Nápady na vylepšenie?

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod oneho » 30 Máj 2011, 21:08

no táto funkcia je tu v podstate kvôli spamom aby užívatelia nemohli dať po sebe napr. 5 príspevkov. Zbytočne sa tým predlžuje fórum a v malej miere zaťažuje aj server (v dôsledku čoho by mohli byť neskôr pri veľkom obsahu, výpadky servera, ak by to tento nezvládal, prípadne spomalenie, no to by muselo byť extrémne rozsiahle a denne navštevované).

Táto funkcia sa pokiaľ viem dá nastaviť časovo. Napr. že ak napíšeš 2 príspevok dajme tomu do 1 hod. tak sa zlúči s predchádzajúcim, ak po 1 hod. tak už bude samostatný. Na toto sa však musí pozrieť už adno. ja mu sem len inštalujem nové moduly on si ich už spravuje.
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod me2dik » 30 Máj 2011, 22:33

no toto stym hodinovym odstupom by bolo fajn tomu celkom rozumiem, ale 3 dni ? :D
Obrázok užívateľa
me2dik
 
Príspevky: 129
Registrovaný: 25 Feb 2011, 22:23
Bydlisko: Prešov
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod matus » 05 Júl 2011, 21:23

kedze mi rafael povedal ze mam dat toto do napadov a je starsi takze ho musim posluchat :D no ale k veci . nemohli by sme urobit nieco ako cesky kolegovia nechcem aby to vyzeralo ze sa opicime ale vyzera to byt dobre :yees: no upravim to zabudol som http://forum.bushcraft.cz/chcete-web-na ... -t160.html
Naposledy upravil matus dňa 05 Júl 2011, 21:27, celkovo upravené 1
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod SKW » 05 Júl 2011, 21:41

Matus akosi zabúdaš, že oni držia doménu bushcraft.sk, ktorú v podstate nevyužívajú, len ju majú zakúpenú. Tú doménu sme kedysi chceli práve pre toto fórum aby v názve nemuselo byť "-Portal" a je s tým akosi problém, pretože oni ju zrejme neplánujú predať (aspoň nie za lacný peniaz). Je to z ich strany trochu nefér.

Ja osobne nepovažujem za potrebné aby sme robili to čo oni, ak mám povedať svoj názor, tak ten ich redakčný tým ako to nazývajú a niektoré videorecenzie mi prídu občas trošku trápne, nemôžem si pomôcť. Nevidím dôvod prečo by sme ich mali napodobňovať v akejkoľvek oblasti.
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod matus » 05 Júl 2011, 21:43

aha to som nevedel ze ho maju a chceli sme ho my no som zas o trochu mudrejsi clovek sa stale uci :D
http://www.zalesactvo.wordpress.com
Príroda nikdy nezradi srdce ktoré ju miluje
Obrázok
Obrázok užívateľa
matus
 
Príspevky: 358
Registrovaný: 21 Nov 2010, 10:54
Bydlisko: hlohovec
Dal Ďakujem: 203 x
Dostal Ďakujem: 53 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod me2dik » 05 Júl 2011, 22:03

Hosi su lachvati? Cely ten ich web mi pride trosku out, vid priklad http://bushcraft.cz/video/video-reporta ... o-recenze/ (tejto recenzii som nepochopil vobec), timto vyjadrujem len svoj nazor, aby tu nedoslo k nejakym citovym prejavom
Obrázok užívateľa
me2dik
 
Príspevky: 129
Registrovaný: 25 Feb 2011, 22:23
Bydlisko: Prešov
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod Joda » 05 Júl 2011, 22:26

to že lidi z bushcraft.cz drží SK doménu je pro mě nová informace.. díky že si to napsal... jejich práci nijak hodnotit nehodlám.. názor si každý urobí sám. Jako čech dávám prednost komunite zde na foru a na jejich webu ani foru mě zatím nic extra neuchvátilo abych byl pravidelným návštěvníkem. Nabídka jejich subdomén mi pripadá spíš jako reklama aby nabalili nějakou komunitu lidí okolo jejich webu. Osobně si od nich žádnou doménu brát nebudu - už jen z principu.

EDIT: na jejich forum jsem napsal možná uchváceně příspěvek za který sem se jim tam později omluvil... doufám že sem moc nerozkalil vodu. Nechci nějak narušovat poklidný chod těchto komunit :) omlouvám se i adminům zde... není to moje věc a nebudu do toho už nijak šťourat.
Obrázok užívateľa
Joda
 
Príspevky: 92
Registrovaný: 18 Apr 2011, 18:58
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 45 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod oneho » 06 Júl 2011, 18:06

To s tou subdoménou nieje až tak jednoduché. Treba mať na do už lepší hosting a hlavne to nikto nebude už robiť zadarmo. Aj na ich stránke ide len o to prilákať ľudí. Ak tú službu budú mať zadarmo, tak len do určitej doby. Potom budú na tom chcieť zarábať. A myslím že aj keď je veľa ľudí ktorý sa bushcraftom zaoberajú, je len veľmi malé množstvo ktorý chcú aj vlastnú stránku o bushcrafte, tak v tom čo ponúkajú nevidím žiadny zmysel.

Čo sa týka portálu, už dávnejšie som navrhoval adnovi aby sa spravil portál zo všetkým (recenzie, návody a pod. + fórum), možno k tomu raz príde, celkom sa mu ten nápad páčil. No tiež je okolo toho veľa práce. Musia byť ľudia, ktorý tam pravidelne budú prispievať s článkami, testovať rôzne produkty a potom písať recenzie a pod.
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod me2dik » 06 Júl 2011, 18:43

myslim ze niesom sam ktory by to privital, web kde ma clovek vsakovake knowhow a recenzie pokope, myslim ze ludi co by sa do toho opreli tu je dost (vratane mna), len sa treba volajako rozhybat
Obrázok užívateľa
me2dik
 
Príspevky: 129
Registrovaný: 25 Feb 2011, 22:23
Bydlisko: Prešov
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod juraj1974 » 08 Júl 2011, 10:01

Stava sa mi uz niekolky krat ze ked napisem nieco po urcitom case a moj prispevok je posledny tak mi to jednoducho ku nemu pripoji ako edit. PRECO TO JE TAK???
Priklad: [urlhttp://www.bushcraft-portal.sk/forum/viewtopic.php?f=29&t=238&start=105][/url]
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod macmatej » 08 Júl 2011, 10:36

Admin by to mal nastavit na par hodin, aby tu ludia netapetovali, ked viac krat odosielaju prispevok. Ale ja som doplnil nieco po tyzdni a tiez mi ti len pripojilo ako edit. No a taketo pripojenie sa potom neukaze ako novy prispevok a nikto si to uz neprecita.
Obrázok užívateľa
macmatej
 
Príspevky: 764
Registrovaný: 02 Apr 2011, 22:00
Bydlisko: Trnava
Dal Ďakujem: 412 x
Dostal Ďakujem: 673 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod juraj1974 » 08 Júl 2011, 10:40

Presne o to mi ide. Po urcitom case nieco napisem a pripne mi to. Vobec to tym padom neukazuje ako nieco nove a nie je to v novych prispevkoch.
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod atti.hombre » 08 Júl 2011, 13:50

:D ja som už toto reklamoval...mne nevadí že to editne,ale malo ba sa to zvýrazniť ako nový príspevok....nik mi neodpovedal! :mrgreen:
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod Adno » 08 Júl 2011, 19:04

atti.hombre píše::D ja som už toto reklamoval...mne nevadí že to editne,ale malo ba sa to zvýrazniť ako nový príspevok....nik mi neodpovedal! :mrgreen:

Skúšal som to aj s Oneho pomocou, ale ten doinštalovaný modul (auto editácia príspevkov) sa nedá nastavovať v admin panely, resp. neprišli sme na to :evil: .
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod atti.hombre » 08 Júl 2011, 21:10

:wink: ok...snaha sa cení!
Obrázok užívateľa
atti.hombre
Moderátor
 
Príspevky: 1986
Registrovaný: 14 Jún 2010, 20:50
Bydlisko: Zvolen
Dal Ďakujem: 1858 x
Dostal Ďakujem: 2230 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 2 hostia


cron