Goretexové armádne bundy, nohavice a komplety

Tričká, nohavice, vetrovky, čiapky...

Goretexové armádne bundy, nohavice a komplety

Poslaťod Nataniel » 17 Sep 2016, 19:38

Rozpadla sa mi moja civilná goretexová bunda, ktorú som si kúpil keď som bol slobodný a bohatý :-). No a teraz už teda mám z rozpočtu maximálne 100 €, čím lacnejšie a kvalitné tým lepšie, na kúpu takejto bundy a preto som sa rozhodol siahnuť pre nejaký goretex nejakej armády. Viem, že možnosti je spústa a viem, že aj na internete je veľa recenzíi, ale nechce sa mi veľa pátrať a preto sa obracia na tých na fóre, ktorý majú s takýmito bundami skúsenosti. Ja by som teda chcel niečo čo je skladné, ľahko zbaliteľné a takého technickejšie strihy ako ponúkajú aj rôzne outdoor značky. Nechcem len nejaké goretexové "vrece" nech to teda aj vypadá. Z obrázkov sa mi pozdáva britská, americká ( tých je nejako prilís veľa druhov a neviem sa z toho vyznať ), ale aj rakúska, ale to sú väčšinou malé čísla a tie novšie sa ani nedajú zohnať, no a ešte som čítal, že francúzske by mali byť fakt dobré. No a ešte na záver keď to nebude goretex tak nech je to aspoň sympatex :-)
Na cestě sa chovaj tak, jako by ses plížil za zvěří, nepřítele musíš spatřit první
Obrázok
Modrú oblohu !
Obrázok užívateľa
Nataniel
 
Príspevky: 480
Registrovaný: 20 Júl 2010, 11:08
Dal Ďakujem: 417 x
Dostal Ďakujem: 415 x

Re: Goretexové armádne bundy, nohavice a komplety

Poslaťod makara » 17 Sep 2016, 21:48

Ja mam tuto bundu od helikon-u a uplna spokojnost vyrabaju aj v normalnych farbach ak nechces maskac :)

http://www.municak.sk/oblecenie-do-vlhka/helikon-ecwcs-parka-h2oproof-olivova-ku-ec2-nl-14/
Obrázok užívateľa
makara
 
Príspevky: 51
Registrovaný: 21 Jún 2016, 23:34
Bydlisko: Kosice
Dal Ďakujem: 45 x
Dostal Ďakujem: 134 x

Re: Goretexové armádne bundy, nohavice a komplety

Poslaťod Lesso » 22 Sep 2016, 11:07

Nemám moc zkušeností s goretexem, ale nosím převlečník ECWCS vz.95 a jsem spokojený. Provedení je dobré...jedině co bych vytknul tak jsou menší "vstupy" do kapes, v rukavicích to není ono :? Za rok ho vezmu párkrát když je hnusné počasí, k ohni vůbec ne, to je pro goráč smrt, impregnuji pomocí carbon pro.
Všude dobře, v lese nejlépe....
Obrázok užívateľa
Lesso
 
Príspevky: 49
Registrovaný: 21 Sep 2016, 13:44
Bydlisko: Východ Čech
Dal Ďakujem: 15 x
Dostal Ďakujem: 42 x

Re: Goretexové armádne bundy, nohavice a komplety

Poslaťod jasommato » 22 Sep 2016, 16:38

mam uz minimalne 8 rokov nemecky trilaminat zatial mi nepremokol ani ked som ho testoval s hadicou strih jee pohodlny nohavice si oblecies aj cez topanky na bunde su aj dve dost velke vrecka kritie zipsu je fajnovo vyriesene kapucna je fajn dfa sa v nej aj obzerat a ked ju nechces a nosis klobuk da sa stiahnut ako golier
videl som ceske su velmi podobne trosku inak riesena kapucna a hrubsi material
Obrázok užívateľa
jasommato
 
Príspevky: 797
Registrovaný: 07 Máj 2012, 14:33
Bydlisko: Orava a prilahle kopce potoky a rybniky
Dal Ďakujem: 334 x
Dostal Ďakujem: 483 x


Späť na Oblečenie

Kto je on-line

Užívatelia prezerajúci fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný a 1 hosť


cron