Návrh

Návrh

Poslaťod divox » 14 Feb 2015, 22:49

Navrhujem,aby recenzie dávali len znalí,skúsení a čo už niečo v lese,v živote či inde preskákali..

Všetky ostatné blbosti aby sa mazali..zbytočne ludi zavádzajú a robí sa reklama nepotrebným veciam.
Obrázok užívateľa
divox
 
Príspevky: 297
Registrovaný: 02 Feb 2012, 16:26
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 507 x
Dostal Ďakujem: 544 x

Re: Návrh

Poslaťod Quizath » 15 Feb 2015, 19:33

Daj aj nejake priklady, nech si spravym nestranny nazor..
Quizath
 
Príspevky: 32
Registrovaný: 01 Okt 2011, 21:20
Bydlisko: Slovenská republika
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 21 x

Re: Návrh

Poslaťod fatal_error » 15 Feb 2015, 22:01

Myslim, ze vacsina ludi aj tak hlada recenzie na zahranicnych strankach, kde aj ked cudziemu jazyku clovek nerozumie, tak mu pomoze google translator aspon na hrubsi preklad. Navyse zahranicne recenzie su castokrat lepsie, pokial sa teda nejedna o vylucne Slovensky alebo Cesky vyrobok.

Ludia si samozrejme kupuju svoju vystroj priamoumerne k ich financnej situacii. Niekto si vystaci so sekerou za 10€, iny musi mat sekeru za 100€, a fajnsmejkri si daju urobit sekeru u kovaca aj za 200-300+€. Preco by teda nemohli vzniknut recenzie napr. sekier z roznych cenovych hladin od roznych ludi? Zda sa mi to totalne neobjektivne a nefer voci ostatnym, ktori by tiez chceli prispiet svojim nazorom. Inac tiez neviem ako by si zistil, kto je hodny pisania recenzie a kto nie :?: Status na fore nieje zaruka kvality.

Skor by tu na fore bodlo, ak by kazdy uzivatel/ka, ktory zalozi temu kde prida svoju recenziu, napisal po case nieco ako "vytriezvenie", to znamena, ze by po dajme tomu mesacnom - popripade viac mesacnom ! aktivnom ! pouzivani nastroja, oblecenia alebo topanok vypisal jeho plusy a minusy, popripade sa viac rozpisal o tom, co je na danom vyrobku fajn, alebo naopak, co mu na nom vadi. Sikovnejsi by pripojili aj video a tema by mala stanovene nejake minimum a limity, ktore musi obsahovat. To by sa dalo urobit aj pomocou nejakej sablony, ktoru by vytvorili napr. moderatori. Ak by to dotycny/a nenapisal oznacila by sa recenzia za neobjektivnu a vymazala by sa, alebo by rozhodli moderatori o jej dalsom osude. Ak by sa nasla duplicitna recenzia tak by sa posudilo ci sa zverejni alebo nie. No to su len take akoze napady... Vsimol som si, ze ti vadilo na vlakne o sekerach, ze tam niekto chvalil Fiskarsku X7. Nieco je aj na bladeforums http://www.bladeforums.com/forums/showthread.php/837501-REVIEW-The-new-Fiskars-X7-14-quot-Hatchet Skus urobit podobnu recenziu alebo iba napis preco je ta sekera tak zla, ze si ju nemame kupovat, pretoze z tvojej negativnej reakcie som to nepochopil...Osobne si myslim, ze tato sekera na zakladne veci staci.

:camp: :camp: :camp:
Per aspera ad astra...
Obrázok užívateľa
fatal_error
 
Príspevky: 381
Registrovaný: 22 Aug 2011, 10:50
Dal Ďakujem: 164 x
Dostal Ďakujem: 268 x

Re: Návrh

Poslaťod divox » 16 Feb 2015, 10:46

Error,dal si otázky aj si na ne odpovedal.Tak nejak podobne to vidím aj ja.
Obrázok užívateľa
divox
 
Príspevky: 297
Registrovaný: 02 Feb 2012, 16:26
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 507 x
Dostal Ďakujem: 544 x

Re: Návrh

Poslaťod fatal_error » 16 Feb 2015, 11:04

:D No tak hadam je vsetko OK. Ako tiez som za skvalitnenie recenzii. Urcite niesom proti tvojmu navrhu. Hlavne aby boli obsirnejsie napisane s poriadnu foto/video dokumentaciou. A nie len tak stroho povedat ze, "toto hento je super kupujte..."
Ja sam som tu obcas pridal taku suchsiu recenziu coz mi teraz po case tiez nevonia a najradsej by som tie svoje "recenzie" prepisal.

Mier bratia a sestry

:camp: :D

P.S.vela recenzii tu publikovanych je samozrejme dost kvalitna!
Per aspera ad astra...
Obrázok užívateľa
fatal_error
 
Príspevky: 381
Registrovaný: 22 Aug 2011, 10:50
Dal Ďakujem: 164 x
Dostal Ďakujem: 268 x

Re: Návrh

Poslaťod rkw » 17 Feb 2015, 12:55

[quote][/quote]Divox : a kdo urci kdo je je hodny toho aby napisal recenziu , myslim si ze ak niekdo da recenziu noza napr schrade tak zato nemusi mat 60 rokov a byt 40 rokov tramp v osade velky zub .
Podla mna cim viac recenzí sa napise , kvalitných recenzií , poznatkov s používania , postrehov , tak o to lepsie pre forum ... Ved su to informácie ktore sa čitateľom zídu ci uz pri vyberani správneho ano dajme tomu noza , alebo sekery ;-) , alebo GPS ...
život je ako bomboniera nikdy nevieš co ochutnáš
Forest Gump
Obrázok užívateľa
rkw
 
Príspevky: 471
Registrovaný: 17 Feb 2012, 17:10
Bydlisko: Nesvady
Dal Ďakujem: 386 x
Dostal Ďakujem: 238 x

Re: Návrh

Poslaťod divox » 17 Feb 2015, 14:28

Všetko podstatné čo obsahuje tento návrh už popísal vyššie pán kolega Error,stačí si to len prečítať,pouvažovať..
Nik Ti predsa nebráni napísať recenziu na čokoľvek,no nie typu: ja to mám(pár dni),je to fajne,berte to...myslíš že je to kvalitná recenzia?

Ak máš ešte niečo,daj mi to do SS,toto tu je návrh.
Obrázok užívateľa
divox
 
Príspevky: 297
Registrovaný: 02 Feb 2012, 16:26
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 507 x
Dostal Ďakujem: 544 x

Re: Návrh

Poslaťod ROSOMAK » 17 Feb 2015, 15:01

Ahojte bratia.
Myslím si že o tom čo je dobrá alebo zlá, či nedostatočná recenzia rozhodnú v konečnom dôsledku užívatelia fóra.
fatal_error s tým "vytriezvením" to je výborný nápad - NÁVRH. Pisatelia recenziií by si to mali vziať k srdcu. Určite by sa tým zvýšila kvalita a objektívnosť takéhoto príspevku.
Obrázok užívateľa
ROSOMAK
 
Príspevky: 95
Registrovaný: 07 Feb 2013, 15:21
Bydlisko: horehronie
Dal Ďakujem: 124 x
Dostal Ďakujem: 216 x

Re: Návrh

Poslaťod jasommato » 17 Feb 2015, 19:50

racej nech sa spravi pravidlo ze recenziu moze spravit clovek az po istej dobe pouzivania predmetu predsalen ked uz sme pri sekerach experimentalne rozstiepit polienko a pisat recenziu je somarina ale tak po 3-6 mesiacoch uz sa ukazu aj drobneaj velke nedostatky

a este take ze musi bit napisane stylisticky aj gramaticky korektne (cim sa zbavujem pisania akychkolvek recenziji)

inak dufam ze nikto nepochopil ze podla mna je fiskarska zla :D ona je to dobra sekera aj sa snou da vela roboty porobit poznam vela ludi coju maju roky a bez problemou len mne sa nepaci proste je hnusna pohlad na nu ma v ociach reze viac niez zablesky od elektrody
Obrázok užívateľa
jasommato
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 07 Máj 2012, 14:33
Bydlisko: Orava a prilahle kopce potoky a rybniky
Dal Ďakujem: 334 x
Dostal Ďakujem: 483 x

Re: Návrh

Poslaťod rkw » 17 Feb 2015, 23:15

Suhlasim mato :-)
život je ako bomboniera nikdy nevieš co ochutnáš
Forest Gump
Obrázok užívateľa
rkw
 
Príspevky: 471
Registrovaný: 17 Feb 2012, 17:10
Bydlisko: Nesvady
Dal Ďakujem: 386 x
Dostal Ďakujem: 238 x

Re: Návrh

Poslaťod jasommato » 17 Feb 2015, 23:17

s tym ze fiskarska je velmi skareda??
:lol: :lol: :lol: :lol:
Obrázok užívateľa
jasommato
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 07 Máj 2012, 14:33
Bydlisko: Orava a prilahle kopce potoky a rybniky
Dal Ďakujem: 334 x
Dostal Ďakujem: 483 x

Re: Návrh

Poslaťod rkw » 17 Feb 2015, 23:31

Poznáš mna :D
život je ako bomboniera nikdy nevieš co ochutnáš
Forest Gump
Obrázok užívateľa
rkw
 
Príspevky: 471
Registrovaný: 17 Feb 2012, 17:10
Bydlisko: Nesvady
Dal Ďakujem: 386 x
Dostal Ďakujem: 238 x


Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť