, 12:37

ďakujem vám za privítanie :D Juraj náhodou aj ja som už v Českých Budejoviciach bol ale bohužial prírodu som pobehať nestihol :D pridal som už aj zopár fotografii aby si mohol pospomínať na náš kraj :D
Obrázok užívateľa
Šamot
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 25 Apr 2012, 20:21
Bydlisko: Stará Ľubovňa
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 12 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod jura_czech » 26 Apr 2012, 21:59

Šamot píše:ďakujem vám za privítanie :D Juraj náhodou aj ja som už v Českých Budejoviciach bol ale bohužial prírodu som pobehať nestihol :D pridal som už aj zopár fotografii aby si mohol pospomínať na náš kraj :D

Tomáš, díky moc, už jsem na to koukal. :D
jura_czech
 
Príspevky: 55
Registrovaný: 16 Apr 2012, 19:42
Bydlisko: České Budějovice, ČR
Dal Ďakujem: 37 x
Dostal Ďakujem: 44 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod canowicakte » 28 Apr 2012, 02:36

Tak ja sa tiež predstavím aj keď som sa už predstavil na inej téme, avšak tu je to najvhodnejšie.

Mám dve mená aj keď len jedno oficiálne, na nete používam neoficiálne druhé Michal. Mám 17 rokov a pochádzam bohužial z mesta, Bratislavy. Moja rodina je pôvodom z oblasti Banskej Štiavnice, Novej Bane a východu Slovenska spod Michaloviec. Telom aj srdcom som stredoslovák ktorý nech robí čo robí a nech je hocikde, stále je mysľou v lesoch a rozmýšľa o rôznorodom speve vtáčikov. Mojou oblasťou a domovom je Veľký Inovec a jeho stráne. Občas keď som bol menší som bol omylom zaklopať aj keď bez Aligátora Majskému na bránu. :mrgreen: K zálesáctvu ma dohnali tri faktory- otec, starý otec a terajšia spoločnosť. V iných príspevkoch som to všetko vysvetlil a dúfam že to aspoň niekto z Vás bude ako tak rešpektovať. Radujem sa ako chlapec (aj keď ním stále som :| ) že môžem prispievať na také super fórum a byť súčasťou malej ale pevnej komunity milovníkou prírody. Som veľmi rád že niekto mal tú iniciatívu a urobil takéto fórum, ďakujem zaňho. Mám psa s ktorým všade možne behám, chcem ísť študovať na vysokú školu do Zvolena aj keď niesom si ešte úplne istý aký presne odbor, ale už viem že niečo s lesom, definitívne. Momentálne som sa na rok presunul do Ameriky kde študujem jeden rok strednej školy, držte mi palce už len 45 dní a idem odtiaľto. Poviem Vám, neviem aké sú Vaše skúsenosti ale moje nie sú zrovna najpozitívnejšie. Je to balast celý tento štát a celá krajina taktiež a verte mi veľa som toho tu prešiel a veľa ľudí som postretal, čistý odpad. Pardon. Ďakujem Bohu za to že som európan a že mám možnosť vyrastať v tak nádhernom prostredí z celkom dobrými ľudmi. Prosím vážme si ako len vieme našu kultúru, to kým sme, našu prírodu a vychovávajme naše deti v tradičnom duchu, deti sú možnosť ako zmeniť tento svet. Ešte jednu vetu dodám že každý kto si myslí že Slovensko alebo Česko má veľké problémy a že ľudia sú voči sebe zlí, chamtiví a neviem čo, príďte sem a vyliečite sa. Ja som sa vyliečil za asi týždeň a uvedomil si že tento problém je aj tu, aj tam, aj hentam, aj všade na svete. Takže toto som ja a môj svet, kto príde navštíviť Inovec a Žitavskú dolinu (je tu krásne), nech sa zastaví na čaj alebo kávu, ale detaily tu nebudem písať :) Príroda je môj život a svet! :wolf:
"The more you know, the less you carry"- Mors Kochanski
Obrázok užívateľa
canowicakte
 
Príspevky: 14
Registrovaný: 27 Apr 2012, 04:58
Bydlisko: Nová Baňa
Dal Ďakujem: 23 x
Dostal Ďakujem: 10 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Maco » 28 Apr 2012, 19:43

:camp:
juraj1974 píše:Vitaj a nasavaj... :camp:

Dakujem za privitanie. Urcite budem nasavat vase vedomosti , vônu lesa a ohna :camp:
Obrázok užívateľa
Maco
 
Príspevky: 48
Registrovaný: 23 Apr 2012, 22:22
Bydlisko: Trencin
Dal Ďakujem: 345 x
Dostal Ďakujem: 91 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 28 Apr 2012, 20:18

[quote="canowicakte"][/quote]

Buď vítán! :camp:
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod jasommato » 07 Máj 2012, 15:39

Nazdar všetci ja som Mato teda vlastne Matej
moc sa predstavovat nebudem lebo je to dost subjektivne a objektivny obraz si o mne spravite vsetci sami pocas debat a ak sa podari tak snat aj v lese
ale tak v skratke som rybar co ma rad prirodu les a vsetko s tym spolocne dalej som clovek co sa snazi vyrobit si sam vsetko co len moze a dost ma to bavi
a co si asi vsimnete ako prve tak neviem pisat :D
Obrázok užívateľa
jasommato
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 07 Máj 2012, 14:33
Bydlisko: Orava a prilahle kopce potoky a rybniky
Dal Ďakujem: 334 x
Dostal Ďakujem: 483 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 07 Máj 2012, 15:46

:wink: vitaj na fóre a cíť sa tu dobre
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Valti » 10 Máj 2012, 21:08

Tak Caute bushcraftaci ja som sa na vas dostal cez mnou zaujimavou temou o bruseni lesteni opravach nozov ale zaujimam sa aj o zivot v prirode a prezitie v nej ,predtym sm hltal Beara Gryleja ale ste ma trosku dostali do spravnych kolaji aj ked jeho filmy su putave , hlavne to jeho pozieranie skoro vsetkeho .Vela som smejdil po nete a hladal nieco o bruseni vyrobe atd nozov a puzdier kym som sa k vam dostal.A som uplny laik v bruseni nozov preto som sa tolko tulal na roznych strankach a hladal to spravne pre mna .Inac vam vsetkym fandim je to super fajn konicek ja som len viac menej turista , ktory sa obcas vyberie na nejaku turu do hor ale bez byvakovania moja kostra to uz neznasa potom som tyzden ako zlomeny.Tak to by bolo zatial vsetko . Valti
Obrázok užívateľa
Valti
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 04 Máj 2012, 22:53
Bydlisko: Bratislava ,Dlhe diely
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 10 Máj 2012, 21:15

Tak si ta dovolim privitat. Vitaj. Cit sa tu ako v lese a zucastnuj sa vsemoznych debat o temach ku ktorym mas co napisat. Priloz na nas ohen.... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Iskra » 02 Júl 2012, 19:53

Zdravim Vas.
Volaju ma Iskra a pochadzam z Trnavy. Najcastejsie sa teda dostanem do Malych Karpat. Ako dieta som sa zvykol tulat po hajoch za babkinou dedinou, zalozit si ohnik a upiect v pahrebe zemiaky. Teraz sa snazim venovat aspon jednodnovej turistike, behaniu po zrucaninach hradov a inych pamiatkach na Slovensku, snowboardingu a geocachingu. Vas som si nasiel vdaka zhananiu informacii o nozoch a zistil som, ze je tu nielen to ale strasne vela ineho zaujimaveho. Tak si tu tak citam a nasavam zaujimave info.
Dik
Iskra
Na čtení do letadla jsem si vždycky vybíral knížku, o níž jsem se domníval, že se nejlíp hodí k tomu, aby ji našli ležet na mé mrtvole.
Obrázok užívateľa
Iskra
 
Príspevky: 3
Registrovaný: 15 Jún 2012, 19:59
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pája » 02 Júl 2012, 20:00

Tož vítej a ciť se tu dobře. ;-)
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 02 Júl 2012, 20:12

Iskra - aj ja ťa tu vítam... :camp:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod macmatej » 02 Júl 2012, 20:15

Vitaj dalsi trnavak, co ma prechodne bydlisko v Malych Karpatoch.
Obrázok užívateľa
macmatej
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 02 Apr 2011, 22:00
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 412 x
Dostal Ďakujem: 673 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Rio » 03 Júl 2012, 13:04

Pochádzam z okresného mesta v lone Turčianskej záhradky, a keďže hory sú vôkol mňa, nedá mi na ne len pozerať. Turistika a pobyt v horskom prostredí aj mimo značkovaného chodníka mi nerobí problém. So svojou psicou podnikáme aj viacdenné výlety. Veci s tým spojené ako výstroj a výzbroj by každého návštevníka prírody mala zaujímať a to neobišlo ani mňa. Veľa zručnosti, ktoré som získal dokážem využiť nielen v ďalšom koníčku, čo je rádioamatérstvo ale aj v práci... Otázky zatiaľ nemám žiadne, bo odpovede zatiaľ nachádzam v tomto fóre. Buďte fit
"Nie sú to vrcholy hôr, čo zdolávame, sme to my sami"
Obrázok užívateľa
Rio
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 27 Jún 2012, 19:45
Bydlisko: Martin
Dal Ďakujem: 39 x
Dostal Ďakujem: 18 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 03 Júl 2012, 13:35

:yees: vitaj v komunite...
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1860 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 5 hostia


cron