fotky z akcii

fotky z akcii

Poslaťod mohadive » 29 Aug 2013, 20:24

Kazdy si ukladame fotky z akcii na oblubene servre, dokonca ja fotky zo spolocnych akcii su roztrusene po celom svete. Co tak davat fotky z akcii na jeden server.

Celkom dobre vyzera server:
http://www.vivo.sk

Kto sa chce pridat, tak vytvoril som uzavretu skupinu:
Buschcraft-portal

Vstup do tejto skupiny je mozny tak ze mu zaslem pozvanku, je ale nutne sa na stranke http://www.vivo.sk zaregistovat.

Kto ma zaujem, podme na to.
:camp:
Nikdy nie je príliš neskoro na to, mať šťastné detstvo. Ale druhýkrát je to len na tebe, na nikom inom.
Obrázok užívateľa
mohadive
 
Príspevky: 213
Registrovaný: 26 Dec 2012, 21:12
Bydlisko: Spišská Nová Ves
Dal Ďakujem: 21 x
Dostal Ďakujem: 165 x

Re: fotky z akcii

Poslaťod root » 29 Aug 2013, 22:10

vivo nie je na fotky z akcií .. VIVO je fotoserver pre fotoamatérov a profíkov, ktorí pridávajú fotky ako prezentáciu svojho koníčka - fotenia a očakávajú vyjadrenie sa ku fotke , kritiku a hodnotenie!! .. teda neslúži ako úložisko fotiek .. Osobne som proti a neodporúčam.. Inak členom VIVA som dlhé roky 8)

Skôr sa čudujem že tu nebeží nejaká fotogaléria ( napríklad coppermine, ten zvláda aj videá a podobne .. ) ..
root
 
Príspevky: 382
Registrovaný: 15 Sep 2012, 00:49
Bydlisko: Dubnica nad Váhom
Dal Ďakujem: 176 x
Dostal Ďakujem: 491 x

Re: fotky z akcii

Poslaťod atti.hombre » 31 Aug 2013, 11:37

Apelujem na všetkých, ktorí vo svojich príspevkoch použili fotografie uložené na úložiskách , kde sa postupne staršie súbory premazávajú,aby si bud v príspevkoch nezobrazujúce sa fotografie odstránili,alebo tie snímky presunuli na nejaký server k tomu určený - ja používam picasa...a svoje príspevky aktualizovali z toho servera.
Ak majú mať príspevky nejakú hodnotu tak tu treba spraviť poriadok.Výhodu majú tí ,ktorí majú svoje blogy a fotky adresujú z neho.Viem,že je to pracné-sám som sa do toho pustil,ale je to veci prospešné.
Ďakujem
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x


Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron