Nápady na vylepšenie?

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod kowo » 25 Mar 2012, 10:05

mne by sa pacilo, keby sa dalo reagovat na prispevky. napriklad paci sa mi a nepaci sa mi , alebo palec hore a palec dole. clovek vie kolkym ludom sa tvoj prispevok pacil a kolkym nie. sorry ak to tu uz niekto spomenul. dakujem
Prílohy
Palecnahoru.jpg
palec_dolu.jpg
kowo
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 14 Júl 2011, 14:51
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod pawuk » 25 Mar 2012, 11:45

asi by sa to zvrhlo na vy.ebaný facebook ;)
načo sa po niekom opičiť?
...človek je jediné zviera, ktoré je cítiť dymom...
Môj youtube kanál
e-shop
Obrázok užívateľa
pawuk
 
Príspevky: 134
Registrovaný: 19 Aug 2010, 12:48
Bydlisko: Banská Bystrica
Dal Ďakujem: 57 x
Dostal Ďakujem: 50 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod Rafael Ingvis » 25 Mar 2012, 11:51

2: pawuk =D>
2: kowo je tu možnosť hodnotiť užívateľa ktorá úplne postačuje
.
"Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané."

:-k
Obrázok užívateľa
Rafael Ingvis
 
Príspevky: 322
Registrovaný: 02 Feb 2011, 09:50
Bydlisko: Praha
Dal Ďakujem: 112 x
Dostal Ďakujem: 287 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod kowo » 25 Mar 2012, 12:02

cakal som podobne ohlasy, ale hodnotit uzivaatela sposobom akym je to tu . je podla mna nepohodlne, zdlhave a nepresne."nemozes reagovat na konkretny prispevok" ale na uzivatela ako takeho....ale budis. to ze to ma fejsbruk este neznamena, ze to nemozeme mat aj my. ked je to dobre preco to neposunut aj inde. ked to ma uspech na fejsbruku malo by to aj tu. ide mi len o skvalitnenie tohto fora, ktore som si velmi oblubil. s panobohom aj s batohom :camp:
Naposledy upravil kowo dňa 25 Mar 2012, 12:16, celkovo upravené 1
kowo
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 14 Júl 2011, 14:51
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod Rafael Ingvis » 25 Mar 2012, 12:14

Nepohodlné a zdĺhavé? To preto že treba napísať čo sa ti vlastne páči? Ak to chceš na xsichtbúku je tu tlačidlo zdieľania na ňom... lajkuj si koľko chceš. A nik ťa nepochováva. Ty si podal návrh, ja s pawúkom sme sa vyjadrili. To máš dvoch užívateľov zo 600.
Ďalej Ti doporučujem použiť mchat.php#mChat
"Pokrok je jako stádo sviní v humně. Z takého stáda, to sa mosí uznat, je užitek. Je uzený špek, je ovar, je prejt, sú klobásky, sú nožky v rosolu. Tož sa nesmí ohrnovat nos, že je všecko posrané."

:-k
Obrázok užívateľa
Rafael Ingvis
 
Príspevky: 322
Registrovaný: 02 Feb 2011, 09:50
Bydlisko: Praha
Dal Ďakujem: 112 x
Dostal Ďakujem: 287 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod Chameleon_sk » 25 Mar 2012, 13:56

oneho píše:
Chameleon_sk píše:To s tym logom dobry napad :-)

Obrázok



Celkom dobrí návrh. Musím ťa však upozorniť že ľudia ktorý sem na fórum chodia majú zrejme rozdielne rozlíšenie monitora. V takomto prípade sa obrázok orezáva. To znamená že ak niekto bude mať celý pekný obrázok, iný môžu mať napr. z tej kuksi len kúsok.
V tomto template fóra sa to nedá nastaviť pretože je vyrobené aby bolo 100% monitora. Už zo začiatku tohto fóra som adnovi navrhoval aby sa zmenila téma na centrálnu s pevne definovanou šírkou.

Teraz je však už v tejto téme toľko doinštalovaných modulov, že by to bol problém zmeniť.

P.S. Všimol som si že logo máš trocha deformované. Ak potrebuješ daj vedieť a pošlem ti ho vo vectoroch...


Dakujem za pripomienky ohladom rozlisenia. Konstruktivna kritika sa u mna vzdy prijima s usmevom. Aby sa kritika neminula ucinkom, treba aj nejake nasledne kroky. Mna napada jedno jedine riesenie. V pripade ze orez je z iba jednej strany (napr.pravej) tak by som ponechal viac volneho miesta obrazok kde je kuksa posunul viac dolava. Tym padom sa vytvori prazdne miesto ktore sa oreze. V dnesnej dobe su monitory s rozlisenim 1024x768. To by som pouzil ako vychodzi stav.
V pripade ze sa orez robi z obidvoch stran sucasne tak obrazok nastavim viac vycentrovane a "hluche" miesta pridam z obidvoch stran.
Ci? :-)
No matter challenge, never back down
http://chameleonsk.wordpress.com
Obrázok užívateľa
Chameleon_sk
 
Príspevky: 273
Registrovaný: 19 Apr 2011, 23:27
Bydlisko: Dunajská Streda (weekend Beluša)
Dal Ďakujem: 313 x
Dostal Ďakujem: 467 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod sally » 25 Mar 2012, 20:59

Len tak ďalej - veľmi sa mi to páči :yees: :camp: Posielam hitíka! To s tým hluchým miestom na prípadné orezanie je veľmi dobrý nápad. Len taká poznámka na okraj - na pravom konci banneru je formulárové pole vyhľadávania - a to je biele. Takže je celkom vhodné, aby pravý bok bannera mal tmavšie farby, aby to bolo kontrastné. Čo vy na to?
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod buffalo » 05 Apr 2012, 18:30

neviem ci to uz bolo navrhovane,alebo nie....ak ano kludne to vymazte.Mna by potesilo automaticke upravovanie velkosti fotiek.
Obrázok užívateľa
buffalo
 
Príspevky: 35
Registrovaný: 20 Dec 2011, 11:42
Bydlisko: TRNAVA
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 3 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod oneho » 11 Apr 2012, 19:17

Tak už sa mi podarilo rozbehnúť požadovaný THANKS mod. Pribudla Vám ikonka vedľa tlačidla citovať. S ňou môžte užívateľovi poďakovať za dobrý príspevok. Plus pribudli rôzne štatistiky a pod.
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod SKW » 11 Apr 2012, 20:28

Ešte poprosíme o strpenie, pretože dolaďujeme pár vecí ohľadom tohto módu... ak všetko pôjde ako má, bude zmenená ikona z "palec hore" na Obrázok , alebo inú, vypnú sa aj hviezdičky/rating, štatistika času a dátumu poďakovania aby to pod príspevkom bolo prehľadné a ďalšie...

Vďaka za pochopenie!
“In the school of the woods, there is no graduation day.” - HORACE KEPHART, Camping and Woodcraft, 1917

SKW Bushcraft blog
Youtube kanál
Obrázok užívateľa
SKW
Moderátor
 
Príspevky: 928
Registrovaný: 05 Aug 2010, 22:36
Bydlisko: Poltár
Dal Ďakujem: 636 x
Dostal Ďakujem: 1530 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod kowo » 15 Apr 2012, 09:16

takze to nakoniec nebol az taky blby napad... velmi pekne ste to zrealizovali s tym "dakujem" takze este raz DAKUJEM :-) hore zdar
kowo
 
Príspevky: 78
Registrovaný: 14 Júl 2011, 14:51
Dal Ďakujem: 2 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod oneho » 01 Máj 2012, 20:47

Na žiadosť SKW som vymenil ikonku palec hore. Tak snáď Vám to FB už nebude pripomínať aj keď to až tak nechápem prečo to bolo také dôležité. Veď väčšina z Vás tam je...
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod lynx » 17 Sep 2012, 18:41

Čo tak zriadiť nejaký "zálesácky kalendár" ? Niečo ako tu: (spodná časť fóra) http://wildlifefotoforum.cz/index.php ... A vypisovali by sa do toho trebárs akcie, sezóna miazgy, obdobia na zber bylín, atď...
Storaz meraj a raz rež...
Obrázok užívateľa
lynx
 
Príspevky: 334
Registrovaný: 12 Feb 2011, 21:24
Bydlisko: Košice
Dal Ďakujem: 100 x
Dostal Ďakujem: 15 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod sally » 18 Sep 2012, 11:50

lynx - to je super nápad! :yees: Skús trocha rozviesť, ako by si si to tu na fóre predstavoval - umiestnenie, konkrétny obsah...?
Mami, až vyrastiem, budem bushcrafter. Synček, oboje sa nedá. Obrázok

Môj eshop: www.doprirody.sk.
Obrázok užívateľa
sally
Moderátor vo výslužbe
 
Príspevky: 1333
Registrovaný: 12 Jún 2010, 17:44
Bydlisko: Nad kameňolomom, Bratislava
Dal Ďakujem: 171 x
Dostal Ďakujem: 345 x

Re: Nápady na vylepšenie?

Poslaťod Pája » 18 Sep 2012, 19:44

podobný nápad jsem měla aj já před nějakým časem, ale asi to vyšumnělo. Pokud lynxe dobře chápu, myslel to asi podobně, jako já tehdy.

dohledat se to dá tu:

Kód: Vybrať všetko
http://www.bushcraft-portal.sk/forum/viewtopic.php?f=4&t=19&p=6283&hilit=kalend%C3%A1rium#p6283
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

PredchádzajúciĎalší

Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť