Predstavte sa

Pre všetkých nových členov fóra možnosť sa krátko predstaviť

Re: Predstavte sa

Poslaťod Elév » 05 Sep 2011, 22:25

Ďakujem...

Sally, tak odtiaľ doľava, do prava, na kopec, dolu kopcom, doľava, ešte doľava a už sedíš u mňa pod viničom... :D
"All we need here, God, is one little precision earthquake."
SeldomSeen Smith

groundgear
Obrázok užívateľa
Elév

Dal Ďakujem: 195 x
Dostal Ďakujem: 1354 x

Poslaťod sally » 05 Sep 2011, 23:10

Takže cestou ku kameňolomom? Pri tej odbočke do lesa?
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe

Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 340 x

Poslaťod Elév » 06 Sep 2011, 06:46

Tak...
"All we need here, God, is one little precision earthquake."
SeldomSeen Smith

groundgear
Obrázok užívateľa
Elév

Dal Ďakujem: 195 x
Dostal Ďakujem: 1354 x

Poslaťod paca » 08 Sep 2011, 17:51

Ahoj jmenuji se Tomáš Paclt.Je mi 18 let.Bydlim v Kutné Hoře v Čechách.V přírodě sem od mala.sem z divokého severu :twisted: :D . Bydlel jsem v Jizerských horách.Studuju Ekologii a životní prostředí.O tomto foru jsem se dozvěděl náhodou.Ale je to tu lepší než na českým foru :yees: . Bushcraftu zdar :wolf:
Obrázok užívateľa
paca

Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Poslaťod atti.hombre » 08 Sep 2011, 17:54

:D vitaj pri našom ohni!...divoký sever-to znie dobre! :wink:
Som len obyčajný lesolez !- erdőmászó
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor

Dal Ďakujem: 1576 x
Dostal Ďakujem: 1666 x

Re: Fotografie členov fóra

Poslaťod juraj1974 » 23 Sep 2011, 09:59

Cim dalej tym menej je ochota resp. neochota novych clenov prispievat do tohoto vlakna. Preto vyzyvam vsetkych novych clenov tohoto fora aby neignorovali moznost predstavit sa a dat o sebe vediet. Nie je to len pre ludi co tu funguju ale urcite to bude mat nejaku hodnotu pre tvorcov fora z titulu samotnej propagacie lebo aj to ze kde ste sa vsetci dozvedeli o bushcraft-portali je dolezite pre tych ktory sleduju kam az siaha zvest o nas- blaznoch... :mrgreen:
ZHRNIEM TO: Ludia a hlavne ty novy. Sme tu jedna velka rodina a mali by sme sa aj trochen spoznat. Viem ze zo sucastnych 403 clenov je len nepatrne mnozstvo takych ktory sa aktivne zapajaju do diskusi o temach ktore tu vznikli ale aj napriek tomu povazujem za kusok vhodne to ze aspon napisem ,, ahoj som Fero Kaceriak z Očovej a mam Vas rad... a k bushcraftu som sa dostal ked som na wc skripal zubami a podpalil som rolku toaletneho papiera....,,
Vseci musite uznat ze je tu toooolko informaci o vsetkom co sa tyka lesnej mudrosti. Myslim si ze tych ktory len cerpaju z tejto studnice je vela a tak isto je vela aj tych co do studnice prispievaju. Predstavte sa nam....
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.

http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974

Dal Ďakujem: 1032 x
Dostal Ďakujem: 1106 x

Poslaťod atti.hombre » 23 Sep 2011, 16:01

:lol: Vítam týmto aj Ferka Kaceriaka z Očovej :yees:

P.S. Myslím,že Juraj má pravdu!
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor

Poslaťod Legil » 26 Sep 2011, 11:21

Kedze sa nikto zatial nepredstavil tak idem ja.
Moje meno je Jozef. Prezyvka pred rokmi bola Otlak. Dostal som ju preto, lebo otlaky som mal uz ked som vystupil z elektricky na stanici v Kosiciach. Vonku na viac dnovky som zacal chodit od svojich 13 rokov. V rokoch 86 a 87 som nevynechal ani jeden vikend aby som nebol v lese. Takze 104 vikendov stale niekde vonku. (cancak je este v skrini) Vydrzalo mi to az do povinnej vojenskej sluzby. Potom som sa ozenil s mojou manzelkou, ktora nikdy vonku nechodila. Ale cakala ma 730 dni pokial som sa vratil. Mame 2 deti a s nimi sme chodili – pokial nas posluchali – do lesa na jednodnovky. Nase dovolenky boli kvoli detom hlavne pri mori. Presli sme co sa dalo a ked boli väcsie tak sme sa snazili byt pri mori radsej pod stanom.
Teraz s nami uz nechcu chodit, tak s manzelkou chodime na poznavacie zajazdy. Krym, Zakarpatska Ukrajina, Macedonsko, Srbsko a tento rok 17 dnovy trek v Albansku. Zacal som chodit po 20 ci 23 rokoch znova vonku ale sam. Milujem Slovensky raj, Volovske vrchy, Poloniny, Vihorlat a v poslednom case chodim aj do lesov na Zakarpatsku Ukrajinu. Tam ma volaju Osif.
Takze ked sa tak na to pozeram a ked mi bolo 13 az 20 rokov tak som o tom ze existuje bushcraft ani nevedel. Aj ked sme to vsetko robili skoro tak ako Vy teraz.

Ale aby to bolo tak ako pisal Juraj tak pisem : ,, Ahoj, volam sa Jozef, Otlak, Osif, alebo Legil, pochadzam z Kosic a k bushcraftu som sa dostal ani neviem ako. Forum bushcraftu som nasiel na googli. ,, ... a mam Vas rád :-)
Nechoď tam, kam vedie cesta ...
... namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu.
Obrázok užívateľa
Legil
Moderátor

Dal Ďakujem: 129 x
Dostal Ďakujem: 374 x

Poslaťod Ambor » 26 Sep 2011, 13:42

Caute, volaju ma Ambor a som rad, ze nakoniec toto forum vzniklo a mohol som sa regnut, lebo tiez rad chodim do prirody, cim castejsie a dlhsie tym lepsie. Ked budem vediet, rad prispejem nejakou mojou skusenostou, a mozno sa stretneme aj niekedy niekde vonku v lese...
... alebo nie. :P

PS: Male Karpaty a okolie, ale niekedy aj daleky vychod (Poloniny) alebo daleky sever (Orava).
Čo ťa nezabije, to ťa posilní...
Obrázok užívateľa
Ambor

Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 1 x

Poslaťod atti.hombre » 26 Sep 2011, 15:47

:D Legil, Ambor vitajte na fóre a netrpezlivo čakáme na príspevky...komentáre...recenzie... :wink:

Otlak registrujem ťa asi aj na osadníci.com... :mrgreen:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor

Poslaťod Legil » 26 Sep 2011, 16:33

atti.hombre píše::D Legil, Ambor vitajte na fóre a netrpezlivo čakáme na príspevky...komentáre...recenzie... :wink:

Otlak registrujem ťa asi aj na osadníci.com... :mrgreen:

... no chcel som niekedy s chlapcami z T.O.Osa ist vonku, ale zatial sa mi to nepodarilo. Boli sme spolu zatial raz na pivo :-) Robim na zmeny a tak chodim malo kedy cez vikendy vonku. Casto chodim cez tyzden a hlavne sam.
Nechoď tam, kam vedie cesta ...
... namiesto toho choď tam, kde žiadna nieje a zanechaj stopu.
Obrázok užívateľa
Legil
Moderátor

Dal Ďakujem: 129 x
Dostal Ďakujem: 374 x

Poslaťod juraj1974 » 28 Sep 2011, 08:22

Tak ked som do toho uz rypol tak samozrejme musim zareagovat aj ja a privitat novych ludi co sa odhodlali poodkryt zaves svojho sukromia a predstavit sa. Vitam vas teda lesny ludia v nasej rodine a tesim sa tak ako ja tak aj cele forum na vsetky vase zazitky, recenzie a skusenosti s ktorymi prispievate. Verim ze vam elan vydrzi aj nadalej a stanete sa hodnotnymi clenmi ktory maju co to napisat k tematike o ktorej je toto forum. Este raz VITAJTE a citte sa tu ako v lese... :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.

http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974

Dal Ďakujem: 1032 x
Dostal Ďakujem: 1106 x

Poslaťod dodo » 03 Okt 2011, 21:26

Volám sa Jozef,a tento mesiac je to 50 rokov,ako som sa stal zálesákom (vtedy sa mi dostala do rúk ilustrovaná Setonova kniha Dvaja divosi-a už ma to nepustilo!)
Povolaním som chemik(že vraj dobrý..)
Hobby:turistika(hlavne vysokohorská),chémia,alchýmia,survival všetkého druhu,staré primitívne technológie,pekná hudba,a hlavne spolužitie s prírodou...
Celá rodina rada chodí do prírody,a má zálesácky výcvik-teraz už len čakám na nejaké vnúča,nech ho ešte "vysmolím" po lesoch...
Vždy som bol v prírode slobodný človek,a nenechám sa obmedzovať nikým,a ničím-za žiadnú cenu.
Všetko ide,len malé deti sa musia nosiť...
Obrázok užívateľa
dodo

Dal Ďakujem: 150 x
Dostal Ďakujem: 178 x

Poslaťod Pája » 03 Okt 2011, 21:36

Tož vitaj a ciť se tu dobře!
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Blog Lesní želvy

Facebook mi byl zablokován, takže FB stránka Lesní želvy už nebude aktualizována.
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka

Dal Ďakujem: 1033 x
Dostal Ďakujem: 1420 x

Poslaťod Kapo » 03 Okt 2011, 23:05

Dodo, vitaj.
A to ti tiahne už aj na šesdesiatku, ak som správne....oné. JA som si knjžku dvoch divochov poctivo ukradol len pred štvrťstoročím aj nejaké drobné, a odvtedy sa mi začal život tiež inak inak uberať.... :wink:
Stredný vek je vtedy, keď už chápeš, že nedokážeš zmeniť tento svet, no ešte ťa to trochu sere.
Som smrdutý trapér. Buskraft je pro holky.
Obrázok užívateľa
Kapo

Dal Ďakujem: 14 x
Dostal Ďakujem: 106 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Predstavte sa

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť