Prechod na vbulletin

Bol by si ochotný prispieť na vbulletin?

Hlasovanie končí za 17 Feb 2011, 22:44

Ano
8
36%
Nie
14
64%
 
Celkom hlasov : 22

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod Adno » 08 Mar 2011, 22:22

Tak teda presvedčili ste ma, nechávam to na PHPBB 3 :wink: . Ďakujem za každý názor.

oneho píše:BHBPP3 fórum je asi najrozšírenejšie. Všetky fóra na ktoré chodím sú v tom robené a to je dobre, už poznám ako čo funguje. Čo sa týka tých doplnkov, nieje to problém ani sem dať (mám s tým malé skúsenosti)
A ak by ste chceli trocha zlepšiť portál o rôzne články a pod. riešil by som to redakčným systémom Joomla, ktoré by bolo prepojené s PHPBB.

Asi by som portál rozširoval týmto smerom...


Nad niečim na spôsob Joomly som uvažoval, no je s tým problém. Ani nie tak technický ako obsahový. Možno to časom spravíme (potom sa ti ozvem Oneho :) ), ale zatiaľ si nemyslím, že by tu bolo dosť ľudí, aby sa pravidelne písali nejaké zmysluplné články (napríklad recenzie). Je to ťažké, pokiaľ to nerobí nejaká platená redakcia, ktorú motivuje vidina zisku :P . Možno zmýšľam príliš pesimisticky, no akosi si neviem predstaviť, že by niekto len tak vo voľnom čase písal jeden článok za druhým a to všetko zadarmo... Samozrejme nemám patent na rozum, možno sa mýlim :)
Obrázok užívateľa
Adno
Vedúci :)
 
Príspevky: 398
Registrovaný: 26 Mar 2006, 20:07
Bydlisko: Okres KK
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 31 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod oneho » 10 Mar 2011, 16:57

Adno píše:Tak teda presvedčili ste ma, nechávam to na PHPBB 3 :wink: . Ďakujem za každý názor.

oneho píše:BHBPP3 fórum je asi najrozšírenejšie. Všetky fóra na ktoré chodím sú v tom robené a to je dobre, už poznám ako čo funguje. Čo sa týka tých doplnkov, nieje to problém ani sem dať (mám s tým malé skúsenosti)
A ak by ste chceli trocha zlepšiť portál o rôzne články a pod. riešil by som to redakčným systémom Joomla, ktoré by bolo prepojené s PHPBB.

Asi by som portál rozširoval týmto smerom...


Nad niečim na spôsob Joomly som uvažoval, no je s tým problém. Ani nie tak technický ako obsahový. Možno to časom spravíme (potom sa ti ozvem Oneho :) ), ale zatiaľ si nemyslím, že by tu bolo dosť ľudí, aby sa pravidelne písali nejaké zmysluplné články (napríklad recenzie). Je to ťažké, pokiaľ to nerobí nejaká platená redakcia, ktorú motivuje vidina zisku :P . Možno zmýšľam príliš pesimisticky, no akosi si neviem predstaviť, že by niekto len tak vo voľnom čase písal jeden článok za druhým a to všetko zadarmo... Samozrejme nemám patent na rozum, možno sa mýlim :)


No ja by som to zase s tými článkami zase až tak zle nevidel. Ja som sa raz snažil rozbehnúť fórum pre cykloturistov. Všetko super fungovalo, mal som vlastnú doménu, no nikto tam nechodil a ak tam aj niekto prišiel nič nenapísal, pretože tam nebol obsah. Robil som tomu aj reklamu no nič, po roku som to zrušil. Tu už ľudia sú, chodia a je tu aj kopec užitočných informácií. Na začiatok by som spravil sekciu "Urob si sám" Sú tu nejaké dobré články (napr. od SKW). Nehovorím že musí pribudnúť 10článkov denne. No určite čím viac tu článkov bude, tým viac ľudí (z google a pod.) sem bude chodiť a tým viac článkov bude pribúdať.

A viem aj o dobrom template ktorý by sa hodil :D http://www.yootheme.com/demo/themes/joomla/2009/explorer/index.php
Nežijem preto aby som robil, ale robím preto aby som žil...
Obrázok užívateľa
oneho
 
Príspevky: 392
Registrovaný: 02 Mar 2011, 19:55
Bydlisko: Bratislava
Dal Ďakujem: 81 x
Dostal Ďakujem: 143 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod juraj1974 » 11 Mar 2011, 14:19

Za mna len asi tolko: Nemam problen prispiet ak by bolo nieco treba. Nerozumel som sice polovici tych nazvov ci skratiek co ste pouzili :roll: ale mozem konstatovat ze samotna forma fora mi celkom vyhovuje. Tiez suhlasim s napadom nejak oddelit nove prispevky zo vsetkych tem a nie len tie ktore sledujem a ktore mi chodia na mail ked niekto nieco napise. Umna dobry... :yees:
Uvidieť prvý je základným predpokladom toho ako nebyť videný.


http://alchymisti.blogspot.sk/?m=0
Obrázok užívateľa
juraj1974
 
Príspevky: 1715
Registrovaný: 04 Feb 2011, 13:35
Bydlisko: Kalna nad Hronom
Dal Ďakujem: 1280 x
Dostal Ďakujem: 1455 x

Re: Prechod na vbulletin

Poslaťod Dufi » 25 Mar 2013, 21:41

Pozeram, ze som nacrtol temu, ktora sa tu v podstate svojim sposobom uz riesila. Tiez by som sa priklonil k rozcleneniu obsahu na clanky a forum. Co sa tyka Joomla!, kludne by som vedel pichnut. Aj s vyrobou templejtu, pripadne by som podaroval akukolvek z profi sablon ktore mam zakupene. Co sa tyka obsahu, vedel by som taktiez obcasne prispiet.. Takze ak to bude aktualne, staci napisat :) ...na druhu stranu mince, phpbb ma svoje muchy, ale preklopenie obsahu do ineho systemu by som osobne teda riesit nechcel :P
Keď ráno vstaneš, poďakuj za svetlo, za svoj život a silu, poďakuj za jedlo a za radosť zo života. Ak nevidíš dôvod, prečo by si mal ďakovať, dávaj vinu sám sebe.
Tekumseh
Obrázok užívateľa
Dufi
 
Príspevky: 270
Registrovaný: 07 Jan 2013, 12:22
Bydlisko: Orava
Dal Ďakujem: 210 x
Dostal Ďakujem: 105 x

Predchádzajúci

Späť na Všeobecné informácie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť