Desiate výročie založenia bushcraft-portalu

Desiate výročie založenia bushcraft-portalu

Poslaťod Majo » 04 Jún 2020, 16:58

Najstaršie príspevky na portáli sú z júna 2010, čo znamená, že bushcraft-portal je tu už desať rokov. Za ten čas prešiel vývojom od počiatočného nadšenia, keď prudko narastal počet registrovaných členov, pribúdali témy a poriadali sa portálové akcie až do dnešného stavu, keď žije svojim pomalým ustáleným životom.

Niektorí zakladajúci členovia sa tu ešte občas objavujú, mnohí ďalší sa zaregistrovali aby mohli čerpať z nahromadených informácií a hŕstka skalných sa tu stretáva pravidelne.

Poprajme teda portálu aby tu vydržal čo najdlhšie a stále bol miestom, kde sa stretávajú ľudia so záujmom o prírodu a život v nej.
Povraz sa nedá tlačiť, len ťahať.
Obrázok užívateľa
Majo
Moderátor
 
Príspevky: 141
Registrovaný: 07 Jún 2013, 09:41
Bydlisko: Zilina
Dal Ďakujem: 593 x
Dostal Ďakujem: 239 x

Re: Desiate výročie založenia bushcraft-portalu

Poslaťod minčík » 07 Jún 2020, 00:22

Gratulujem k výročiu a ďakujem že existuje a stále tu je pre nás :)

Odoslané z SM-G985F pomocou Tapatalku
Obrázok užívateľa
minčík
 
Príspevky: 46
Registrovaný: 26 Feb 2020, 00:07
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 5 x
Dostal Ďakujem: 24 x

Re: Desiate výročie založenia bushcraft-portalu

Poslaťod juraj1974 » 08 Jún 2020, 07:18

Ako len ten cas leti.. Este stastie ze nestarneme... :wink: Ale ine som chcel.. Pre tymi 10-timi rokmi sa priznam že som o niečom takom ako je bushcraft ani len netusil.. Ja som si myslel ze sa len chodim tulat po nasich lesoch a ono to bol ten... ,,Buškraft,,.. :D
Spoznal som tu veeela ludi s ktorymi sme sa bud stretli pod stromami na zivo alebo tu na portali cez virtualnu reaitu sme prehodili par slov vo vetach. Ako to raz nazval jeden este asi stale clen ktoreho by som nerad menoval aby sa Donald neurazil a to: Stary spiaci brlloch plny sentimentu.. :lol:
On v podstate mal aj pravdu..Ano. Vela ludi sa stiahlo z pozicie prispievatelov do pozicie pozorovatelov a obcasnych konentatorov. Vela ludí aj zabudlo ze existujeme.. Verím ze to tiež ma svoj dôvod a je to len preto lebo uz vsetko vedia a uz nie su schopny dalej nasavat informacie ktorých nikdy nie je dost :wink:
Mne osobne toto forum dalo velmi vela ci uz po vedomostnej stranke alebo po stranke vytvorenia novych priatelstiev ktore vo väčšine trvaju do dnes.
Dakujem vsetkym co maju co docinenia s fungovanim tejto komunity za ich odhodlanie pokracovat. Verim ze sa bude este moznost stretavat sa aj v realnom zivote a to ci pod stromami alebo niekde inde kde si vieme podať ruky a pokect.. :camp:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1456 x

Re: Desiate výročie založenia bushcraft-portalu

Poslaťod bobek » 10 Jún 2020, 19:54

Přátelé, kamarádi.... Děkuji že jste.
Na samotě je nejhorší vydržet sám se sebou...
Obrázok užívateľa
bobek
 
Príspevky: 263
Registrovaný: 02 Okt 2013, 18:41
Bydlisko: Velké Hoštice, okres Opava
Dal Ďakujem: 627 x
Dostal Ďakujem: 536 x


Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


cron