Ako správne vybrať nož

Témy o nožoch

Re: Ako správne vybrať nož

Poslaťod rkw » 11 Dec 2014, 13:38

Ahok , ako pise arobo GK , alebo HVK to je podstate jedno :-) lacne spolahlive noze , alebo co tak toto : http://www.svetnozov.sk/svetnozov-sk/es ... v-376-ND-6 kasika a stryko si zaspomina na casy mladí :camp:
život je ako bomboniera nikdy nevieš co ochutnáš
Forest Gump
Obrázok užívateľa
rkw
 
Príspevky: 471
Registrovaný: 17 Feb 2012, 17:10
Bydlisko: Nesvady
Dal Ďakujem: 386 x
Dostal Ďakujem: 238 x

Re: Ako správne vybrať nož

Poslaťod keres » 12 Dec 2014, 20:15

rkw píše:Ahok , ako pise arobo GK , alebo HVK to je podstate jedno :-) lacne spolahlive noze , alebo co tak toto : http://www.svetnozov.sk/svetnozov-sk/es ... v-376-ND-6 kasika a stryko si zaspomina na casy mladí :camp:

Mikov už nerobi kvalytne nože ako za sociku, su tenšie krehke a hlavne oceľ je blato. Ja by som zvolil OPINEL 10 INOX, Tento nožik poteši azda každeho :D
Obrázok užívateľa
keres
 
Príspevky: 359
Registrovaný: 17 Feb 2012, 21:39
Bydlisko: Vranov nad Topľov
Dal Ďakujem: 773 x
Dostal Ďakujem: 830 x

Re: Ako správne vybrať nož

Poslaťod traktorista » 13 Dec 2014, 19:18

Mam mikov aj starý aj nový a je pravda ze tie staršie sú na tom lepšie ale ani tie nové zas niesu až také zlé... Predávajú sa aj horšie nože a za oveľa vyššiu cenu...
traktorista
 
Príspevky: 2
Registrovaný: 08 Sep 2014, 21:35
Bydlisko: Poprad
Dal Ďakujem: 1 x
Dostal Ďakujem: 0 x

Re: Ako správne vybrať nož

Poslaťod kacenak » 15 Dec 2014, 14:14

ďakujem veľmi pekne za rady, ale najlepším tipom bude asi opinel, je to jeden krásny jednoduchý, lacný nožík a síce s ním nebude možné rúbať stromy, zo salámy odkrojí vynikajúco :) (a jeden si už konečne asi zaobstarám aj ja )
Obrázok užívateľa
kacenak
 
Príspevky: 86
Registrovaný: 20 Apr 2011, 22:26
Bydlisko: Honce - Dedinka v okolí Rožnavy
Dal Ďakujem: 0 x
Dostal Ďakujem: 2 x

Predchádzajúci

Späť na Nože

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 12 hostia