Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Bach » 19 Feb 2013, 11:46

Ahojte,
som z oravy, DK. nedávno som sa po rokoch som sa vratil k starej laske.. tulaniu sa po horach. tento portal sa mi paci, citam to tu uz nejaky cas a vela noveho sa tu dozvedam. este sa dostat postupne do kondicie.. na jesen som bol na ze vraj nenarocnej trojdnovke a mal som veru dost :)

na tento vikend mame naplanovanu trojdnovku, tempo na pohodu, viac zamerane na taborenie ako chodenie. trasa je taky mensi okruh popod severnú stranu Choča. zatial sme dvaja, ak je tu niekto kto by mal zaujem, moze sa pridat (ss), rad sa zoznamim s novymi ludmi od bushcraftu.

a nerieste prosim moj pravopis.. dík
Bach
 
Príspevky: 15
Registrovaný: 19 Feb 2013, 10:47
Bydlisko: DK
Dal Ďakujem: 7 x
Dostal Ďakujem: 19 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 19 Feb 2013, 12:11

:camp: hoj Oravák...nasávaj tu prítomnú hôrnu atmosféru a sem tam prihod svoje polienko do ohňa vo forme reportov a fotiek z potuliek... :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Pharmavit » 03 Mar 2013, 21:54

Ahojte,
som chalan z BA, prirodu mam rad odmalicka. Rozne opekacky, stanovacky, turistiku som vzdy mohol. Parkarat som prenocoval aj bez stanu, zatial asi 3x no nikdy nie s pristreskom alebo spacakom. V poslednej dobe rad spajam turistiky s geocachingom.
K foru som sa dostal viac menej nahodou, velmi sa mi paci, citam si ho ked je cas:)
Obrázok užívateľa
Pharmavit
 
Príspevky: 5
Registrovaný: 25 Feb 2013, 02:09
Bydlisko: BA, Slovakia
Dal Ďakujem: 3 x
Dostal Ďakujem: 14 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod macakv » 04 Mar 2013, 05:11

....tos vitaj a cit sa tu ako doma....tu si naspravnom mieste.
Nič nieje nemožné.
Obrázok užívateľa
macakv
 
Príspevky: 363
Registrovaný: 03 Júl 2011, 20:45
Bydlisko: Nitriansky kraj.
Dal Ďakujem: 312 x
Dostal Ďakujem: 442 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod Swedish_Nomad » 04 Mar 2013, 18:54

Zdravím všetkych zálesakov a bushcraftistov :) k tomuto foru som sa dostal tiez uplnou nahodou ked som hladal niake veci na nete , recenzie atď.. No a dost dobre je tu vsetko popísane klobuk dole niektorí chlapi si s tým dali urcite dost roboty, za čo im aj ja takto verejne poďakujem.. tiež som chalan z BA chodíme často do lesa buď na bajkoch alebo pešo len tak, skoro vždy opekáme alebo grilujeme na zahradke, tak sa hocikedy zdrzime aj do noci , no mame super baterky spolahlive takze tma nieje vobec problem :) čo sa týka niakeho prespávania v lese bez stanu to som este neabsolvoval ale teraz cez leto sa na to uz konecne chystame .. Vybavenie na to sa uz za ten rok-dva čo sa venujeme "bushcraftu" nazbieralo takze sa caka uz len na pekne počasie . :)
Obrázok užívateľa
Swedish_Nomad
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 04 Mar 2013, 18:16
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 04 Mar 2013, 19:00

:D Tak vitaj BratislavskýŠvéd...prisadni si k nám...zapoj sa do debaty a hlavne nezabudni nasaté aplikovať v teréne... :wink:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod sullysun » 13 Mar 2013, 15:01

ahoj, kto som? dobrá otázka, snažím sa na to prísť celý život :wink: inak som chlap ktorý má rád prírodu, les, túlanie, rád si prečítam zkúsenosti a názory iných, občas možno prispejem tvojou troškou do obsahu fóra
Obrázok užívateľa
sullysun
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 30 Dec 2012, 15:34
Bydlisko: v divočine
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod juraj1974 » 13 Mar 2013, 15:15

Vitaj hafane zo zvihnutou hlavou co v divocine ma svoje miesto... Ono vzdy je lepsie o niekom co sa tu objavi vediet co najviac aby sa vedelo planovat nejake akcie a hlavne aby vzhladom na vek bolo mozne nadviazat dialog na patricnej urovni.... V kazdom pripade cit sa tu ako u seba doma... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod ROSOMAK » 14 Mar 2013, 15:19

vitaj :wolf: sullysun
Obrázok užívateľa
ROSOMAK
 
Príspevky: 95
Registrovaný: 07 Feb 2013, 15:21
Bydlisko: horehronie
Dal Ďakujem: 124 x
Dostal Ďakujem: 216 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod benluben » 15 Mar 2013, 09:58

Vitaj sullysun na našej a teraz už aj Tvojej web stránke. Verím že nájdeš čo hľadáš a hlavne kopec dobrých ľudí spojených s prírodou. :D
Nech Vám zápalky nezvlhnú a oheň dlho horí ...
Obrázok užívateľa
benluben
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 09 Dec 2012, 12:11
Bydlisko: Nové Zámky
Dal Ďakujem: 365 x
Dostal Ďakujem: 274 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod sullysun » 15 Mar 2013, 10:46

ďakujem všetkým za privítanie, pripadám si ako celebrita :oops: človek nie je zvyknutý na taku pozornosť
Obrázok užívateľa
sullysun
 
Príspevky: 26
Registrovaný: 30 Dec 2012, 15:34
Bydlisko: v divočine
Dal Ďakujem: 6 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod slovakskier » 30 Mar 2013, 00:52

Pozdravujem partiu tu na fore,...volam sa Juro a mam od chlapca rad to prirodzene prostredie ktore volame priroda. A zistujem že je to uplne jedno či som prave v Slovenskom raji, v tundre nedaleko Alty, na skalnatom chodniku frčiac bikom dole z kopcov do Livigna, alebo niekde v Stražovských vrchoch poživajuch černice a zaprašeny,spotený. Je bezpredmetne kde prave som,lebo ak som v prirode tak som doma a to mam na tom asi tak rad. Rad sa presuvam- cestujem trekujem,beham, jazdim na horskom biku xc, stanujem a v zime robim prechody na lyžiach hlavne na bežkach a zimnu turistiku, lady a alpske lezenie nevyhladavam. Samozrejme sa zaujimam o matroš, vystroj a čokolvek čo človeku v prirode pomaha prežit a zvyšuje jeho komfort, zjednodušuje mu pobyt pripadne pohyb v nej avšak v hi-tec segmente netlačim na pilu. V prirode sa zasadne pohybujem po vlastných a nejazdim na 4 kolkach, motorkach, autach a iných výrazne rušivých prostriedkoch, ale ak vy ano neodsudzujem Vás preto. Mám skusenosti s bežeckým lyžovanim- zimnou turistikou,materialom, voskovaním, horským bicyklovaním a s mojím pohybom v terene takže Vám dokážem pomoct a poradiť v tomto smere. Taktiež mam skusenosti s mini-prenosnými skladacimi solárnymi panelmi v prírode, ktore na dlhších vypravách používam. Možem poradit a aj pripadne spristupnit moje skusenosti iným outdoor nadšencom kedže mam z jednou kvalitnou nemeckou firmou nadštandardné vztahy, viem tieto veci aj sprostredkovat za povedzme velkoobchodne ceny. Takže som rad že takyto priestor tu na nete egzistuje, že vznikol a že sa rozvíja. Sam som sa tu dozvedel vela plodných a zaujímavých veci a verím že ho prípadne obohatím a tou malu troškou prispejem aj ja Vám priatelia.
S pozdravom slovakskier
Naposledy upravil slovakskier dňa 31 Mar 2013, 02:02, celkovo upravené 1
slovakskier
 
Príspevky: 1
Registrovaný: 29 Mar 2013, 21:30
Bydlisko: Levo4a
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 30 Mar 2013, 06:43

8) Welcome kamarát z Levo4e...dúfam,že budeš prispievať kvalitnými recenziami na rôzne vybavenie ohladne pobytu v prírode.Mám kamoša bikera ( freeride ) zo Sniny- celkom blázon ( ako všetci čo sa snažia zabiť jazdou dole kopcom ). :mrgreen:
:camp:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod centipede » 02 Apr 2013, 01:21

Dobrý deň, :skaut:
síce je to čudné ale mám iba 13 rokov a už ma zlákal les a jeho čaro :) Volám sa Marek, som z Trenčína a príroda ma začala tahať len nedávno, ako môjho otca, dedka ... Nie je to ešte ani bushcraft ale skôr camping, turistika atď. No prírodu/les mám rád. Na toto fórum som sa prihlásil z viacerých dôvodov a hlavne aby som sa učil, tak teda zdar z Trenčína. :yees:
centipede
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 02 Apr 2013, 01:08
Bydlisko: Trenčín
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Re: Predstavte sa

Poslaťod atti.hombre » 02 Apr 2013, 05:53

Hoooj Marek...vitaj medzi nami.Na veku nezáleží,hlavne,že to cítiš srdcom.Je tu zopár mladých kolo tvojho veku-takže určite tu nie si sám.Prajem príjemné nasávanie informácií.
:camp:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť