Rukavice

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Rukavice

Poslaťod Pája » 01 Jan 2015, 17:45

Nataniel: Zaujimalo by ma ake rukavice nosi ?


Založeno na přání... proč ne? ;-)

Začnu tedy od sebe - na podzim a do mírných mrazů nosím prstové kožené rukavice s velmi jemnou, téměř neznatelnou flísovou podšívkou.Jinak za chladných dní semtam nosím i tenké kožené bezprstové rukavice, abych měla cit. Jakmile udeří pořádná zima, vytáhnu vlněné palčáky ze shetlandských ovcí, v těch vydržím už všechno, jsou extrémně teplé a tak hustě pletené, že téměř neprofukují. Myslím, že ani promáčet se mi je zatím nepovedlo. Od té doby, co je mám, už jsem ani nevytáhla lyžařské vatované rukavice.
Kráčím, tedy jsem.
Fail again, fail better. (S. Beckett)

Galerie výrobků na knife.cz
Instagram
Obrázok užívateľa
Pája
Amazonka
 
Príspevky: 1299
Registrovaný: 05 Júl 2010, 20:13
Bydlisko: Morava
Dal Ďakujem: 1221 x
Dostal Ďakujem: 1710 x

Re: Rukavice

Poslaťod jasommato » 01 Jan 2015, 17:57

napis nieco viac o tych vlnenych palcakoch toma zaujma
ja vecinou nenosim nic ale ked uz zacina bit zima na prsty tak mam tie tenke vojenske rukavicky tie su celkom fajn len keby nemali palec o polmetra dlchsi akomoj palec :evil: jedny somsispravil a bezprste koli citu ale tie potvori sa zacali parat a ked som to obsil uz sa nedali ani nosit :oops:
ked moc mrzne mam flisove thinsulate rukavice boli lacne asi 10 evri ale mam ich uz asi 6ci 7 rokou a sice trva chvilku kymsa zareju ale potom si uz moze mrznut kolko chce
ked hrozi ze sa namocim teda v zime na ribach mam neoprenove rukavice zatial take skorej jesenne a v zime nestacia musim lepsie zohnat
Obrázok užívateľa
jasommato
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 07 Máj 2012, 14:33
Bydlisko: Orava a prilahle kopce potoky a rybniky
Dal Ďakujem: 334 x
Dostal Ďakujem: 483 x

Re: Rukavice

Poslaťod Nataniel » 01 Jan 2015, 18:22

Ja mam na tabory vyrobene z deky palciaky pod ktore davam pletene vlnene bezprstove ( vypadaju ako ostrihnute ponozky :D ). Tie dekove nie su moc teple a tak sa chystam spravit kozusinove palciaky.

No ale potreboval by som aj nejake vlnene prstove a najlepsie zelene :) Budem rad ked Paja napise nieco o tych jej shetlandskych rukaviciach.
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x


Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 6 hostia


cron